Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 27.06.24 
Градове
   >> Кърджали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ima li oshte momcheta v tozi grad............  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано16.12.06 03:48



Spored vas momicheta ostanaha li izobshto bulgarski momcheta v tozi grad, koito da ne si izbirat samo "elita" ot momicheta v kardjali? Da ne se pravqt na veliki i da ne letqt v nebesata.
Momcheta kakvo namerite poveche v edna slabo, rusokoso momiche sas svetli ochi s merki 90/60/60 poveche ot normalnite i seriozni momicheta v tozi grad, osven che stava za edna nosht........
Ne e li po vajno da ima istinska obich i da ne se gleda vunshnosta a sushnosta na haraktera.....
Ili prosto moeto mislene veche e prekaleno staromodno makar che sum na 18 godini.
Shte se radvam da si davate mneniqta tuk :)



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Seriozno_Momi4e]  
АвторKPAЛИ MAPKO (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 11:03



Не ти е старомодно мисленето,просто те е изпреварило(в смисъл,че и те ще дойдат на този акъл ама след 7-8 год.)


----------------------------------------------------------------------------
Не съм съвсем сигурен,че 90-60-60 са най-предпочитаните мерки(виж 90-60-90 е друго нещо!)
И все пак...предпочитам първата цифра да е голяма и вълнуваща...



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Seriozno_Momi4e]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано16.12.06 16:02



не останахме. виж аз съм пример за това



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Seriozno_Momi4e]  
АвторKeвин (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 18:42



Има, имаа



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Keвин]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано17.12.06 12:38



Krali Marko da prav si :) mai sum oburkala merkite malko :) to tq tazi purvata vseki muj q predpochita da e po golqma davam si primera s mene zashtoto e 118 :) i vsichki samo tam se zaglejdat a nikoi v sushnostta mi :) shte se opitam da si redaktiram greshkata vuv temata che inache shte ima dosta hora koito shte mi se prismivat :)



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Keвин]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано17.12.06 12:39



A dokolkoto do tebe Kevin kato ima kude ste? Samo az li ne moga da vi namerq?
Svesnite momcheta v tozi grad ili nqma da me haresat ili shte sa zaeti............



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: ghs]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано17.12.06 12:40



Imenno ghs :) i az govorq za tova zashtoto po golqma chast ot priqtelite mi sa na tvoeto mnenie i za tova mi stana mnogo chudno i reshih da obsudq vuprosa si i s drygi moi sugrajdani :)



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Seriozno_Momi4e]  
Авторpoko (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 20:28



мило коте ,защо те е срам да си кажеш и другите размери?ако искаш да те гледат в очите бъди искрена.нормално е в малък град на който половината население е от друг етнос да няма много възможности за контакти със свестни момчета.



Тема момчета има,обаче..........нови [re: poko]  
Авторcaмoeд_фeнka (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 21:19



момчета има,но за съжаление акъла им е само в това дали прическата им на бодлички не се е сплескала,и дали хубаво са си навряли дънките в ботушите който в повечето случаи са женски и изоообщооо не са за момчета.та такива работи ги вълнуват нашите съграждани,и въобще не се очудвам че повечето не могат да кажат два лафа като хората,какво остава за поддържане на разговор или пък по сериозна връзка.не,в никакъв случай не казвам че всички са такива но.....момчета,замислете се нее ли така,точно за това и ние момичетата сме разочаровани от вас,заради така наречените"Фешъни"и тем подобни,които.....no coment





Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: poko]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано17.12.06 22:12



Zdravei Roko! Ne ne me e sram da si kaja drygite razmeri prosto chesno kazano ne gi znam osven grudnata si obikolka zashtoto edinstveno na neq se obrushta vniamnie. To se znae che ne sum idealna v tqlo shtom sum napravila tozi forum... ne se sramuvam ot tqloto si to e takova kakvoto e... makar i da ne sum foto model.. ne sum i slon nad normata sum obache se haresvam takava kakvato sum no prosto vinagi mi e bilo chudno zashto se izbira krasivoto vunshno a gniloto ot vutre :)



Тема Re: момчета има,обаче..........нови [re: caмoeд_фeнka]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано17.12.06 22:16



Zdravei samoed_fenka saglasna sum s tebe mila. Vinagi kogato edno seriozno momche sreshna nqkoq.... kurvichka i se vlubi v neq posle tq mu bie shuta i te se ozlobqvat kum vsichki ostanali momicheta i po tozi nachin stradame nie!



Тема Re: момчета има,обаче..........нови [re: caмoeд_фeнka]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано18.12.06 11:18



съгласен съм с това, тъй като беше единственото което забелязах в приятелите ми и тяхните приятели когато си бях в кърджали преди няколко седмици.

мога да кажа дори, че се поскарах добре на най-добрият ми приятел точно за това: как се облича, прическа, държание, реч, ...



