Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 02.07.24 
Спорт
   >> Кеч
*Кратък преглед

Тема ВНИМАНИЕ !!!нови  
Автор Real Yahoo (The Judge)
Публикувано19.06.01 06:21



Какво ви става бе ?
Незнам какъв е бил форума преди 1 месец, незнам кое му е било "интересното"
и защо сега на вас ви е тъпо.
Какво сте се разхленчили ?
Като ви е станало толков тъпо и безинтересно, що не предложите нещо ами
само се оплаквате?
Преди, преди.........Незнам какво е било преди и не ме интересува, определено
вече и на мен ми става скучно, отегчително и безинтересно.

Цитирам:
"Никога няма да може да се съберат много хора в клуба по едно и също време"

Та аз не съм видял от самото начало повече от 5 души тук.
За какви "ХОРА" говорите ?
Единственото нещо което виждам е как 3-ма души се опитват да измислят нещо по-различно и по-интересно а 2-3ма безидейници им пречат вместо да им помогнат.

Еми незнам какво да ви кажа повече, ровете се из Web-а, пастирайте текстове от кеч-страници тук в клуба и ги обсъждайте.
Joro - недей да се обиждаш ама ти си за клуб "Не съм доволен от себе си"
но такъв предполагам че няма.


Разочаровахте ме !



Тема Re: ВНИМАНИЕ !!!нови [re: Real Yahoo]  
Автор da-man (Бил Голдберг)
Публикувано19.06.01 06:40



Това дето се опитвате да правите-"ИГРАТА"-това интересно ли е?Интересно my ass!Ами що не погледнеш предишните страници да видиш че е по различно от сега?Какво е сега?А?Кажи ми?Всеки един ден се уговаряте,нагласяте,говорите,предлагате-еиии,има си IRC за тая работа бепичове?Искате да я играете,ми съберете се в IRC бе,от това по лесно няма!Другото което е,що не сте пуснали една хубава тема тая седмица а?Аз пуснах за WWF vs. WCW и митко пусна за"Кой е човекът на снимката"!А като ти гледам едно от писмата ти кадето малко се караше,незнам на кой-чакай бе,по спокоино!A това че знаете много-ако бях гледал Кеч,
колкото теб например,щях да знам мноо повече!За съжаление гледам от ч година,но поне знам всичко станало тази година!Правете каквото си знаете бе,ще взема да ве заеба "специалистите"!Нищо интересно не си пуснал досега!



Тема Re: ВНИМАНИЕ !!!нови [re: da-man]  
Автор Real Yahoo (The Judge)
Публикувано19.06.01 11:22



Защо говориш за мен, като грам представа си нямаш какво съм гледал и колко знам. Гледам съм 5-6 турнира и това е било всичко. Не следя БТВ-шоуто, защото го намирам за отвратително.
Не претендирам, че знам много - това за "специалистите" беше тъпо.
Ако ти беше гледал колкото мене щеше да знаеш повече - може и така да е, само че аз когато съм гледал кеч, родителите сигурно са ти забранявали да стоиш вечер пред телевизора.

Най-малко сега желая да се заяждам с пубери, пускай си оригиналните теми и забрави за "Играта", забрави и че си го коментирал с мен.



Тема ahaahahнови [re: Real Yahoo]  
Автор Maniac (пристрастен)
Публикувано20.06.01 00:24



da-man mnogo e interesnoi da vidish edna snimka i da otgovorish na neq hahaha tva se edno be vupros ot igrata a da ne govorime ce i tvojto be vupros koj macove iskate da gledate za tva mna ti imash naj golemite vuzmojnosti da puskash info about kec a za tva go pravi

RED CHAMPIONS
Червена религия!!!
СТОИЧКОВ Е БОГ


Тема Re: ahaahah [re: Maniac]  
Автор da-man (Stone Cold)
Публикувано20.06.01 01:10



При мен е съшото като при вас?Какво като сам в САЩ?Всички научаваме новините от интернет,така че...



Тема Re: ВНИМАНИЕ !!!нови [re: Real Yahoo]  
Автор TheRock (непознат )
Публикувано26.06.01 17:53



ей идиот ти знеш ли че си тъп като майски дъб шоуто по би тв е the best а пубер си ти!!!!!!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.