Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 16.06.24 
Градове
   >> Кърджали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Най-доброто...нови  
Автор ghs (познат)
Публикувано25.06.06 16:15



ВРЕМЕ ЗА РЕКЛАМА..... ще се върнем след малко



и тъй като едни са за Славейков, други за Ботев, трети за .... Паисий?!?!?!
Най-доре ще е да се направи една анкета и така да се разбере най-добре.

Та гласувайте и May the force be with you


Най-доброто* училище в Кърджали
Алеко Константинов
Асен Златаров
Евридика
Капитан Петко Войвода
Васил Левски
Христо Смирненски
Христо Ботев
П.Р.Славейков
Отец Паисий
Йордан Йовков
Св.Климент Охридски
Владимир Димитров
Георги Бенковски


Ако случайно липсва някое, може да го добавите.


* - в това се включва: учебна база, ниво на преподаватели, ниво на ученици, финални оценки, най-добър футболен отбор, най-красиви момичета, най-грозни момчета, най-мръсни тоалетни, .... и всякакви такива. Ако межете да прдоставите информация със снимки за някой от изброените неща, се получават допълнително точки.

И тъй като анкетата е достъпна само за регистрирани потребители, за не регистрираните се приемат гласове, но само с коментар също така и включена снимка за доказателство.

И нека най-добрият победи СОУ П.Р.Славейков



Тема Re: Най-доброто...нови [re: ghs]  
Автор masterJodaМодератор (jedi trainer)
Публикувано25.06.06 18:01



Страхотно си го измислил!!!
А аз ще опитам до да следя до колокото мога да е честно гласуването



May the force be with you. . . Always

Тема Re: Най-доброто...нови [re: masterJoda]  
Автор ghs (познат)
Публикувано25.06.06 19:15



така де. всеки хвали, хвали и накрая не става ясно кой е по по най





Тема Re: Най-доброто...нови [re: ghs]  
АвторИ.Cтoянoв (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 18:11



Анкетата е добра идея, но не е коректна. Не ми се вярва някой, който учи да речем в Паисий да гласува за друго училище. Дечурлигата реагират фенски и ще гласуват за своето даскало. По мое време(преди 2години) най-престижното училище беше Ботев, всеки ученик, който искаше да получи добро образование кандидастваше и се надяваше да му стигне бала :) Аз нямах тази чест и ме приеха в Паисий, което според мен също е добро училище. Силата на Паисий беше в информатиката. Преди беше доста модерно да се учи компютри. Но езиковата си е езикова

. Ако не ви вървят езиците и искате да учите компютри, то тогава според мен най-добре е Паисий. Преди по престиж училищата се рядяха така:
1. Ботев 2. Паисий 3. Икономиката 4. Славейков, а другите училища не мога да ги нарека такива, защото като гледам в града ни днешанта младеж колко знае българския и ми става лошо.



Тема Re: Най-доброто...нови [re: И.Cтoянoв]  
Автор ghs (познат)
Публикувано26.06.06 23:00



"Анкетата е добра идея, но не е коректна. Не ми се вярва някой, който учи да речем в Паисий да гласува за друго училище" - ти сам си гласувал за Ботев, защо тогава смяташ, че никои друг не би го направил а също така, че анкетата е некоректна?!?!?!

"Дечурлигата реагират фенски и ще гласуват за своето даскало." - това тук не е само за дечурлига, а за всеки който иска да докаже, че училището в което учи или е учил е по-добро от съседното, а не да казва: "Моето е най-доброто защото хората от селата ходели да карат часове при даскалите от неговото училище или защото най-много пъти дадено училище е участвало на олимпияди, и най-вече да поправя грешките на другият и да му се смее, а в същото време той самият да пише така.

"По мое време(преди 2години) най-престижното училище беше Ботев, всеки ученик, който искаше да получи добро образование кандидастваше и се надяваше да му стигне бала :)" - И аз когато бях в България и учех се надявах а влезна там, но желанито ми изчезна само за няколко минути след като прекрачих прага на училището. Това за доброто образувание, не мисля, че зависи само от училището в което учиш.

"Силата на Паисий беше в информатиката. Преди беше доста модерно да се учи компютри" - а й не само преди.... а й не знам дали си остана с "беше"-то или все още е.

"Но езиковата си е езикова" - езикова или не, ако не се напънеш да научиш даден език и езиковата и "най-лудият" учител от там няма да ти помогнат.

"а другите училища не мога да ги нарека такива, защото като гледам в града ни днешанта младеж колко знае българския и ми става лошо." - тука ще си замълча.

