Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 25.06.24 
Градове
   >> Кърджали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема възрожденци от космосанови  
Авторбизим тapaф (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 07:53



като се освободим, ще сменим името на този квартал, засега просто го

. :)



Тема Re: възрожденци от космосанови [re: бизим тapaф]  
Автор Bvlgari (bulgari.com)
Публикувано19.08.05 16:19



Да бе, да, при това безплатно...

Esse quam videri


Тема Re: възрожденци от космосанови [re: бизим тapaф]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано21.08.05 23:29



чудесна програмка един познат ме сетна за нея-голям кеф,ходя си навсякъде по света



Тема Re: възрожденци от космосанови [re: бизим тapaф]  
Автор dedomraz (грозен)
Публикувано22.08.05 13:34



Не разбрах само как ще се казва като се освободите? И от какво ще се освободите също. И как.
А за снимката - Това е част от програмата "Големия брат". Не съм очарован като знам, че някой по всяко време може да ме наблюдава. Но това е друга тема.
Та за свободата - всеки ден от Кърджали тръгват автобуси към обетованата земя. Ако нямаш пари за билет ще съм радостен да ти услужа.



Тема Re: възрожденци от космосанови [re: dedomraz]  
Авторбизим тapaф (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 15:09



Да, ще го наречем "Хъшлак-лар" или "Калпазан-лар" или "Коджа Бабаит-лер" :) Вие сте глупаци, моето момче - вместо да използвате туризма и инвестициите от Турция, за да спечелите съревнованието с останалите градове от страната, гледате да прогоните още повече хора, та белким останете сами по белите гащета.

За "Големия брат" си отчасти прав, но това са реалностите. Поне хората са направили информацията публично достъпна чрез Интернет. Иначе, като си толкова умен, измисли сателит и го качи в орбита над САЩ, за да заснеме Area 51. :)



Тема Re: възрожденци от космосанови [re: бизим тapaф]  
Автор Bvlgari (bulgari.com)
Публикувано22.08.05 19:50



От кого по-точно искаш да се освободиш, бъзик шамар?

Esse quam videri


Тема Re: възрожденци от космосанови [re: Bvlgari]  
Авторбизим тapaф (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 21:29



ще се освободим от българите с азиатско мислене :) ние сме за присъединяване към Евросъюза, моето момиче.

за несполучливите ти опити да се закачаш с ника ми, само ще ти припомня, че "тараф" се римува по-добре с "чаршаф", но къде у тебе толко акъл да се сетиш. :)



Тема Re: възрожденци от космосанови [re: бизим тapaф]  
Автор Bvlgari (bulgari.com)
Публикувано24.08.05 03:58



бъзик шамар,

добре, ето ти и с римичка: смърдим манаф...

Esse quam videri


Тема Re: възрожденци от космосанови [re: бизим тapaф]  
Автор dedomraz (грозен)
Публикувано13.09.05 11:58



Като освободиме Зона 51, ще си я прекръстиме на Темната дупка, и после ще си я снимаме отсЕкАде!
А сателита го измислих снощи, на две ракии само.
Зимаш начи, кое и да е минаре. Желателно да е по големо и бело, заради рекламните надписи - например - " Зад секи Доган, по един Ердоган", "Анкара юбер алес", " Ние не сме трън в петата на Аллах"... ама за простотии не искам да те сещам. Ти си голем специалист по тех, и ще измислиш нещо подходящо.
Та - на темелите залгаш джепане - около кило, кило и половина. Пих още една и се сетих - като ги литнем сите минарета, ще станем първа космическа сила, маа му стара. А ако ги наджипкаме с пътници, а? Ебаси кефа! Космодрум Източни Родопи, как ти звучи? ГОРДО! Като развеете едно знаме на Луната, Кока - кола ша са посере от завист! Капитан Тараф, слагай фуражката, лапай шнорхела и да не си забравиш фотоапарата. Гледката на разлетели се навсякъде пичове ме довежда до екстаз! Аде, отлитайте, че вече неам нерви. А ако ме пуснете на детонатора, пардон на стартовия бутон ще ви махам с бяла кърпичка, докат стигнете до точката на Лагранж!
Малко завиждам, щото горе ви чакат по четийресе девици, шадравани с леден шербет, Интернет без ограничения и други благини. Нейсе! Всево харошево, както се казва.
Пих още една, и зе да ми минава. Като се сетих какво ще пише в Милиет... Ама друга тема.

Относно инвесициите и други подобни. Молим те, да ме пожалиш. Къде съм аз, къде си ти. Не те разбирам и тва сие. Твоите глибоки мисли, недостижими за мен, недостойния, въпреки, че са една мюзик, един плезир за мен, много ми идват, о мозъко възрожденски! (малко каламбур се получи, ама без да искам).
Ти, пазителю на великата рецепта за всичко и рахат локум, пази мислите за себе си,щота за мен, преглупавя и въобще те са като пръднята на преяла жаба. Не ги хаби, мола те! Записвай ги със златни букви, дълбай скрижали по скалите и ги запази за поколенията. Дано се роди некой много учен, да ги преведе на тъпанарите като мен. И тогава!Каква радост, какъв кеф! Ще приседна на задни лапи, ще опуля очи като теле у шарена врата, и ще шепна през сълзи на преклонение - " Ба маа му, тоя Тараф! Колко съм тъп, каква кифла/фафла съм бил! Ето ги отговорите на сичко и на останалото! Дъглас Адамс да си яде фуражката с неговото 42!"
Дано не бъде късно. Дано не на всички туристи им е турено, всички инвестиции - на из по на инвестирани, дано имам връз белите гащета и една малка чалмичка на оная работа, с едно тасче отзад, за декорация.
А сега стига молитви, щот фащам мотиката. Зер лозето....



Тема Re: възрожденци от космосанови [re: бизим тapaф]  
АвторSkin^Head (Нерегистриран)
Публикувано04.06.06 19:42



Господин некадърност, ако някой смени името и го "кръсти" по подобен начин...просто го чака кърджалийска гардска болница или направо ...сещаш се. Аллах е свиня и подобно име на квартала издава комплексираното ти мислене и невъзможността да гледаш реално на нещата. Държава като южната ни съседка никога няма да бъде в Евро-съюза, именно заради хора като теб...заради това, че няма какво да предложи и е практически безполезна. За това не е тук мястото да се правиш на герой...искам действия...покажи как мислиш, че ще се освободиш ... ЦСКА Хуулиганс Арми ... Скин Хедс Велика България ...защот винаги сме били по напред във всичко...култура...интелигентен народ и невероятен потенциал....ТУК СМЕ...МНОГО СМЕ...УМИРАТЕ...ФАКТ!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.