Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 20.05.24 
Градове
   >> Кърджали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема С какво ви е ощетил Доган?!нови  
Автор мoбимeн (минаващ)
Публикувано26.02.06 23:34



Промених обхвата на моя въпрос тъй като модераторът на този клуб реши, че в стария си вид ("Националисти-демагози, с какво ви е ощетил Доган?") той не е за този клуб и ми изтри темата. Благодаря ти "Мастър"! Така оформен въпросът е още по-добър. Нека да не питаме само националистите! Нека попитаме всички!

С какво ви е ощетил Доган?!

1. Блокове на атомна централа ли е обещал да се затворят?!
2. Магистрала ли е продал?!
3. Авиокомпания ли е продал на израелци?!
4. Рафинерия ли е продал на руснаци за мизерна сума?
5. Строителството на летище ли е дал на австрийци (израелци), след което летището се е срутило?
6. Телекомуникационна компания ли е продал на офшорка (отново за мизерна сума)?
7. С милионите от нереализирания проект за разработка на софтуерен продук за здравната каса?
8. 800 дни ли е обещал за да цъфнете и вържете?

И много други примери...

НАЙ-големите престъпления (политически и икономически) ги извършиха БЪЛГАРИ ОТ БЪЛГАРСКИ произход, а не турци, цигани, арменци или каквито и да е било други.
Вместо да помислите върху това вие сте се хванали за феса на Доган.

Свалете си капаците и мислете трезво! Недейте да псувате онзи който ви е най-удобен защото е бългаски гражданин от ТУРСКИ произход.

Комунистите (45-та година) изтриха икономическия и политическия елит от картата на българия, демократите ограбиха останалото от комунистите след тях, използваха ви (лежахте по барикадите) най-нахално за да дойдат на власт с цел тотално ограбване на държавата, докараха ви до състояние да ровите в кошчетата за боклук, ограбиха ви къде къде в много по-големи мащаби, а Вие останахте с двата демократически пръста в уста! След това ви обещаха благоденствие след има няма 800 дни, но и това не се получи (както се очакваше), а обирът продължи.
Сега пък ви манипулира Волен Сидеров с неговите откачени изказвания, а вие му се връзвате.

СВАЛЕТЕ СИ КАПАЦИТЕ ОТ ОЧИТЕ! Мислете, вместо да очаквате хора като Сидеров, Костов, Станишев или разни други да ви водят! Те ви водят, но за муцуните.

Редактирано от мoбимeн на 26.02.06 23:54.



Тема Re: С какво ви е ощетил Доган?!нови [re: мoбимeн]  
АвторEJ! (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 17:35



Въпросът по добре би бил:С какво не ви ощетил Доган?
защо ли?
Еми взе ни,културата например турците почиват на байряма Българите не а на велик ден турците пак почиват?
да не говорим че задължително трябва да се знае турскии че всички шефове на предприятия са турци а Българите ги изритаха
Няма да продължавам ....................!



Тема Re: С какво ви е ощетил Доган?!нови [re: мoбимeн]  
Авторmnooo (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 17:00



mnogooo



Тема Re: С какво ви е ощетил Доган?!нови [re: EJ!]  
Автор мoбимeн (минаващ)
Публикувано28.02.06 19:01



Относно ограбената КУЛТУРАТА: Би ли ми припомнил кой празник българите са празнували преди Доган пък сега него празнуват?! Какво се е променило в България в културно отношение под влиянието на Доган?! А сега помисли кои празници са се празнували преди 9-ти септември, 45-а година и кои в периода от 45-а до 89-а година!

Относно почивките по празниците: Официалните празници в България са определени със закон! Почива се ОФИЦИАЛНО на тези празници.

Относно знаенето на Турския: На мен пък когато кандидатствам за работа ми искат Английски! Какво предлагаш да направя в този случай?! Да се оплача от потенциалния си работодател, че иска от мен да знам допълнителен език?!

Относно шефовете на предприятията:Шефовете на предприятия са и българи, и турци, и гърци, и англичани, и американци...България е демократична държава с пазарна икономика!

Редактирано от мoбимeн на 28.02.06 19:14.