Тема Re: момчета има,обаче..........нови [re: ghs]  
АвторVN (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 10:49



аз ще кажа в стил Юлиян Вучков "Божееее,слушам и не вярвам на очите си".До преди 20г.когато си живеех в Кърджали,мога да кажа,че там бяха най-готините хора и всичките ми хубави спомени са свързани пак с родният ми град.Но май за 20 г.се е променил не само града, но и хората.Но не вярвам да не са останали все още готини хора там.Макар и да се броят на пръсти,все още ги има.





Тема Re: момчета има,обаче..........нови [re: VN]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано19.12.06 12:00



не знам къде живееш сега, нито кога си бил/а за последно в града, но както казах, бях там преди 3 седмици и със сигурност няма да се върна отново



Тема Re: момчета има,обаче..........нови [re: VN]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано19.12.06 12:01



Да за това не се и съмнявам че най- хубавите ти моменти са били тука... по разкази на братовчедите ми наистина преди около 20 30 години тука е било нешо страхотно... но сега не съм на това мнение и аз...



Тема Re: момчета има,обаче..........нови [re: ghs]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано19.12.06 12:05



Ами живея си тук в Кърджали обичания стар град от всички но след като са се изнесли и отишли на по хубаво място :)
И мога да предположа защо няма да се върнеш тук. Кърджали е място на което можеш да идеш само за няколко дена да си отпочинеш да разгледаш малко исторически забележителности и до там... но за живот не!
Отказала съм се от този град и от всичко в него и с нетърпение чакам само да ми се оттдаде възможност да се махна от тук.....



Тема Re: момчета има,обаче..........нови [re: Seriozno_Momi4e]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано19.12.06 12:57



само не съм се родил в къдржали, но 16 години съм живял там, и като исторически забележителности освен старите сгради които се намират по пазарската улица, друго не съм видял. сега като си бях, видях, че има табели навсякъде за перперикон, но нито една фирма(било тя туристическа или обикновен транспорт) не разбрах/видях да прави пътувания/разходки до там, било то с гия или не.

за отпочивката... освен ако не работиш нещо което да ти донася по 1500 лв на месец, не можеш да си отпочинеш в който и да е хотел в кърджали. хотелите тук където живея са по евтини от тамошните!!

не си единствената която ще се махне при всяка отдала се възможност



Тема Re: момчета има,обаче..........нови [re: ghs]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано19.12.06 13:11



:) Аз така и не разбрах гхс ти от тука ли си или просто си живял тук?



Тема Re: момчета има,обаче..........нови [re: Seriozno_Momi4e]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано19.12.06 14:02



роден съм в хасково, живял, учил, играл, израстнал,.... в кърджали и от 5 години живея в испания. много ми липсва града, но от това което видях ....





Тема Re: момчета има,обаче..........нови [re: Seriozno_Momi4e]  
АвторVN (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 16:45



ех, да можеше да се върне пак онова хубаво време :(



Тема Re: момчета има,обаче..........нови [re: ghs]  
АвторVN (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 18:36



ghs, живея в България, но в друг град.Тази смяна на града, я изиска смяната на семейното ми положение.



Тема Re: момчета има,обаче..........нови [re: ghs]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано19.12.06 22:17



Разбирам те напълно гхс.........
А доколкото ВН да можеше да се върне ама не може за съжаление... :(



Тема Re: момчета има,обаче..........нови [re: Seriozno_Momi4e]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано19.12.06 23:25



хайде да обърнем темата, че стана прекалено кратка



а с момичета какво става. за момчетата разбрахме?



Тема Re: момчета има,обаче..........нови [re: ghs]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано21.12.06 11:13



Ами за момичетата незнам половината ми приятелки са в моето положение а останалата половина са вече заети със сериозни момчета и са щасливи.
Но по голямата част вече търсят само материалната изгода от един мъж. Точно това ми е било винаги най- странното как може да си с един мъж само защото има кола черпи те по кафета и ти купува парцалки....
Но незнам "Разни хора, разни идеали"



Тема Re: момчета има,обаче..........нови [re: Seriozno_Momi4e]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано21.12.06 12:53



да разбирам ли, че тази половина от приятелките ти които са щастливи е поради това, че са с: "мъже" които "имат коли, черпят ги по кафета и им копуват парцалки"?

а ако не съм разбрал правилно на първият въпрос, то как определяш:

"сериозни момчета" и "щасливи момичета"?
какво трябва да прави, да бъде вътрешно и външно едно момче за да е сериозно?
също така, как би "нарисувала" едно щастливо момиче което има едно сериозно момче?

благодарности



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Seriozno_Momi4e]  
Авторcaмoeд_фeнka (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 17:30



това за гнилото много ме изкефи

.



