Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 28.09.24 
Градове
   >> Казанлък
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Впечатление от една разходка, ама сериозно..нови  
Автор poзинka (ентусиастка)
Публикувано22.03.01 18:27



Мнооого "луди" в този град...за другите градове не знам, но предполагам.
Не ги забелязваш до момента, в който не се случи нещо лошо на тебе , на него, на тях , на нас...
Вървя си и...гледам... един/на/ си говори сам/а/...
Някой прави причудливи движения с ръце и тяло - гледам да го
заобиколя по- бързо...
Друг ме поглежда кръвнишки и непрекъснато дъвче нещо...
Трети, не мит с години , с дълга спластена коса, рови боклука, по-късно сигурно някой го е подстригал....
Сещате ли се кои са тези хора?!
Минавам покрай един блок с много входове:
1 вход - жена се самоубила поради лудост, внучетата й /момиче и момче/ открито демонстрираха на улицата как се прави секс между мъж и жена, целуваха се...и ЕДНА ТЪЛПА, която гледаше сейр...
2 вход - жена полудяла от загубата на дъщеря си...по нейн си начин...
3 вход - мъж с психически отклонения, обикаля по улицата и си говори, минавайки втори път , му видях некролога...говореше се , че децата му са го пребили...
4 вход - семейство баба, дъщеря и внуче, не се водят като луди, защото няма кой да им го каже и да отидат на лекар, отстрани комший ги гледат и ги клюкарят...
А това е историята само на ЕДИН блок...





Тема Re: Впечатление от една разходка, ама сериозно..нови [re: poзинka]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано22.03.01 18:57



това е следстие на това което обясних в другата тема за рейнтинга на политиците... ако някой не го мързи да отиде и да го прочете, защото мен ме мързи да го пиша наново.... Рози, ти знаеш за какво става дума



Take it to the limit!

Тема Re: Впечатление от една разходка, ама сериозно..нови [re: Bobby]  
Авторpoзинka (Нерегистриран)
Публикувано22.03.01 19:20



Мързи ме да влизам в системата....
Възмутена съм от т.н. здравна реформа - как може държавата , да не обръща внимание на душевно болните хора...
ако те самите не потърсят специалист психиатър, къде е личния лекар....
или ще изчакаме поредното блудство, убийство, за да бъде назначено определено лечение на тези хора...
ние нямаме елементарно психиатрично, психолого-терапевтично възпитание, защото няма кой да ни го даде...
при нас, българите, обикн. неврози , страхове и т.н. - не съм специалист...
се превръщат в тежки душевни разтройства, защото не искаме лекарска помощ, няматакава....личностите деградират....и факторите са много ....
ПФУ....
няма да си тровя нервите вече с отрицателни емоций...
приятна и спокойна вечер





Тема Re: Впечатление от една разходка, ама сериозно..нови [re: poзинka]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано22.03.01 21:09



абсолютно си права
както вече бях споменал, живял съм и зад граница... там хората разбират потребността да ходят на психолог, ходят поне 1 път седмично, както на зъболекар. имат култура за това
а нас? няма кой да ни я даде. и защо? еми защото ще е така докато многоуважаемия българин си мисли че е смешно и подигравателно да отидеш при психар да си споделиш проблемите и да се поуспокоиш (вика си Ганьо 'те ще ме помислят че съм откачил ако разберат комшиите или познатите')
ето това е голата истина

Take it to the limit!


Тема Розичкеее, отчаян съм, но няманови [re: poзинka]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано24.03.01 11:48



да се предам лесно. Много се нервирах от хорските тъпотии, но вече поумнях и обръщам всичко на майтап. Псувам си на воля, разтоварвам се, не ми пука от нищо. И тавана да ми падне върху главата - няма да забележа. Ами, че, аман от простотии. Вярно е, че всички сме луди, ама на някои много им личи. Бива, бива, ама като вземат да ми пречат такива - к'во да ги правя? Да ги трепя ли? Тепърва ли да ги уча на основни правила за поведение в обществото???


Преди десетина дни по НАЦИОНАЛНАТА телевизия Радина Червенова чете новини. "Правителството взе решение за забрана на вноса на ДВУкопитни животни..." Бре! Откачам ли? Повтори го. Потрети го. Лелеееее! Учили са ме в началните класове, че има ЧИФТОкопитни животни. Чак сега схващам, че има и двукопитни. Аз и ти, сигурно, сме такива животни.

Миналата година по BTV дават реклама за шоуто на Слави. Някакъв, маскиран като СЛЕПИЯ Стиви Уондър, приказва: "Ай ем Стиви Уондър и всяка вечер ГЛЕДАМ Слави Трифонов" ???

Реклама по "Вис Виталис": "Всеки починал гражданин ИМА ПРАВО на безплатен ковчег..." ???

Снощи на пазарчето в Източното един ръкомаха като вятърна мелница, реч изнася, псува управниците... Ха така, де! На когото не му харесва - да си ходи вкъщи! К'во са го зяпнали всички, а?

Зима. Студ. Сняг. Крача си по тротоара, сложил съм си качулката на якето. Чувам бързи стъпки зад мен. Мъжки глас: "Абе, ей ти с качулката, нямаш никаква видимост назад, някой ще те нападне и няма да усетиш нищо!" Докато загрея за какво става дума - той ме изпревари. "Е, хубаво, де, викам му, ти сега вижаш ли ме как те нападам?" "Виждам те" ми отговаря. ???

