Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 05.06.24 
Градове
   >> Казанлък
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема momi4etata v kazanlak-kafeta,magazini!!!нови  
АвторYaHoooo (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 13:06



s risk da prozvu4a dosta grubo iskam da iskaja mnenieto si otnosno jenskata 4ast v na6iq grad.Mnogo hora tvardqt 4e tuka6tnite obitatelki na grada sa edni ot nai hubavite i sam napalno saglasen ,no vse pove4e mi pravi vpe4atlenie 4e te ne se interesuvat po4ti ot ni6to(govorq za po golqmata 4ast-ne za vsi4ki).Struva mi se 4e liuvimoto zanimanie na nejnite sa6testva sa zavedeniqta (kafetata).E dobre nqkoi moje li da mi kaje za6to e taka,tuk imame idealni usloviq za razvivane na po4ti vsi4ki vidove sportove,za6to taka vsi4ki sa se zanearili ,pak i da ne e sport neka da e nqkakv drug interes,nqkakvo hobi.Do sega ne mi se e slu4valo da govorq s nqkoe momi4e i to da kaje :ami zanimavam se s edi kakvo si po sobstveno jelanie(da hodq po hiji,karam kolelo,roleri,hode da bqgam,obi4am da patuvam,haresvam planinata,6te mi se da letq s paraplaner ili ne6to ot sorta).Struva mi se 4e nqmat jelanie za ni6to.Haide be hora ,stegnete se s tazi apatiq, tova na6e pokolenie kak 6te q kara-samo po kra4mi li.

e izvinqvaite ako sam razstroil nqkoi ,no trqbva6e da si izleq makata .
i dano ne6tata nqkoi den ot samo sebe si se opravqt
PEACE



Тема Re: momi4etata v kazanlak-kafeta,magazini!!!нови [re: YaHoooo]  
Автор morf (got root?)
Публикувано14.05.03 11:35



Не разбрах защо говориш само за Казанлък. Да не би града ни да е някакъв частен случай. Мисля че тези процеси се забелязват в цялата страна, младото поколение е с доста променена ценностна система и няма нищо чудно в това което всички наблюдаваме.
А ситуацията е наистина много тревожна...просто в момента расте едно поколение с много мутирали ценности...не ми се мисли просто как тези хора след време ще градят семейство и т.н.
Като възраст съм доста близко до това поколение, но мисля че съм закачил доста повече от 'старото' време и като гледам пътя по който са тръгнали 90% от днешните тинейджъра меко казано се плаша...

Редактирано от morf на 14.05.03 11:38.



Тема Re: momi4etata v kazanlak-kafeta,magazini!!!нови [re: YaHoooo]  
Автор Graffitti™Модератор (Enfant terrible)
Публикувано14.05.03 15:39



Добре е, че изразяваш мнение.
Единомислието ми с morf е абсолютно, засягаш тема актуална за цялата ни страна, обгърната сякаш в облаци апатия. Конюнктурата е такава, човече, какво да вълнува младите?! Скептицизмът преобладава навсякъде, не само при тийн-овете или визираните от теб казанлъшки девойки, той е във всяко семейство, във всеки индивид. Младите търсят отдушник извън дома си, респективно намират лесен такъв в лицето на безпредметното шматкане, висене по бирарии и кафета нон-стоп. "Симпатизирането" на такива идеи и дейности задоволява необходимостта и нуждите на зараждащата се личност, какво друго им трябва?! Красив пример за "заболяване" на цяло поколение - поколение на наборниците на Реалната Българска Демокрация. И ако питаш мен, "заболяването" не е едно, а букет от субкултурна икебана.
И като гледам, кръговратът не спира, асоциации разни с време оно - римляни и сега едни траки са ме треснали... Еволюцията на обратно тръгнала в нравствено-социален аспект.
Въпрос на светоусещане, да!

Спирам, че след малко и на Маркс ще ме избие...


И дълга е главната улица...


Тема Re: momi4etata v kazanlak-kafeta,magazini!!!нови [re: YaHoooo]  
Автор Graffitti™Модератор (Enfant terrible)
Публикувано15.05.03 16:52



Хибриди могат да се родят и без хората да са подчинени на виртуалния свят, пазейки се от природата. Лично на теб, на какво ти приличат атрактивните скинове, зомбираните във властта и крайните шовинисти?
Събрани заедно - никак не са малко, а и са дейни като индивиди.
Гледам предрекъл си образи на отрочета в твоята картина, а на наследниците на гореизброените от мен, каква визия им предричаш?



