Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 09.06.24 
Градове
   >> Казанлък
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Референдум за независимост на Казанлъкнови  
Авторлибъpти (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 20:46



Сега е моментът да премахнем гадните старозагорски окови. Можем да го направим заедно. Нека да има референдум за отделяне на Казанлък от гадната област Стара Загора. Това са кръвопийци. Ако не бяха комунистите да назначят Стара Загора за окръжен град, Казанлък щеше да бъде водещия град в региона. Стига дискриминации. Гласувайте за отделяне на Казанлък от Стара Загора.



Тема Re: Референдум за независимост на Казанлъкнови [re: либъpти]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано06.04.05 21:02



Това е най-тъпото, което съм чувал!


Ами благодарение на гр. Стара Загора, Казанлък се развива много добре и е вече един красив европейски град! Преди при хасковлии да не би да беше по-добре-НЕ!


А и не се връзвайте, защото това казанлъчанин не може да го напише, защото знае че СЗ отпусна средства по програмата красива България пари и сега целият център на Казанлък става чистак нов!

СЗ управлява цяла Ю. България по този проект и след като е отпуснала повече пари за Казанлък в сравнение с Пловдив, значи трябва да сте доволни!


ПОЗДРАВИ КАЗАНЪЧАНИ!







Тема Re: Референдум за независимост на Казанлъкнови [re: либъpти]  
Авторзa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 09:39



Аз съм за, обаче как може да стане?



Тема Re: Референдум за независимост на Казанлък [re: зa]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано07.04.05 11:41



1-ят постинг, както и този на който отговарям драги приятели от красивият и древен Казанлък, с който аз като гражданин на Стара Загора високо се гордея и цена е плод на русенска провокация на един ненормален русенец gat3way-умствено увреден човек с лабилна психика, който го е яд, че Стара Загора вече измести Русе от 5-то място по големина в БГ!





Столица: София - 1 188 000 жители
По-големи градове: Пловдив /350 000 жители/, Варна /300 000 жители/, Бургас /200 000 жители/, Стара Загора /150 000 жители/, Русе /140 000 жители/, Плевен /120 000 жители/









Тема Re: Референдум за независимост на Казанлъкнови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор4aм (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 14:23



ебаси самовлюбения старозагорски тъпак, само как се държи сякаш от него зависи всичко и той дава благословия за всичко - ей затуй ви мразим, Казанлък независим!



Тема Re: Референдум за независимост на Казанлъкнови [re: 4aм]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано07.04.05 16:51



Власче, духаш пак!

Стара Загора > Русе + Гюргево







Тема Re: Референдум за независимост на Казанлъкнови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор4aм (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 17:05



хаха
ама не съм от русето вееее,
ама че тъпак е тойа ме444



Тема Re: Референдум за независимост на Казанлъкнови [re: 4aм]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано07.04.05 17:23



А защо тогава пишеш с русенско IP ??





Дори живееш в с. Щръклево, русенско. Виждам всичко с това ай пи! Там доколкото си спомням имаше летище за аграрни полети едно време, когато Русе беше проспериращ земеделски град от селски тип!







Тема Re: Референдум за независимост на Казанлъкнови [re: Meчът нa Bepeя™]  
АвторGraffitti (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 17:44



Хей, друже, изяснихме вече ситуацията с проеките по "Красива България" и координаторчето в Стара Загора!
'земи млъкни вече по темата, 'щото зла с невежите отворковци ставам.
Жив и здрав!



Тема Re: Референдум за независимост на Казанлъкнови [re: Graffitti]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано07.04.05 20:59



Не жразбра ли, че това е русенска провокация??

Поздрави!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.