Хазяйката ми вика: "Ти понеже работиш в ... и получаваш хубава заплата, ще трябва да увелича наема" ???


Домоуправителят ми се кара: "Ти къде ходиш вечер, бе? Три месеца не мога да те открия." Без да ми дреме му отговорих: "На теб ли, бе, дрисльо, ще давам обяснения?" "Хайде, викам му, да ти платя за цялата година, че да не ми смърдиш повече." "Неее, не може!" ???

На тема "Преброяване" се намесих и аз (сакън - може ли без мен?) в друг клуб. Ще се повторя. Нали говорим за тъпотиите в България.

"1. Защо формулярът е толкова дебел?

Нали не го попълвам лично и не се подписвам под него! Дали не е могло въпросите и видовете отговори да си ги има само преброителя, а на едно-единствено листче да се съберат данните? Даже в това листче ако ги отбелязват с "Х", като в тотото, ще може да се автоматизира обработката!

2. Защо формулярите са в син цвят (поне моя беше такъв)? Политически намек или сините мастила са по-евтини от черните?

3. И защо, по дяволите, изобщо го правят този цирк? Нали с новите паспорти имат достатъчно иформация за населението! Нали останалата част от информацията могат да си я намерят в данъчните и общински регистри!

4. В Абсурдландия ли живея или настина съм луд?"




"Влизат да ме броят и аз се уточнявам: нелегален съм, не съм регистриран, документ няма да ви покажа, фантом съм, не съществувам и още в тоя дух. Нищо, нищо, то ние броим когото сварим.

Хубавооо.

Националност? - Ескимос. Вероизповедание? - Бахайска вяра. Майчин език? - Африкаанс.

Не човек, а желязо! Не мигна, не трепна, записа всичко старателно.

Семейно положение? - Свободен. Тоя път номерът не мина. - Аз имам строго определени отговори - там такъв, като твоя, няма! - Добре, де, несемеен съм. - Тц! И такъв няма! - Е, хубаво, де - к'во има? - Женен, разведен, неженен. Вие, май, сте разведен. - Аз да не съм куче, та да ме развеждат! - Ми, да Ви пиша неженен? - Стига, де. Синът ми е колкото теб висок.

Взех да философствам, че би трябвало да има само две юридически понятия: семеен, несемеен. К'ва е тая дивотия "разведен"? К'ви са тия стилистически безсмислици??? Като съм "разведен", автоматически следва, че съм "неженен". А вместо "неженен", би трябвало да бъде "неженил се", а още по-български би звучало "ерген" и "мома". Млъкнах, защото видях, че на госпожата й става интересно, пък на мен ми се спеше. - Давай нататък.

- Учи ли лицето?

- Моляааааааааа?????????

- Учи ли лицето?

- Я, да видя наистина ли така е написано!!!

Наистина - така пишеше!!!

О, майко моя, Родино мила!!! В трети клас са ме УЧИЛИ Учителите, че който СЕ учи - той ще сполучи. "


Край на самоцитатите.

Още много имам да приказвам, ама нека да остане и за друг път.






Лелеееее... Цял роман съм написал. Наистина съм луд. Луд съм, ама ако някой е прочел всичко, значи е по-луд от мен и заслужава да го почерпя.



Тема Re: АSSASSINнови [re: ASSASSlN]  
Автор poзинka (ентусиастка)
Публикувано24.03.01 12:52



Дългичко си беше, но го прочетох с интерес и се смях много...
макар, че сигур щом си го написал, не ти е до смях,
то, като взема да мисля и на мене май ....вече ми се реве...


Хайде, дерзай и си почивай, и пиши все такива интересни неща....



Тема Re: АSSASSINнови [re: poзинka]  
Автор poзинka (ентусиастка)
Публикувано29.03.01 09:57



Хе, аз ти пожелах да почиваш, за да пишеш тука, бре, къде се загуби ...





Тема Розичке, не ми остава временови [re: poзинka]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано29.03.01 14:34



да пиша тук, пък взех да се изчерпвам. В "Клуб за попържни" ми е най-интересно. Май ти казах, че като се разпсувам света сава по-хубав от песен... Хе-хе-хееееееее Ееееееххххххоооооооооуууууу

На хижа не съм ходил вече пет години. Ако знаеш някоя свястна - кажи я, че поне за пет дни да се мъглосам от тоя маймунарник, в който живея.



Тема още една по-луда :)нови [re: ASSASSlN]  
Автор BOO (absent minded)
Публикувано29.03.01 16:08



и аз го прочетох цялото...
само едно допълнение към твоите цитати от медиите:
преди около две години във вестник Новинар пише следното:
"В България 34% от мъжете пушат и 32% от жените пушат.
Следователно 66% от българите пушат"

цитатът може би не е много точен, но достатъчен, за да няма нужда от коментар

Хайде бъдете здрави (присически) и поздрави на Казанлък





Тема Re: още една по-луда :)нови [re: BOO]  
Автор poзинka (ентусиастка)
Публикувано29.03.01 17:42



значи, знаят да смятат...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.