Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 01.07.24 
Градове
   >> Казанлък
*Кратък преглед

Тема Благодаря, че спряхте тока!!!нови  
Автор Mapceл (усамотен)
Публикувано16.11.05 22:50



До Енергото: много благодаря, че спряхте тока! Не ми пука въобще какви са ви основанията- фактът е, че изгубих текст от 8 страници, който нямам връкописна версия и сега ще трябва пак да напиша. А ако си пишех дисертацията- Боже,Боже...

Честно казано, и аз съм удивен, че файлът изчезна, въпреки че беше "сейван" няколко пъти преди това.


Кога ли някой ще ги осъди тия нещастници- вземат някакви огромни заплати, и ето какво става...

100 години от рождението на нобеловия лауреат Елиас Канети в Русе


Тема Re: Благодаря, че спряхте тока!!!нови [re: Mapceл]  
Автор God ThothМодератор (!Champions!)
Публикувано16.11.05 23:53



бате и аз така, спира ми интернета, звъня си от мобилния в офиса им, оная путка ми се обяснява половин час и накрая кво, един лев сметка за нищо, само щото са педерази. и като стане тва два-три пъти и кво, аз трябва да си искам от сметката за инернета по 4-5 лева за телефон, ебаси

...
The great God of science, writing, knowledge and magic


Тема Re: Благодаря, че спряхте тока!!!нови [re: Mapceл]  
Автор ilieff (.i.)
Публикувано17.11.05 19:24



Намери си някой HDD Recovery инструмент и следващият път като ти се затрие нещо го използвай. Или още по-добре - вземи си UPS. Базовите модели са 70-80 лева. Ще ти спести доста главоболия.

Да, неприятно е, но никой не е застрахован. Справка големите ел. сривове в Русия, Италия САЩ преди няколко месеца.

Редактирано от ilieff на 17.11.05 21:03.



Тема Моля, пак заповядай!нови [re: Mapceл]  
Автор John_Crichton (commander)
Публикувано15.12.05 10:41



Ей палячо, мери си приказките!
Кой ти е крив, че не спазваш правилото: "Save early, save often!". Но май на теб и това няма да ти помогне защото не ти е в ред PCто, иначе как ще "изчезне" файла. И коя категория клиент си, че да не ти спират тока, а? Като пишеш толкова ценни работи си купи UPS, ние в Енергото си имаме.
И накрая: Моля! Пак заповядай!



Тема Re: Моля, пак заповядай!нови [re: John_Crichton]  
Автор Deadly Mistake (КЗД)
Публикувано15.12.05 12:34



а ма то все хората са ви виновни,майка ви деба тъпа



Тема За вината и псувнята [re: Deadly Mistake]  
Автор John_Crichton (commander)
Публикувано15.12.05 12:56



На тебе пък какъв ти е проблема? И не съм казал че хората са виновни. Наясно ли си , че за да спре тока значи се е задеиствала някаква защита, предпазител и т.н. При това, с цел да се предпазят съоръженията и консуматорите. Изклчюването може да се налага за оглед или за работа по съораженията. Тока не се спира за щяло и нещяло, и повредите не се отстраняват с вълшебна пръчка.
Толкова от мен по въпроса за вината. Псувнята ти беше излишна и показва собствената ти култура и възпитание.




Тема Re: За вината и псувнятанови [re: John_Crichton]  
АвторMarcel (Нерегистриран)
Публикувано15.12.05 13:06



Шефе, файлът си беше сейван няколко дни подред! Така че не ми давай съвети как и колко пъти да сейвам. Накрая просто изчезна- нямаше такъв!

Освен това покрай тия токови удари изгарят лан-карти, и т.н. За тия неща пари се дават, нали? Или може би всичко е безплатно?

Само не ми казвай сега, че парите нямат значение, или пък че щом имам пари за интернет, трябва да имам и за ремонт на ПС-то



Тема Re: За вината и псувнятанови [re: Marcel]  
Автор Deadly Mistake (КЗД)
Публикувано15.12.05 15:06



а ходи им обеснявай...чиста загуба на време




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.