Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:08 05.07.24 
Градове
   >> Карлово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво става в Карлово бе?  
АвторCorruptor (Нерегистриран)
Публикувано19.03.04 01:02



Ей хора, я кажете какво става по Карлово тия дни бе? Нещо ново и интересно? Аз съм роден там, макар сега да живея на другия край на света. Та раздухайте малко Карловски новини сега да разбера и аз какво става по моя край.

Хайде мерси много!



Тема Re: Какво става в Карлово бе?нови [re: Corruptor]  
Автор bimba (Викината мама)
Публикувано22.03.04 22:30



Ти къде точно си?Не знам от кога не си се прибирал(а),но живота тук не се е променил кой знае колконови магазини -Да,кафенета и заведения,дал господ,но май хората понамляха -съди по себе си дост емигрираха кой в Лондон,кой в Квебек,кой вЛос Анджелис и пр. ама това едва ли е проблем само на Карлово де дано се оправят нещата,че да си дойдете а,тук в карлово къде живеешe ,що не се регистрираш да си пишем бележки или по ICQ

[image]http://mama.cit.bg/fotos/6/viki_bimba_tmb.jpg
[/image]


Тема Re: Какво става в Карлово бе?нови [re: bimba]  
АвторCorruptor (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 01:35



Аз съм в Канада. Не съм се прибирал от 1995-та. Не мога да ти опиша колко много и на мен ми се иска да се оправят нещата в България та веднага да се върна. Тук може да има работа и пари, НО живота в България за Българите си е наи-добър и скъп!!! Това го разбира всеки който напусне България за малко по-дълъг период от време. Аз съм роден в Карлово, но така се случи че пораснах в Сопот, по точно кв. Сарая. Имам роднини в Карлово и също така учих в гимназията Васил Левски до 11-ти клас когато се дипломирах, това стана 1994-та година. Манчева по това време още беше учителка по Български и литература, а сега чувам станала директорка от доста време вече. А да е жива и здрава. Нямам нищо против да си пишем, само ми дай е-мейла си. До скоро.



Тема Re: Какво става в Карлово бе?нови [re: dalila]  
Автор bimba (Викината мама)
Публикувано20.04.04 21:51



ей ще се посъберем а аз понеже продължавам да си бъда в Карлово ще ви пращам пресни новини,ехе явно манчева е емблематична фигура на Карлово и аз и бях ученичка апа розоцъфтящо време верно тук е адски гот
пощата ми е:

ще се радвам да ми пишеш



Тема Re: Какво става в Карлово бе?нови [re: Corruptor]  
Авторvalant (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 16:57



Здравейте, от слънчево и разцъфнало Карлово? От днес започват празниците на "Розите".Ще продължат цели 9 дни. Предвидени са дни на с.Розино-детски програми и театрални постановки за деца ,конкурс за мини мис и мис с.Розино,щафета и викторина на децата от клуб "Малката Ида",чийто седалище е в селото . От 30.май започват празниците и в Карлово. Стана традиция всяка година да се открива розобера. Има конкурс за Царица на розите, в който участват момичета. Много са и културните прояви-гостуват театрални колективи от цялата страна,денс групи и поп-фолк изпълнители.От две години стартира и изложение на "Произведено в България".Изложението е в културния дом. Вече се чуства празничното настроение. Въздухът е изпълнен с аромата на първите цъфнали рози. България е прекрасна!!!!!!!!
Весело и усмихнато лято!



Тема Re: Какво става в Карлово бе?нови [re: valant]  
Автор bimba (Викината мама)
Публикувано05.06.04 15:01



Да-а-а а днес беше и кулминацията на празниците,не мога да не спомена ,че времето беше благосклонно,ритуалния розобер в карловските градини запчна както всеки ден много рано още в 4-5 часа гостите се запознаха с нейно величество Розата,самия празник започна в 10,30 часа гражданите и гостите на Карлово посрещнаха царицата на розите,тя бе предвождана от мажоретния състав и градския духов оркестър,града бе изпълнен с мирис на рози и още нещо,програмата продължи с общо градско веселие,сега вали малко дъжд,но се надявам ,че скоро ще спре защото тържествата продължават най-малките с не търпение чакат бате Енчо ,за да покажат колко са талантливи малките карловчета,благодарим на Община карлово за чудесната организация



Тема Re: Какво става в Карлово бе?нови [re: bimba]  
АвторMutata (Нерегистриран)
Публикувано17.08.04 00:44



Zdraveite Karlovci po cial sviat!Pishe Vi edin Karlovec,koito ne jivee v rodnia si grad,no prodalgava da disha chistia mu vazduh pribiraiki se(veche vse po riadko)!
Jiveia v stolicata,no po prinuda....prosto s tova s koeto se zanimavam ne bih uspial v Karlovo!
Zavarshih srednoto si obrazovanie v Kiril i Metodii i smiatam,che poluchih onova,koeto me izstrelia visoko v mechtite mi!
Obicham grada si ujasno mnogo(ne i horata v nego),zashtoto ostanaha mnogo malko istinski karlovci obichashti istinski grada si!
Radvam se,che Vie ste ot malkoto ostanali,koito se seshtate za krasotata na Karlovo!


Triabva li vsichki da izbiagame,za da razberem kakvo obichame!



Тема Re: Какво става в Карлово бе?нови [re: Corruptor]  
Авторroшo (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 16:08



в този триъгълник Сопот-Карлово-Калофер са родени трите титана Вазов,Лев
ски-Ботев,поклон.Кой от Карлово може да ми намери и изпише телфона на ед
ин достоен карловец по професия адвокат,Николай Банков.може да ми изпишите на ICQ 219040833 благодаря предварително.



Тема Re: Какво става в Карлово бе?нови [re: roшo]  
АвторCiko (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 02:14



Za kakvo ti e adresa i telefona na tozi hitrec Kolio Bankov?Toi cial jivot e jivial na garba na bednite hora!!!Cucal e parichkite im!Ia vij kakva kashta e vdignal tochno sreshtu kulata s chasovnika v Karlovo?...Tri etajaaaa...
A inache dashteria mu Desislava e omajena za Kim Stoianov-sin na Radoi Ralin,ne che ima obshto s temata,ama tia e pich za razlika ot birnika-advokat Bankov!
I da mu imam koordinatite,niama da ti gi dam,shtoto i tvoite parici shte izmakne...



Тема Re: Какво става в Карлово бе?нови [re: Ciko]  
Авторroшo (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 22:59



не си прав,вдигнал е къща защото е способен адвокат,никой не кара насила хората да ходят при него.Адвокатството е свободна професия,адвокатите нямат власт освен властта на знанието и способностите си.Аз съм колега на Колю и затова исках адреса му,защото не мога да го открия по друг начин.
Знай,,че адвокатите са единствени противници на тази скапана държавна администрация и затова властта си отмъщава като ползва целия свой ресурс за злепооставянето ни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.