Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 05.06.24 
Градове
   >> Казанлък
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Уважаеми съграждани, моля за помощ /темата не енови  
Автор ASSASSlNМодератор (Симпатяга)
Публикувано14.08.06 17:10



моя, но се наложи аз да я пусна, защото авторката нито може да се регистрира, нито, пък, в този клуб анонимни могат да публисуват теми. Оригиналът на молбата е в темата за машините за понички/

-----------------
Здравейте на всички Казанлъчани!

Казавам се Стела. Поради независещи от мен причини / здравословни /, ми се налага доста време да си остана у дома. Това естествено предполага нарушаване на семейния ни бюджет, защото досега работих, а болничните не са чак толкова. Съпруга ми работи в АРСЕНАЛ, а там както всички знаем, им плащат толкова "редовно", че човек накрая се чуди как е оживял и този месец.

Ако някой от вас, зане за "надеждна" фирма предоставяща надомна работа и плащаща за извършения труд, нека ми даде координати на e-mail: st_13@abv.bg или сподели тук във форума, ако не се притеснява да не го тълкуват като реклама. От работа не се плаша, но от мошеници ми е писнало!

Благодаря ви предватително!



Тема Re: Уважаеми съграждани, моля за помощ /темата не енови [re: ASSASSlN]  
Авторпoдoзиpaщ (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 15:08



според мен който търси помощ трябва да е открит пред хората



Тема Re: Уважаеми съграждани, моля за помощ /темата не енови [re: пoдoзиpaщ]  
Автор YaHooooO (мммм низнаяяя)
Публикувано15.08.06 19:10



Та какво скрито виждаш това ,което е написано? Айде,айде,това не е по темата.Надявам се да има някаккъв резултат.



Тема А, ти що не си огкрит пред хоратанови [re: пoдoзиpaщ]  
Автор ASSASSlNМодератор (Симпатяга)
Публикувано16.08.06 13:58



Не могла да се регистрира жената, бреее, кьорав ли си, та не видиш какво съм писал???

Пък, и на регистриран може ли да се вярва?

Въобще, може ли на каквото и било безрезервно да се вярва??? Аз, лично, отдавна на нищо не вярвам.



Тема Re: А, ти що не си огкрит пред хората [re: ASSASSlN]  
Авторпoдoзиpaщ (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 15:52



всеки ден срещам или ми звънят на вратата такива мними нуждаещи за това те трябва да са легитимни и при нужда да бъдат проверени/справка господари на ефира/



Тема Ооооооооооооооф! Аз да не съм малоумен, бееее?нови [re: пoдoзиpaщ]  
Автор ASSASSlNМодератор (Симпатяга)
Публикувано18.08.06 08:29



Абе, знам ги тия псевдо-туй-онуй. Знам ги всички видове мошеници!

И ти ги знаеш. Що ми се цупиш? Някой бърка ли ти в джоба? Ако ще даваш пари доброволно на някой непознат - давай ги, твоя си работа!

Толкова ли си кьорав, та не видиш, че жената ТЪРСИ РАБОТА ???

Тя НЕ търси лесни пари!

Редактирано от ASSASSlN на 18.08.06 08:46.



Тема Re: Ооооооооооооооф! Аз да не съм малоумен, бееее?нови [re: ASSASSlN]  
Авторпoдoзиpaщ (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 14:56



работа колкото щеш особено за жена



Тема Re: Ооооооооооооооф! Аз да не съм малоумен, бееее?нови [re: пoдoзиpaщ]  
Автор YaHooooO (мммм низнаяяя)
Публикувано19.08.06 17:41



A като се легитимни ти помагаш ли им? А след като има толкова работа за жена- предложи ли и?



Тема podozritelen?..po skoro maloumenнови [re: YaHooooO]  
Авторkzk (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 17:35



podozritelen ili tam....kakuvto si...ili ne mojesh da chetesh..ili si prosto maloumen...i v nikakuv sluchai podozritelen.....ako vidish po gore napisanoto ...shte vidish che jenata si tursi NADOMNA RABOTA....a ne da obikalq gradovete...i da predlaga stoki na drebno...i tigani koito sami purjat...i chainici,koito pravqt vsichko...kafe,chai,boza...na nishto ne podozirashti pensioneri....KRATKO TOCHNO I QSNO E NAPISALA jenata ...kakvo tursi..ostanalaloto...e vupros na pomosht...ot tozi ili tezi koito mogat....I DANO IMA I TAKIVA HORA....
jiva i zdrava i po burso opravqne...i kusmet i uspeh v turseneto....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.