Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 23.06.24 
Градове
   >> Кърджали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Най-доброто...нови [re: ghs]  
Авторбoтeв (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 16:08



http://www.sofia.diplo.de/de/06/Weshalb__Deutsch__lernen/dsd,property=Daten.pdf





Тема Re: Най-доброто...нови [re: бoтeв]  
Автор ghs (познат)
Публикувано27.06.06 17:25



а ти си?



Тема Re: Най-доброто...нови [re: botew]  
Автор ghs (познат)
Публикувано27.06.06 17:29



ти в това число влизаш ли?



и отново без доказателства. само писане, похвали и осмиване



Тема КЛАСИРАНЕнови [re: ghs]  
Автор ghs (познат)
Публикувано22.07.06 20:25



Резултатите сами говорят по себе си, но и в същото време не го правят.

Един месец и само 12(-1) гласа. Много говорене и отново нищо....

Така, че крайните резултати са

П.Р.Славейков - 4
Отец Паисий - 2+1
Христо Ботев - 2
Св.Климент Охридски и Капитан Петко Войвода - 1

и после не казвайте пак: Ботев това, Ботев "онова"....



Тема Re: КЛАСИРАНЕнови [re: ghs]  
АвторKoцeтo (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 19:23



БРАВО! Славейков е най-доброто, най-якото даскало. Евала, поклон пред това велико училище.

Просто супер, няма второ училище като Славейков. Най- голямото доказателство за това е тази АНКЕТА! 4ри мижави гласа и айде, стигаме до крайното заключение, че Славейков е най-доброто даскало. Чета коментарите по темата и не виждам и един смислен кометар в защита на първенеца. Защо ли? Защо по-горните коментари са за Ботев и то що годе аргументирани? Не мога да разбера и автора, защо трява да се прави на толкова наивен. ghs, ти да не би да си ученик от това училище. Ако имаш нещо общо с училището, то тогава може да допустнем наивността ти. Ако толкова много си огорчен от факта, че писащите по темата са за езиковата, защо не скочиш до инспектората и не изискваш статистика от последната кандидат-гимназиална кампания? Или просто ги попитай хората, кое е училището с най-високите балове. Всеки човек, който поне малко е в час с образованието в нашия край, ще те светне, че езиковата си е била и продължава да бъде най-престижното училище в тези географски ширини.
Аман от комплексари ей...



Тема Re: КЛАСИРАНЕнови [re: Koцeтo]  
Автор ghs (познат)
Публикувано27.07.06 01:40



Мисля, че един месец беше достатачно време да се докаже кой е по по най, но уви. Поне компютри да имахте в Ботев и да гласувате бре! Продължават се същите историй.

Ученик бях(май не си редовен) и се гордея с това, а наивен не съм, нито комплексиран. По-точно ти си такъв, защото продължаваш както и твойте съученици да хвалиш: Ботев това, Ботев онова...

"защо не скочиш до инспектората и не изискваш статистика от последната кандидат-гимназиална кампания" - виж как си се сетил! хайде скочи тез дни до там и дай малко доказателства, та поне да се изравните с Паисий



"Или просто ги попитай хората, кое е училището с най-високите балове" - и те както всички тук пишещи, ще кажат БОТЕВ!!!

"Всеки човек, който поне малко е в час с образованието в нашия край, ще те светне, че езиковата си е била и продължава да бъде най-престижното училище в тези географски ширини." - как звучи само!!



Тема Re: КЛАСИРАНЕнови [re: ghs]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано27.07.06 10:34



Признавам си без бой - единственият глас, даден за "Св. Климент Охридски" е от мен, щото съм учила там, ама няма да казвам преди колко години


Брат ми би гласувал за Паисий, но за жалост не джитка из тези клубове.
Така че - бройте още 1 глас за Паисий



Тема Re: КЛАСИРАНЕнови [re: ghs]  
АвторKoцeтo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 15:31



