Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 01.07.24 
Спорт
   >> Кеч
*Кратък преглед

Тема KUM `AI`нови  
АвторManiac (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 01:02



izviniavam se za necenzurnite dumi kojto ste procetete po dolu no tova koeto procetoh v temata na al za teatara i za kvo li oste ne mi prizlia!!!
ABE KAK MOJE TVA DA SA ARTISTI BE TUP ZA POSLEDNTE 4GODINI OT TEA ARTISTI SA UMRELI 14 A EDIN E PARALIZIRAN OT KRUSTA NADOLU I TVA E ARTISTIZAM DA NE GOVORIME ZA BEZBROJNITE KONTUZII NA KECISTITE I CUPENITE GLAVI NEPREKUSNATO AU ZA TEJKATA FIZICESKA PODGOTOVKA IA HODI SI GLEDAJ SHOUTO NA SLAVI I SE KEFI BE MURLIAC



Тема Re: KUM `AI`нови [re: Maniac]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано29.04.01 01:40



можеше и по-възпитано да го кажеш
а това че е добър филм с добър сценарий кеча - всеки го знае
няма какво да спорим
просто шоуто е готско

Първи Вилнеещ Агент на NSA


Тема Re: KUM `AI`нови [re: Maniac]  
АвторEvil Brother (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 01:48



Niakoi mai se e razgnevil na AI.............Znachi Maniac triabvashe mai po spokoino da my go obiasnish.....inache si adski prav za kontuziite i smurtnite sluchai.....e goliama chast ot bulgarite samo biha gledali kech ako tam se ybivaha,neshto kato gladiatorskite borbi edno vreme.......alo hora koi vek sme che iskate da gledate takava zvershtina..........



Тема Re: KUM `AI`нови [re: Evil Brother]  
Автор -= Mитko =- (Romantic Badass)
Публикувано29.04.01 01:56



Вярно си е..
Кеча е върховно подготвен цирк :)
В смисъл че всичко се подготвя детайлно, шоутата се записват предварително (поне така пише :)) .. Най-важното е че през последните няколко години не е имало смъртни случаи... Освен на Owen Hart :(((
А пък Yokozuna (един дебел кечист претендиращ за сумист но в истинския живот не е ) починал от инфаркт в апартамента си в London..

Дори бил пуснат майтап..Понеже Yokozuna го е било страх от паяци, казвали че е видял огромен паяк докато си лежал и толково се стрестнал че ....пукнал


-= Не пуша не пия и наркотици не взимам =-


Тема Re: KUM `AI`нови [re: -= Mитko =-]  
АвторManiac (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 17:43



abe pravi ste mojese i po spokojno da go kaja no vse pak mi e pisnalo ot nekompetentni hora kojto samo govoriat



Тема Re: KUM `AI`нови [re: Maniac]  
Автор Evil Brother (непознат)
Публикувано29.04.01 19:06



I az se vbisiavam na niakoi deto nishto ne znaiat a se praviat na golemi mozuci ama go davam po krotko mai......vse pak neka im obiasnim.....te neznaiat.....
Triabva da imash predvid che povecheto znaiat za kecha ot BTV predi ne sa chyvali i za nego........

http://wrestlemania.hit.bg


Тема ZA MANIAC [re: Maniac]  
АвторAl (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 10:04



Ne e chak tolkova grubo,moze i mnogo po.... :
NEDONOSENO PEDERASCHE, ELA DA MI KAZESH MARLQCH V LIZETO, A ???
TGAVA SHE RAZBERESH KAKVO E ISTINSKI BOI !!!
KOGATO AZ SAM GLEDAL KECH TI SI BIL OSHTE VAV LAINQNITE GASHTI NA BASHTA SI ,A MAIKA TI OSHTE E RABOTELA NA ORLOV MOST : RAZBRA LI BE GAZ NEMIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Тема hahahah kade da e srestataнови [re: Al]  
Автор Maniac (член)
Публикувано30.04.01 14:20



ako si mislis za orlov most i hemus niama da moga da dojda na rabotnototi miasto kurvo tupo a siktir be prosliak ne mi se zanimava s oligofreni kato tebe

RED CHAMPIONS


NE E VAJNO KOLKO ZNAESH A KAK GO ZNAESH

Тема za M...нови [re: Maniac]  
АвторAl (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 23:30



Parvo se nauchi da pishesh be chikidziq zaguben !!!
Ot skapanite ti bratvezi razbrah samo che ne samo fizicheski,no i intelektualno ne si mi interesen sorry , ebavai se s nqkoi drug chikidziq ot sasedniq klas !






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.