Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 02.07.24 
Градове
   >> Карлово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Love in Karlovo :))нови  
Автор EscapeBoy (Escape Boy ....)
Публикувано27.03.01 21:19



Da vi kaja che v Karlovo lubovta ne e na golqma pochit ..... nalaga se da si tarsim ot drygi gradove ...... taka e mnogo gadno ........ ako imate nqkakva ideq kak mojem da si pomognem ili imate nyjda ot nas - pishte tyk :PPpppPp Shte vi chakam otgovorite :)))



Предпочитам невъзможното
, което обеждава пред възможно , което , звучи неубедително .....

Тема Re: Love in Karlovo :))нови [re: EscapeBoy]  
Автор mareto (диване)
Публикувано27.03.01 21:34



Ех, носталгия ме гони по родното градче , но за сега май само виртуалното и спомените ще ме греят

..дано се видим след време в Карлово - много си го обичкам ....
Е , така е с малките градчета , се гледаш да не си в устата на някой свой съгражданин , но любовта е навсякъде

3:-0

Тема Zdravei mare ....нови [re: mareto]  
Автор EscapeBoy (Escape Boy ....)
Публикувано29.03.01 14:20



Da ti kaja gradcheto si me kefi

.... ne e losho , no nikoi ne iska da pomaga na drygiq ...... problema my e che lipsvat nqkoi chyvstva ..... a i otkakto se poqvi toq chat - napravo i momicheta nqma po ylicite .... predi vse hodeha na vodopada , pak sega kisnat po cql den v Internet Clubove , no kakvo da se pravi , taka e s napredaka na civilizaciqta
Nqkoi pat ako naminavash kam karlovo moje da se vidim :))

Предпочитам невъзможното
, което обеждава пред възможно , което , звучи неубедително .....

Тема Приветнови [re: EscapeBoy]  
Автор mareto (диване)
Публикувано29.03.01 18:01



Привет EscapeBoy,
Много добре те разбирам , аз по чатове влизам от 2 години и да ти кажа те много ми дадоха и много неща ми отнеха , но за нищо не съжалявам .Какво ми дадохоха ли - приятели ...като си има в предвид , че като дойдох в София преди четири години никой не познавах и ми беше много гадно , сега вече не е така ....от чата се запознах с прекрасни хора и сега средата ми е тук .Живея с тях , забавляваме се и караме се , но много ги обичам . Сега няма да говоря за психологията на чатърите , но чата е нож с две остриета . ....това ще го оставя за друг път , ако искаш да си говорим .
Защо казваш , че са изтинали някои чувства ....по теб ли съдиш или го наблюдаваш по хората, които те заобикалят ?
Хайде , разкажи ми нещо за теб ..и се надявам , че скоро като си дойда в Карлово ще се видим


Всичко най - прекрасно типожелавам и се усмихвай

3:-0

Тема Chata - losho neshto , no ...нови [re: mareto]  
Автор EscapeBoy (Escape Boy ....)
Публикувано30.03.01 17:10



Da ti kaja chestno , v Karlovo ot toq chat veche s momicheta ne moga da se sreshtam , pak az sam takava natyra - lubov za lubov :)) V Karlovo e edno takova nikakvo - vseki gleda na nego da my e dobre , no ne misli za drygiq .... opitvam se da napravq neshto po tozi vapros taka che pone priqtelite mi da sa dobre , no edin chovek nishto ne moje da napravi .....
Kakvo da ti kaja za sebe si - kazvam se Nikolai , na 14 godini sam , roditelite mi sa se razveli kogato sam bil na 5 godini ... imam edna sestra na 11 godini , jiveem 6 choveka v edin apartament s tri stai ..... baba mi , dqdo mi , vyicho mi , maika mi , sestra mi i az ...... V daskaloto sam zle (samo hodq za da drazna daskalkite i da pomogna na klasa da q napravi luda) ...... ta taka mi minava jivoteca :)) Ot edna godina se zanimavam s Komputri v edna zala nablzo (hybavo che se spreatelih s shefovete inache nqmashe da se naycha na nichto) ..... sazdal sam si repytaziq na malak kazanova taikato samo se bazikam s momichetata , no tova ne znachi che vsichkite sa mi gadjeta i t.n.
Mislq che nqma poveche za mene :))) Kaji mi sega i ti neshto za sebe si ......

Предпочитам невъзможното
, което обеждава пред възможно , което , звучи неубедително .....


Тема Re: Love in Karlovo :))нови [re: EscapeBoy]  
Авторlights (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 12:23



Romantika,taka li se polu4ava?





Тема Mmmmm,daaaaaaa ...нови [re: lights]  
Автор EscapeBoy (Escape Boy ....)
Публикувано02.05.01 15:33



Taka e , kakvo da se pravi :)) Koi kakto se yredi :PpPpppPpp

Предпочитам невъзможното
, което обеждава пред възможно , което , звучи неубедително .....


Тема Re: Mmmmm,daaaaaaa ... [re: EscapeBoy]  
Автор Polkovnik (откачалка)
Публикувано21.06.01 17:47



spoko q se stegni kakvo si svalil glava
gledai s nadejda na pred


Добрите момчета отиват в рая,
а лошите кадето си пожелаят




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.