Продължавай да бъдеш наивен и да вярваш в обективността на анкетата ти и на "огромния" брой гласове, които е получил Славейков. Продължавай да мислиш, че един месец е достатъчно време да се ДОКАЖЕ, кое е най-доброто училище и то от една анкета нейде из интернет. Часта за компютрите ще я прескоча, явно доста си вярваш :) и продължавай да си вярваш, че ботевци нямат компютри. Само за протокола- поинтересувай се малко за проекта на МОН, за "Интернет в училище", за мрежата от 1000 училища. Въобще как може един човек със средно образовение да се надява на някаква анкета да реши кое училище е по-добро и да реагира като седмокласник. Приятел погледни горните постове, хората са се опитали да ти кажат, че Ботев е нещо повече от Славейков. Защо ти или някой друг от Славейков не се опита да каже обратното. Като върл защитник на обективността на анкетата си и силно вярващ в каузата си, защо ТИ не изведеш някакви данни за Славейков в защита на първенеца? И престани да изсмукваш изречения от чужди коментари и да им правиш несериозни коментери. Когато пишеш се аргументирай, опровегай онези, които твърдят обратното, а не като седмокласник да коментираш някое произволно изречение в "смешен", твой си стил. Обема на коментарите ти се определят от чужди изречения, а не от твои. Когато пускаш анкети, опитай се да бъдеш безпристрастен. Иначе от цялата анкета няма никакъв смисъл. Толкова с моите съвети, на които най-вероятно няма да обърнеш внимание. А да, пак за протокола, не гласувах за никой и няма да го направя!(отговора е в двата ми поста). Един господин по горе хубаво, аргументирано си е казал мнението и повече не го е направил, сега го разбирам защо... :)))



Тема Re: КЛАСИРАНЕнови [re: Koцeтo]  
Автор ghs (познат)
Публикувано27.07.06 21:12



Някъде да си видял да пиша, че държа за СОУ Славейков? Споменах само, че се гордея да съм учил там, но нищо повече. Ако искаш да знаеш, единият от гласовете за Паисий е от мен!

Какво ми е на коментарите? Какво те "дърви" тебе колко е обемът им и по какъв начин пиша и отговарям? От къде знаеш какво образование имам? А и какво общо има образованието ми с темата? Какво ти пука дали съм със средно, више или изобщо дали имам някакво? Ще се отклоня много от темата, но по това както пишеш, мога да кажа само, че си някой "задръстен" със 1 или 2 виши, който се чуди как да свърже двата края и се дразни много на такива като мене когато му отговарят по този начин. Също така не съм ти приятел, но пък се надявам да станем ако решиш да направиш нещо по предложението по долу

Ще продължа да си както ми е кеф и ще ти отговоря на някои неща.

"Продължавай да мислиш, че един месец е достатъчно време да се ДОКАЖЕ, кое е най-доброто училище и то от една анкета нейде из интернет." - достатъчно време мисля, чe е. Вярвам, че когато съобщят занаправена анкета по новините за каквото и да е било, то и както и всички други се замислят малко и й вярват до голяма степен. Колкото до анкетата тук, мисля, че на никои не му "дреме" в кое училище учи, каква база има, какви учители преподават,...

Това за компютрите мога да ти кажа, че нямам никаква представа дори дали Славейков или Паисий имат, какво остава за Ботев, но щом споменаваш за някакъв проект "Интернет в училище", това значи компютри има, а дори и Интернет. Но като гледам таз стая с тез 4 звера



И относно красавиците там

Виж друго нещо е Паисий

- относно страницата. Ако този който я е правил ( Радослав Апостолов ) нека се свърже с мен. Мога да помогна за направата на нещо по-добро с домейн, мейл, хост и всичките му там историй. Същото се отнася до всеки един който иска да направи нещо за училището си, било то Ботев, Салвейков или което и да е. Всичко това безплатно, но стига да се има интерес и инициятива.

Относно Славейков. Имам снимки, но са стари и са правени с нормална камера и трябва да ги сканирам, което ще бъде тези дни и обещавам да ги сложа тук. За други данни имаше една страница с доста информация за училището, но уви мързела си е мързел..