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: caмoeд_фeнka]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано22.12.06 07:33



Гхс не на всичките ми приятелки гаджетата са богати, но дори понякога и един малък жест е много по голям от скъп подарък.
Според мене има ли здраве, любов и разбирателство проблемите не са толкова големи и пари се изкарват и така можеш да бъдеш задоволен духовно и материално. Трябва да си щаслив на това което имаш защото има хора които и него го нямат а да не алчнееш за още :)
Сериозното момче за мене е това което те приема за сериозно и наистина те обича и иска да има нещо с тебе различно от една вечер, да те уважава и да те почита за човек, което се отнася и за нас момичетата естествено.
А доколкото щасливо момиче....това вече е до характер не всички търсим едно и също в един мъж... за мене щаслива ще съм ако съм обичана истински за други, ако ги глезят с подаръци и скъпи заведения за 3 ти ако са задоволени сексуално и т.н.
"Разни хора, разни идеали"



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Seriozno_Momi4e]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано22.12.06 10:24



мерси





Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: ghs]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано23.12.06 00:50



Моля :)



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Seriozno_Momi4e]  
Авторkardjalieca (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 19:16



Seriozno_Momi4e ako si tolkova seriozna dai si emaila da ti pisha poneje i az sum na mnenie , 4e v Kardjali nqma seriozni jeni, taka 4e ako si tolkova seriozna kolkoto kazvash moje da ti izlezne kusmeta ;)



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Seriozno_Momi4e]  
Авторlspaneca (Нерегистриран)
Публикувано15.07.07 21:41



mn qsno 4e imam momcheta v Kardjali ako iska6 mi pi6i da vidi6 4e im seval85@gbg.bg



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Seriozno_Momi4e]  
Авторblagunay (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 18:18



az mıslya 4e vse o6te ima.napr.az te 4akam[smeq se





Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: blagunay]  
Авторgrizena (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 06:36



Не зная за момчетата,ама май на момичетата нещо им куца.А колкото до града ни,той си е супер.на който не му харесва е свободен да отиде където си поиска.Лошото е,че много хора се връщат наакани...





Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: grizena]  
АвторЛapи (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 12:27



Еха, две жени на едно място и в рамките на 4-5 поста стана лигава тема.Света е устроен така мацко, всеки се захласва по бляскавото и хубавото.Никой не иска да кара москвич нали ?Вместо да се тюфкаш защо не опиташ да покажеш най-хубавото от себе си и не наблегнеш на характера си....Т.е покажи хубави си черти, аз също харесвам фешанките обичам и Вълнуващите първи цифри в мерките (както беше казал еидн пич по-горе)....Аз съм на 20 впрочем :)



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Seriozno_Momi4e]  
Автор C.Capъeв ()
Публикувано06.12.07 19:00



няма ли ?
или те харесват само тъпаци ?
може би си имат причина ?
а ти колко си сериозна ;П





Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Seriozno_Momi4e]  
Автор valko4u (непознат )
Публикувано11.12.07 02:57



Skapa s tezi merki az sam gotov da te sreshtna i napravia shtastliva za ciala nosht.Az obicham ogromni "CICI" i mazni dupeta zashtoto mnogo mi e sladko kato go vkarvam v dupeto nejno i bavno celia.No ,ako iskash otgovor realen ot men to e:ZA DA RABERESH KAKVO KARASH KATO KOLA ILI KAKVO SHTE KARASH TRIABVA DA SE KACHISH taka e i s jenata s golemite CICI i maznoto DUPE triabva i na dvete mesta da go slagash s mnogo nejnost i mnogo LUBOV.



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: Лapи]  
Автор valko4u (непознат )
Публикувано11.12.07 03:10



DO lARI EI PIKLIO HABER SI NIAMASH KOLKO GADJETA AZ SAM OCHUKAL V TOZI GRAD.AZ ZA RAZLIKA OT TEBE PRASKAM VSICHKO DORI OT UVAJENIE OBICHAM I KARAM S 500 KLASS NA "MB" NE RZBIRA SE V K-LI ZASHTOTO JIVEIA U.S.A. IMA LI DUSHA ZNACHI ISKA DA I E VATRE,A AKO IMA I CICI +MAZNO DUPE TO TAM VECHE SE RABOTI SERIOZNO PO VAPROSA.NAI OBICHAM KATO OTVORIA BUZITE NA DUPETO DA GLEDAM TOCHKATA I DA VKARVAM CIALA NOSHT I SAMO TAM,A KOLKOTO DO KOIA E NAI DOBRATA CHERTA NA VSIAKA JENA TOVA E TAZI,KOIATO I RAZDELIA DUPETO NA DVEEEEEEEEEEEEE



Тема Re: Ima li oshte momcheta v tozi grad............нови [re: valko4u]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 15:19



да беше се постарал на кирилица да го напишеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.