Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 27.06.24 
Спорт
   >> Кеч
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Да ви попитам азнови  
Автор JoRo_ (DeeLAN)
Публикувано19.05.01 02:06



вас - що сте толкова антинастроени с/у HHH i Austin ??? Те са яки пичове и са доказали че се справят перфектно с ролите си независимо на какви. За мен да накараш публиката да те аплодира бурно и да те усвирква също толкова бурно е едно и също. Това е признак за отлично изиграна роля !
Така че за мен HHH i Austin са №1



Тема Re: Да ви попитам азнови [re: JoRo_]  
Автор Evil Brother (Sportist)
Публикувано19.05.01 02:19



Ami neznam zashto imash takova vpechatlenie...ama mene lichno mnogo me kefi Triple H i Stone Cold......Nikoga nezavisimo kakva rolia sha igraiat men vinagi sha ma kefiat......koito gi mrazia sa onia Christian i Edge....miazvat na pederugi



Тема Re: Да ви попитам азнови [re: JoRo_]  
Автор da-man (Бил Голдберг)
Публикувано19.05.01 04:49



Ne 4e ne gi haresvam ama kak pri tolkova mnogo omraza mejdu tiah:hhh izkara aistin za 1 gdina kato kat go blusna s kola,sled tova se biha na 3-4 trnira.navsiakade se bieha do kryv,mrazeha se do smyrt-i sega mi gi davat kato nai dobri priateli!e da mu eba maikata kakva e taia logika we?



Тема Re: Да ви попитам азнови [re: da-man]  
Автор Maniac (ентусиаст)
Публикувано19.05.01 11:49



те бечелят и всички титли на мач те срещу КАНЕ И ГРОБАРЯ

RED CHAMPIONS
NE E VAJNO KOLKO ZNAESH A KAK GO ZNAESH


Тема Re: Да ви попитам азнови [re: JoRo_]  
Автор realsun (прелитащ)
Публикувано19.05.01 12:26



Hi JoRo_ !

Kude izchezna.I az se radvam za Austin i Triple H.Sega veche ne mrazia Austin.Vsichko tova
mnogo mi haresva.No Austin se promeni.Vchera naprimer prebi JR po zapoved na Vince.Nali
predi se bi s Triple H zashtoto mu napravi "The Pedigree".Sega Austin veche mi haresva.

Triple H & Austin are the best !!!


Тема Goliamoto shoy predstoiнови [re: realsun]  
Автор Evil Brother (Sportist)
Публикувано19.05.01 14:24



Abe poslednoto deto razbrah e che Triple H ne bil blusnal Austin s kolata a niakoi drug?????
I tozi niakoi drug bil mai GROBARIA.........
Taka che shoyto mai predstoi



Тема бахти сапунената операнови [re: Evil Brother]  
Автор Maniac (ентусиаст)
Публикувано19.05.01 17:45



кви интриги кво неща!!Дразни ме в новият остин че е са го направили страхливец аз неуспях да гледам целият кеч защото излязох навън само хандикапа гледах с гробаря и кейн срещу ЦЕНЗОРИТЕ някой ще ми кажели какво се случи ощЕ?

RED CHAMPIONS
NE E VAJNO KOLKO ZNAESH A KAK GO ZNAESH


Тема Re: Да ви попитам аз [re: Evil Brother]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано19.05.01 23:06



Острието и Крисчън и мен ме дразнят
дееба и тъпите копелета гадни.... не мога да ги гледам

Вилней до край!


Тема BTW: Къденови [re: Maniac]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано20.05.01 11:06



ги гледаш тия неща, по коя телевизия??? На моя кабел ги няма Ако го спрат по ВTV ще трябва тука да ми носите бюлетини

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин


Тема Re: BTW: Къденови [re: sarafova]  
Автор Evil Brother (Bad ASS)
Публикувано20.05.01 11:14



Ne se pritesniavai ako vsichko vurvi po plan v novia sait sha ima reviewta na raw is war i smackdown redovno




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.