Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 22.06.24 
Градове
   >> Кърджали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как да се оплачем на Арменският попнови  
АвторApмeнckият пoп (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 10:59



Правилно казват старите хора, че нещо влезне ли в Мрежата/Матрицата не може да остане скрито за дълго време


Искам да ви представя един нов и напълно различен сайт за Кърджали. Има още някои неща за доискусуряване и затова мислех да го промотирам по сайтове и търсачки чак през следващата седмица, но явно нещата ще се правят в движение...
Оказа се, че чичко Гугъл явно го е засякъл. Вчера видях, че има нова статия от потребител, а във статистиката на сайта видях, че има посещение и от този клуб: , затова реших официално да пусна сайта в експлоатация

Ето и адреса:
Кърджали - един различен поглед към проблемите

А това е кратко описание на сайта... пълното инфо за сайта все още не е готово


Успех на всички и който има проблеми може да ги сподели на сайта...



Тема Re: Как да се оплачем на Арменският попнови [re: Apмeнckият пoп]  
АвторAcпapyx (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 19:38



Браво!
Идеята ми харесва. Дано да излезе нещо хубаво от това, а и дано собствениците на сайта са достатъчно сериозни и да поддържат сайта както трябва.
В последно време доста нови сайтове за Кърджали се появиха и след месец-два биваха закривани. Дано този оцелее


Успех!



Тема Re: Как да се оплачем на Арменският попнови [re: Apмeнckият пoп]  
АвторTanas (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 22:40



харесва ми сайта.



Тема Re: Как да се оплачем на Арменският попнови [re: Apмeнckият пoп]  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 09:57



Сайта и идеята - добре!
Обаче от този сайт няма да има никаква полза си мисля аз ако проблемите, които се дискутират там си остават в рамките само на сайта.
Виждам, че към всяка статия има добавена възможност тя да бъде изпратена по емайл на който си поискаш. Това значи, че всяка статия, която прецените, че си заслужава може да изпратите на кмета, обласния или към институцията която отговаря за нея. Голяма част от нужните емайл адреси ги има на сайта пък другите лесно може да се намерят при желание.
Кърджалийци, добре е казано на сайта "Не ги оставяйте да им се размине! Подайте сигнал срещу тях!"
Моля ви, бъдете отговорни към децата си поне!





Тема Re: Как да се оплачем на Арменският попнови [re: Bили]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано27.05.08 15:49



Не искам да ви разочаровам, мили ми /бивши/ градски

обаче подобни идеи са поредното чешане на клавиатури, а реакцията на тези, които трябва да вземат отношение е нулева.
В един форум на Враца направихме подфорум "Пощата на кмета" в който периодично трябваше да влиза представител на Общината и да отговаря на зададените от нас въпроси или да дава отчети за някоя и друга свършена работа. Кметът и подчинените му бяха уведомени за форума, дори банер беше сложен на главната страница на сайта/сакън, да не се озорят да го търсят, а да влизат бързо и да ни информират /
Ми... има вече почти година от създаването му, ама я са влизали от тогава 5 пъти, я не
А питания и оплаквания има...
Успех ви желая, дано успеете да постигнете нещо и да поразмърдате нечии задни части



Тема Re: Как да се оплачем на Арменският попнови [re: dve_sledi]  
АвторApмeнckият пoп (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 10:51



Хей ти като си градски какво правиш чак във Враца?



Колкото до това което си написал - абсолютно си прав! Аз лично не си правя никакви илюзии, че този сайт сам по себе си може да промени нещо.
Онези малоумници - като кметове, губернатори, общински съветници, цялата бюрокрация, държавните институции, парламента, министър председателя, всички министри и зам.-министри и президента - трябва да бъдат свалени от постовете им и съдени с най-голямата строгост на закона, а голяма част от тях направо разстреляни... ако питаш мен
Това разбира се няма да стане... поне не и в скоро време.
Все пак докато чакаме е по-добре поне да говорим и разискваме проблемите си. Не знам дали ще помогне, но със сигурност няма да навреди
Пък виж някой взел, че се засрамил и взел че се застрелял сам

Успех и на твоите начинания!



Тема Re: Как да се оплачем на Арменският попнови [re: Apмeнckият пoп]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано28.05.08 17:49



Първо - женско съм


Второ - раждана съм в Кърджали и съм живяла 11-години там, затова и ви нарекох "бивши градски", а и чат-пат влизам тук, за да чуя някоя клюкина от родния си град, наляга ме носталгията понякога...
Понеже тоя сайт ми напомни нашата "Поща на кмета" та зат'ва се включих с мнение.
Съвсем искрено се надявам това да доведе до отваряне очите на управляващите, обаче съм голям скептик шъ знайш...

Поздрави!



Тема Re: Как да се оплачем на Арменският попнови [re: dve_sledi]  
АвторApмeнckият пoп (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 18:53



Извинявай щом си женско!


Аз не бях влизал тук до този момент и ми си струва, че повечето хора също не го правят
Доста е пусто и повечето теми са с доста задна дата... за съжаление.
Надявах се тук да намеря доста хора от Кърджали - исках да обсъдя някои неща.
Предполагам някой врачански ерген те е откраднал, след като толкова години живееш във Враца?
Идваш ли си от време на време към Кърджали?

Поздрави!



Тема Re: Как да се оплачем на Арменският попнови [re: Apмeнckият пoп]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано07.06.08 10:45



Не, просто се преместихме със семейството ми в далечната 76-та. Не съм идвала в Кърджали от 85-та

много пъти се каним, но все нещо става и пътуването отпада . Да видим това лято... живот и здраве трябва ми едно свидетелство за съдимост/не че по служебен път не мога да го взема/ но това е повод да отскочим за няколко дни до там
Аз също влязох с идеята да открия стари познати, съученици, но уви...
Поздрави и от мен и хубав ден на всички!



Тема Re: Как да се оплачем на Арменският поп [re: dve_sledi]  
Автор--lt;lt;--lt;lt;@ (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 11:52



това са много години. Сега ще ти се стори неузнаваем, защото за толкова години, Кърджали много се е променил. Все пак е останало нещичко и от онова време, но в общи линии, градът е станал почти неузнаваем. Но пък е добър повода да дойдеш отново.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.