И дълга е главната улица...


Тема Re: momi4etata v kazanlak-kafeta,magazini!!!нови [re: Graffitti™]  
АвторYaHoooo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 21:08



и те не са по разли4ни от другите които сам описал ,но мисля 4е отклонихме темата на 180 градуса.Zapo4nahm ot momi4etata i stignahme doskinovete.No kak misli6 temata mi e vidqna ot 70 i nqkolko du6i,pone 30 procenta 6te sa momi4eta ,no nikoq ot tqh ne e napisala red dori.dali se 4uvstvat neudobno ot polojenieto v koeto usaznavat 4e sa.Znaete li ,mai prekalqvam>MOLQ NE OBRA6TAITE VNIMANIE NA TOVA KOETO PI6A,:) ili pal DON,T TRU DHIS AT HOME.
abe ako nqkoi se zasegne qvno 6te ima za6to.

ide jivi i zdravi



Тема Re: momi4etata v kazanlak-kafeta,magazini!!!нови [re: YaHoooo]  
Автор Graffitti™Модератор (Enfant terrible)
Публикувано16.05.03 06:22



"MOLQ NE OBRA6TAITE VNIMANIE NA TOVA KOETO PI6A"... ???



Весел ден!

И дълга е главната улица...


Тема Re: momi4etata v kazanlak-kafeta,magazini!!!нови [re: Graffitti™]  
АвторYaHoooo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 12:43



koi kakto iska taka da me talkuva[have a nice day



Тема Re: momi4etata v kazanlak-kafeta,magazini!!!нови [re: YaHoooo]  
Автор Graffitti™Модератор (Enfant terrible)
Публикувано16.05.03 13:01



Да, всеки има право на избор.

И дълга е главната улица...


Тема Re: momi4etata v kazanlak-kafeta,magazini!!!нови [re: Graffitti™]  
АвторYaHoooo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 18:12



e kak 6te q karame taka.ne stignahme do nikakvo re6enie na problema ,makar 4e vodihme diskusiq.No pak nqkolko 4oveka dali mogat s ne6to da popravqt sveta.Mogat samo da formirat edin zatvoren krag ot hora koito da sa malko nad drugite,ama i tova ne e re6enie na globalniq problem.Xm mai opraviq nqma,no da badem optimisti ili kakto e kazvala maikata na stivan king:"nadqvai se na nai dobroto i o4akvai nai lo6oto"

priqten petak



Тема Re: momi4etata v kazanlak-kafeta,magazini!!!нови [re: YaHoooo]  
Автор Bell (belle)
Публикувано17.05.03 11:58



Много се разфилосовства, малък, с това момичетата,за които се жалваш съвсем ще престанат да "Obra6tat vnimaninie na tova, koeto pi6e6".
Да, поколението 85-90 е дебилско, но повярвай, че проблема с поколението винаги тежи на това на предходното - виновни са мама и тати, това е. Ако те имаха интересите за спорт, природа и ред други смислени дейности - щяха да си възпитат и децата така, че на тях това нито да им е чуждо, нито да се срамуват пред съучениците си , че ходят в гората, вместо да се зомбират пред компютрите. Когато едно нещо се върши от мнозинството - то не само не е срамно, но е и мода и се приема като въпрос на престиж (естествено неизразено гласно и в собствената ти среда), така става поведение за подражание.

{звучи като , че затова съм учила, а то за жалост е така}
Все едно - не можеш да промениш сам обстоятелствата - такива са.
Но ако все пак искаш избраното от теб момиче да престане да дебилства по цял ден - имаш прекрасната възможност да си я моделираш (не механично разбира се:)))
Те са още малки и се водят. Бъди супер в нейните занимания - много готин в компания по кафетата и страшен играч или неустоим чатър в залите - и ще станеш модел за подражание. Така един слънчев ден, когато СУПЕР ПИЧА предложи на гаджето разходка с колело до Бузлуджа, тя ще го приеме страшно за авангардно, следователно - модерно, но най важното - НОРМАЛНО занимание.( Е, ако до това време си успял да преодолееш насадените й от мама страхове, че по пътя до Бузлуджа целиш други неща, не само чистия въздух)


Винаги Важните неща са Очевидните неща, които Никой Никога Не казва



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.