Много се надявах да се докаже нещо с тази анкета и учащите да докажат, че тяхното училище е най-доброто, но явно нищо си продължава същата скръб както и преди.

И за последно едно предложение по-добро от това горе.

Всяко училище, всяка фирма, всеки бар, ресторант, кафе, магазин, вестник, радио, абре каквото и да е било, което желае да се представи в Интернет и в същият момент да представя града, да се свърже с мен. Предсавям му безплатно място за хостване на страница, домейн име, безплатни пощи и всичко нужно да си направи своето място в Интернет. Нещо от типа на култ.бг, но само за Кърджали.

За контакти:

Повече няма да отговарям на тази тема, нито ще пиша по нея. Нека който има желание да направи нещо да се свърже с мен.

Поздрави и извинения за грубият тон.



Тема Re: КЛАСИРАНЕнови [re: ghs]  
АвторKoцeтo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 16:20



Мъка, мъка...
Не съм видял, но от постовете ти се подразбира, ето и един пример от друга тема .


За коментарите ти писах предишния пост. Нищо не ме "дърви", в случая нещо теб те "дърви". Реагираш като ущипана мома, някой ти е контра и като хлапак почваш да "въйкаш". Нали каза, че си учил в Славейков и предположих, че си завършил и нали знаеш след завършване и то благополучно на СОУ се издава диплома за средно образование, та от там предположих, че си със средно образование. Но с всеки твой коментар се замислям все повече. Ако се замислиш малко и си повярваш повече ще разбереш какво е общото на темата и твоето образование и това съм го вметнал само с едно изречение. Как само се хвана за това. Наистиина, не ми пука какво ти е образованието, но човек със средно или по-високо би писал по друг начин, а в този случй въобще не би писал в тази тема :)) Върха на сладолена- как можа да си помислиш, че съм с 2 висши, та аз и едно нямам :))) Страшен си, просто как разбираш икономическото положение на хората от няколко техни изречения. :))) Стана ми интересно, как ми отговаряш? :))) Ти си този, който очевидно се дразни от нещо. Всеки, който си каже мнението, което е различно от твоето и веднага реагираш като ущипано девойче. Прегледай си темата пак и виж чуждите коментари и твоите отговори :) Не спирай да си вярваш... Какво толкова те смущава думата приятел, някои хора я изпозлват за учтивост и не бих паднал толкова ниско и да обиждам с дума като "некадърник" и то за непознат човек, както го правиш ти. Продължавай да си вярваш... Продължавай да вярваш в достовеността на анкетата си с 12те гласа и също така продължавай да вярваш, че тази твоя анкета има нещо сходно с тези по новините :)) и то да вярваш "до голяма степен" :)))
След като нямаш никаква представа за комютрите в училищата не е нужно да се изказваш така компетентно и крайно. "Поне компютри да имахте в Ботев и да гласувате бре! Продължават се същите историй." За снимките, които си ни показал пак се изказваш неподготвен. Първо този проект, за който споменах предишния си пост включва чисто нови компютри и според мен ненужно мощни, за всеки компютър е заплатен и лиценз за ОС. Второ снимките са от сайт, който е правен в "античността", недовършен, забравен и оставен да гние в интернет пространството. Това с красавиците ме натъжава. По облеклата може човек да си направи извод, че е адски стара снимка. А и разбирането за красаво момиче е различно за всеки и е смешно да се правят каквито и да е изводи от една снимчица кой, колко е красив. Но всеки с разбирането си де... Пускай тема "Къде са най-красивите момичета?" :))) От къде тази злоба към ботевци. -Комплекси... Но ти продължавай да си вярваш. И в края освен тавтологията нещо си противоречиш
"Имам снимки, но са стари и са правени с нормална камера и трябва да ги сканирам, което ще бъде тези дни и обещавам да ги сложа тук."
и "Повече няма да отговарям на тази тема, нито ще пиша по нея"
Тамън се зарадвах, че ще видя нещо съществено в темата ама накрая се изцепи, а уж обещаваш.
Поздрави и от мен, и успех с проекта, с който си се захванал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.