Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 01.06.24 
Градове
   >> Кърджали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано16.12.06 03:48



Spored vas momicheta ostanaha li izobshto bulgarski momcheta v tozi grad, koito da ne si izbirat samo "elita" ot momicheta v kardjali? Da ne se pravqt na veliki i da ne letqt v nebesata.
Momcheta kakvo namerite poveche v edna slabo, rusokoso momiche sas svetli ochi s merki 90/60/60 poveche ot normalnite i seriozni momicheta v tozi grad, osven che stava za edna nosht........
Ne e li po vajno da ima istinska obich i da ne se gleda vunshnosta a sushnosta na haraktera.....
Ili prosto moeto mislene veche e prekaleno staromodno makar che sum na 18 godini.
Shte se radvam da si davate mneniqta tuk :)



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Seriozno_Momi4e]  
АвторKPAЛИ MAPKO (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 11:03



Не ти е старомодно мисленето,просто те е изпреварило(в смисъл,че и те ще дойдат на този акъл ама след 7-8 год.)


----------------------------------------------------------------------------
Не съм съвсем сигурен,че 90-60-60 са най-предпочитаните мерки(виж 90-60-90 е друго нещо!)
И все пак...предпочитам първата цифра да е голяма и вълнуваща...



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Seriozno_Momi4e]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано16.12.06 16:02



не останахме. виж аз съм пример за това



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Seriozno_Momi4e]  
АвторKeвин (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 18:42



Има, имаа



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Keвин]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано17.12.06 12:38



Krali Marko da prav si :) mai sum oburkala merkite malko :) to tq tazi purvata vseki muj q predpochita da e po golqma davam si primera s mene zashtoto e 118 :) i vsichki samo tam se zaglejdat a nikoi v sushnostta mi :) shte se opitam da si redaktiram greshkata vuv temata che inache shte ima dosta hora koito shte mi se prismivat :)



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Keвин]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано17.12.06 12:39



A dokolkoto do tebe Kevin kato ima kude ste? Samo az li ne moga da vi namerq?
Svesnite momcheta v tozi grad ili nqma da me haresat ili shte sa zaeti............



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............ [re: ghs]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано17.12.06 12:40



Imenno ghs :) i az govorq za tova zashtoto po golqma chast ot priqtelite mi sa na tvoeto mnenie i za tova mi stana mnogo chudno i reshih da obsudq vuprosa si i s drygi moi sugrajdani :)



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Seriozno_Momi4e]  
Авторpoko (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 20:28



мило коте ,защо те е срам да си кажеш и другите размери?ако искаш да те гледат в очите бъди искрена.нормално е в малък град на който половината население е от друг етнос да няма много възможности за контакти със свестни момчета.



Тема момчета има,обаче..........нови [re: poko]  
Авторcaмoeд_фeнka (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 21:19



момчета има,но за съжаление акъла им е само в това дали прическата им на бодлички не се е сплескала,и дали хубаво са си навряли дънките в ботушите който в повечето случаи са женски и изоообщооо не са за момчета.та такива работи ги вълнуват нашите съграждани,и въобще не се очудвам че повечето не могат да кажат два лафа като хората,какво остава за поддържане на разговор или пък по сериозна връзка.не,в никакъв случай не казвам че всички са такива но.....момчета,замислете се нее ли така,точно за това и ние момичетата сме разочаровани от вас,заради така наречените"Фешъни"и тем подобни,които.....no coment





Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: poko]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано17.12.06 22:12



Zdravei Roko! Ne ne me e sram da si kaja drygite razmeri prosto chesno kazano ne gi znam osven grudnata si obikolka zashtoto edinstveno na neq se obrushta vniamnie. To se znae che ne sum idealna v tqlo shtom sum napravila tozi forum... ne se sramuvam ot tqloto si to e takova kakvoto e... makar i da ne sum foto model.. ne sum i slon nad normata sum obache se haresvam takava kakvato sum no prosto vinagi mi e bilo chudno zashto se izbira krasivoto vunshno a gniloto ot vutre :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.