Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 20.06.24 
Градове
   >> Казанлък
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема кабелна телевизиянови  
Авторrлиcт (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 19:33



Интересно ми е защо в такъв разкошен град като Казанлак има само една кабелна телевизия,пък тя една телевизия...
И за коментаторите : Ми да намерят нещо по-свежо,нещо по-интелигентно,
например водещия- Николай еди кой си...ми това момче с тази селска прическа от 1980г.ми да вземе да се пооправи малко,няма ли кой да го посъветва?
аз ако бях там някакъв ,бих го посъветвал най напред учтиво,а после и не дотам учтиво да го подстиже този перчем в стил Гео Милев,плаши ме като го видя.Но само той да е с мед да го намажеш,ми водещата Антония Тенева???
леле ,леле,тя трябва да не се показва изобщо в кадър,ми покрай нея половината деца в града не искат да вечерят,специално нашите двечки се стяскат,хвана ги булимията,ама не само те ,ми те половината град са все така,
не са лоши хора но все пак става вапрос за телевизия,трябва да има някаква
ВИЗИЯ все пак,не може така,сулю и пулю да става водещ.



Тема Идвамнови [re: rлиcт]  
Автор ГPИBECT ГЪ3 (Велик ГЪЗ)
Публикувано10.04.01 03:25



да се кандидатирам



А ма ми е малко зле дикцията често зациклям на ТРРРРРРРРРРРРРРРРРР и ПРРРРРРРРРРРРР

ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ "БЕЛАНА" Е НАЙ-ВЕЛИКАТА - ВИЖТЕ СТАТИСТИКАТА !!!

Тема Ако смяташ и в бъдещенови [re: ГPИBECT ГЪ3]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано10.04.01 08:50



да се разтоварваш в "Казанлък" - помисли си много добре дали да го правиш. Ще ти яде гъза баница, Ще видиш кон боб яде ли, котка оцет пие ли! "Калашников" ще глътнеш, с "Макаров" ще се задавиш. Скрий се докато е време.



Тема Па, дай да направим втора!нови [re: rлиcт]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано10.04.01 09:01



Колко му е! От теб - парите, от мен - акълите. Ще ги задушим тия. Тоя с перчема наистина ме дразнеше. Ама, нека да продължава - на мен не ми пука. Скапа ми се телевизора. Много ми е гот така.

Туй понятие "Телевизия" да вземат да го ликвидират. Вредно е за психическото здраве на народонаселението.



Тема Re: Идвамнови [re: ГPИBECT ГЪ3]  
Автор poзинka ()
Публикувано10.04.01 09:06







Тема Re: кабелна телевизиянови [re: rлиcт]  
Автор poзинka ()
Публикувано10.04.01 09:12



Като жена да кажа...
браво на фризьорите на водещата...по едно време бяха й направили удачна прическа - къса - но наскоро пак се върна на предишната ала "разплетена кошница", сигурно е доста своенравна, че не слуша компетентните.


А за Николай, к'во да кажа...има високо чело и оредяващ перчем, как да се носи...кажи де... дай му идея, може и да я прочете..



Тема Re: Ако смяташ и в бъдещенови [re: ASSASSlN]  
Автор poзинka ()
Публикувано10.04.01 09:17



Не му знаеш потенциала на "гривестия..." , затова не го заплашвай...А откъде знаеш , че не ходи и в попържните, и дали не е негова идея това китно клубче...
даи да му се порадваме и тука...



Тема Re: Па, дай да направим втора!нови [re: ASSASSlN]  
Автор poзинka ()
Публикувано10.04.01 09:18



И сега даваш на само на интернет...блазе ти...



Тема Re: Ако смяташ и в бъдещенови [re: ASSASSlN]  
Автор Mинa Cимeoнoвa (Секретарка №1)
Публикувано10.04.01 13:34



ХАХАХ
абе недоебан келеш такъв ако те подпука гъза ще има да ревеш по цели нощииииии
айде бегай от тука да си пиеш млекото

Шефе , търсят те по мобифона


Тема Re: Ако смяташ и в бъдещенови [re: Mинa Cимeoнoвa]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано10.04.01 13:48



а на тебе като ти подпукат гъза много ли ревеш?

Take it to the limit!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.