Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 21.09.24 
Градове
   >> Казанлък
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Не ви искаме при наснови  
Авторstarozagorec (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 16:51



Ние от Стара Загора не ви искаме. Искаме Казанлък да се махне от нашата област, защото само понижава общите резултати - понижава средната заплата и цените на жилищата. И Чирпан не ги искаме. Отивайте в друга област.





Тема Ами, що не си ебете майката при това положение?нови [re: starozagorec]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано27.04.07 10:04



Понижавали сме ви средната заплата???

Ти на колко ракии беше като го писа това, алкохолико?

Яааа, вземи и върви на майната си!





Тема :)нови [re: ASSASSlN]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано28.04.07 19:01



Съжалявам, но ако има някой, който вярва, че темата е започната от старозагорец наистина не е добре.

Няколко виртуални пубери прекалиха с шегичките в дир.бг, като целят междуградски спорове! Най-вероятно не са от бг етнос.





Тема Ама... хич не си прав... при това положение!нови [re: ASSASSlN]  
АвторCт. Дaмянoв (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 08:21



Те може и да имат висока средна заплата (или поне така си мислят).
Обаче... колкото и да е висока, не им стига за виагра.
А без виагра няма като как да си ... таковат майката!





Тема Re: Не ви искаме при наснови [re: starozagorec]  
Автор Free AngeL ((без титла))
Публикувано06.05.07 15:13



А ТЕЦ-овете "Марица - Изток, Змеево и Азотно-торовия завод искате ли ги?





Тема Re: Не ви искаме при наснови [re: Free AngeL]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано06.05.07 16:16



Аз съм старазагорец и никога не ми са харесвали тези нападки .Казанлък е хубав град и ще става все по привлекателен!Лошо е според мен че вашите управници не взеха за приоритет тунела под Шипка , а с други по маловажни проекти се стремят да трупат дивиденти ! Колкото до АТЗ от доста години не работи





Тема Re: Не ви искаме при наснови [re: милaниcт]  
Автор Free AngeL ((без титла))
Публикувано08.05.07 17:12



Аз съм казанлъчанин и много харесвам Стара Загора. Не правя никакви нападки към старозагорци като цяло, а само към онзи, който тук се е опитал да вмъкне някаква интрига.
За тунела под Шипка може да погледнеш в някои други постинги. Беше изразено достатъчно ясно мнение защо не се строи. Накратко ще повторя. Той се намира на територията на 2 общини, дори на 2 области и далеч не е по силите само на двама кметове - на Казанлък и на Габрово(да не говорим за финансовата стойност на проекта). Това е обект от национален мащаб и трябва да се разглежда като такъв, защото значението му няма да е само от местен характер.



Un verdadero amigo es aquel que lo sabe todo de ti y aun asi sigue siendo tu amigo

Тема Re: Не ви искаме при наснови [re: Free AngeL]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 13:00



Аз пък не харесвам стара загора както откъм архитектурна стойност, така и откъм човешки фактор. Не смятам, че дори и да тръгне някога проеката Шипка ще доведе до кой знае какви ползи за града. Най-голяма полза ще има ако успее да се извоюва административна самостоятелност, т.е. Казанлък да стане самостоятелен областен център. Само тогава града ще стане привлекателен за инвеститорите, които в момента дори не подозират за съществуването му.



Тема Re: Не ви искаме при наснови [re: starozagorec]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 21:20



Аз пък не искам да Ви гледам селските мякащи физиономии в София.



Тема Re: Не ви искаме при наснови [re: Ивo]  
Автор3opo (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 22:29



Няма такава тенденция да се образуват нови области , даже обратно . За човешки фактор е смешно да говориш защото дори да познаваш няколко човека неможеш да обобщаваш за цял град.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.