Та значи, 1 точка още за Отец Паисий





Тема Re: Най-доброто...нови [re: ghs]  
АвторИ.Cтoянoв (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 14:18



Айди моля ти се, недей да издребняваш толкова! Казах, какво мисля по въпроса и толкова. Нямам време като теб да цитирам и анализирам изречение по изречение, но не разбрах това с хората от селата, подсмиването и поправянето на грешки какво общо има с мен?

Извинявай, грешно съм се изразил, анкетата не е некоректна, а е необективна. Ако пуснеш анкета, кой отбор е по-добър- ЦСКА или Левски, според теб ще получиш ли обективни резултати и гласовате няма ли да са по скоро фенски? Да, сигор ще има няколко съвестни гласа, но повечето ще са фенски, а мнозинството определя резултатите на анкетата. Ако съм обидил някого с думата "дечурлига" се извинявам, не това ми беше целта. Един ботевец вижда тази анкета в часа по информатика и казва на аверите си – А бре има анкета давайте да гласуваме всички и нащо даскало да е номер едно... И всички йеаа почват да гласуват. Това са просто предположения естествено. Не можеш да определиш кое училище е по-добро само от една анкета. Критериите за най-добро училище- учебна база, ниво на преподаватели, ниво на ученици, финални оценки, най-добър футболен отбор, най-красиви момичета, най-грозни момчета, най-мръсни тоалетни, нямат много общи неща едно с друго и някои от тях са много несериозни поне СПОРЕД МЕН за критерий за най-добро училище. Това за напъването и научаването на езика е така, но има и друг момент, ако не се напънеш да учиш няма да продължиш напред и според мен това е хубавото на Ботев- там влизат хората, които имат намерение да учат, защото за да влезеш там се иска висок бал и този, който влезе там едва ли ще го раздава на свободна. Да не забравяме и примера, който ти дават съучениците ти. Например електрониката, там можеш да изкараш средно образование без да учиш.

Не мълчете люде, говорете, говорете. Защо реши да замълчиш и да убиеш глупака с мълчание :)) Такова е положението в нашия край, има все още много хора, които не могат да говорят правилно на български език и за това смятам, всяко училище, което не може да те научи на елементарни и ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ неща за неучилище. Мое си мнение ;)

Много писане за нищо, но голяма реклама направих на Ботев, язък, че не ме приеха на времето ама нищо аз си оставам ГОРД ПАИСИЕВЕЦ :)

П.П. И аз допускам доста правописни и всякакви други грешки(уча ИТ) и не обичам да правя забележки на други, но образОванието си е образОвание, а не образУвание!



Тема Re: Най-доброто...нови [re: И.Cтoянoв]  
Автор ghs (познат)
Публикувано27.06.06 14:33



ееее не се шашкай от анализите...



"но не разбрах това с хората от селата, подсмиването и поправянето на грешки какво общо има с мен?"

нищо общо няма с теб. просто в предишната тема си поправяха грешките един на друг и разказваха на кого учителят давал повече уроци на други и катива разни.

"Един ботевец вижда тази анкета в часа по информатика и казва на аверите си – А бре има анкета давайте да гласуваме всички и нащо даскало да е номер едно... И всички йеаа почват да гласуват" - хубаво.. нека го направят. но не само гласуване а й коментари. като гледам до сега, Ботев няма глас

П.П. Извън темата
- спомена, че учиш информатика!! търся някой който да помага, работи и подобни за една интернет страница за Кърджали, но до момента няма пристрашили се. Та, можеш да ми пишеш и да разкажеш малко повече, ако те интересува разбира се.
Mail за контакт и името на страницата (за която става дума) ще откриеш в менюто за информация на потребителя ghs.



Тема Re: Най-доброто...нови [re: ghs]  
Авторbotew (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 15:49



Мисля че няма какво да говорим НИЕ СМЕ НОМЕР 1.Тази година имаше ДОСТА хора с бал над 34.Паисий или Славейов през цялото си съществуване са нямали толкова хора с бал над забележете 30.Колко ви е средния бал бе момци 24 или....



Тема Re: Най-доброто...нови [re: botew]  
Авторбoтeв (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 15:57



гхс аз разбирам от и-нет програмиране PHP,J-Script Html,тази страница няква комерсиална ли е?



Тема Re: Най-доброто...нови [re: ghs]  
Авторbotew (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 16:06



Това са най елитните училища с изключение на математичските.Вижте кой стои на 4то място(не са подредени просто изброени)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.