Тема Re: С какво ви е ощетил Доган?!нови [re: мoбимeн]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 12:36



EJ! да вземе да научи български като е такъв родолюбец.
Кой е този "велик ден"?
Църковният празник или някоя си дата, който според EJ! е
велик ден? Защо да е велик?

И какво общо има тук Доган, не разбирам.
Какво от това, че турците празнували байрам?
Ако не празнуваха, щяхме да сме Швейцария на Балканите, така ли?



Тема Re: С какво ви е ощетил Доган?!нови [re: mnooo]  
АвторKaloqn (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 12:49



мoбимeн, що не си ходи ш в турция.Кво си тръгнал да дъвкаш тема която е п редъвкана вече!



Тема Re: С какво ви е ощетил Доган?!нови [re: мoбимeн]  
АвторO6teten (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 17:06



Ами примерно ни е ощетил като вкарва подобни хора в парламента.


Обърнете внимание на професията и в каква комисия членува!!!
Нищо против човека, той не е виновен.. виновен е тоз който му дава зелника



Тема Re: С какво ви е ощетил Доган?!нови [re: мoбимeн]  
АвторLicho (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 12:41



Имам един приятел - работи в строителна фирма - шефът му е от твърдият електорат на г-н Доган . Наскоро ми разправяше че са се кандидатирали по търговете за възстановяване от наводнениета и се знае че ще спечелят . Каза ми и колко е комисионната за централата на ДПС . Говореше за сума от 20 000 лева ,че и нагоре . Ето с това ме е ощетил Доган ! Сметни с тези пари колко неща могат да се направят - А това е една конкретна далавера от последният месец . Сметни за последните 15 години за какво говорим . Сигурно има и много подобни неща за които знаят много други хора .



Тема А с какво и на кого помогна Доган?!нови [re: мoбимeн]  
Автор felice (непознат)
Публикувано05.04.06 21:50



Здравейте всички в този клуб!
И да не забравя да кажа още в началото, че не разделям хората на българи, турци, арменци, евреи, цигани или каквито там искат да се наричат. За мен те или са хора, или не са.
Е, Ахмед Доган (бивш Меди Доганов) е от вторите.
И, Мобимен, не става въпрос за ощетяване или не; нека си припомним как през 1990 същия този Доган щеше да внася в парламента искане да бъде забранена БСП/БКП, пък после се усети, че в България няма как да стане това (уви...), но е много по-лесно да си развява байрака, когато е скрит под нейното топло крилце. Лично мен ме дразни най-вече това, че когато извива ръце (не само за прилапване на 11те милиарда евро от фондовете) винаги тръби, че ако не стане на неговото, можело да се наруши етническия мир, а и най-нахално се провъзгласява за "балансьор". Значи, ако нещо не хареса на балансьора, той може и да взриви системата, а? Много демократично е това, сигурно затова и Доган е най-успешния политик напоследък...
А сигурно и затова пак напоследък ходи с охрана - току-виж някой го поздравил за успехите му.
Според мен Доган просто пробва докога ще бъде изтърпян. За съжаление никой няма да се противопостави на подобни арогантни ченгета. Това той естествено го разбира и работи за укрепване на позициите - своите и на своята противозаконна организация. Знаете, че вече 80% от младежкото ДПС е напъхано във властта, да се готвят и останалите!
Бившият червен шпионин Меди Доганов просто няма с какво да бъде различен от своите учители - а не са ли такива управляващите през годините на пишман-прехода...
Интересно ми е с какво помогна Доган на хората ИЗВЪН неговата незаконна партия, каквито със сигурност има доста тук?
Освен, че покрай него изплуваха утайки и вируси като Волен Сидеров. За популяризиране на свинщината и безнаказаността в политиката помогна, да!
Какво мислите?

Не прави на другите това, което не искаш да правят и на теб. Бъди човек!


Тема Re: С какво ви е ощетил Доган?!нови [re: мoбимeн]  
Автор Bvlgari (bulgari.com)
Публикувано06.04.06 02:40



Моби..., аз пък имам едни малки въпросчета: с чии пари са строени сараите на Доган в Бояна, защо Агент Сава се крие там зад шестметрови стени и не ходи редовно в Народното Събрание, за чий абет Меди Доганов държи манекенката-ханъма Алиева като заложник в сараите си, която не ходи никъде и се съклетясва по чял ден като затворник?

esse quam videri



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.