Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 03.06.24 
Градове
   >> Кърджали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Козата Адлен ще ражда!!!!!нови  
АвторИлxaнчo - Coдoмитчo (Нерегистриран)
Публикувано29.09.05 11:29



Адлен, любимата коза на ардинския содомит Илхан Дурмуш-Андай ще ражда, съобщиха видни ветеринални лекари от Кърджали.
Адлен била в напреднала бременност /в 4-ия месец/ и вече имала затруднение при изпълняването на дневните си задължения.
Заради трудната бременн, любимият й купувал специална храна. Адлен не можела да ходи по баирите да пасе.
Кърджалиийската лекарка Любов Содомитска обещала да изроди плода на странната им любов.



Тема Re: Козата Адлен ще ражда!!!!!нови [re: Илxaнчo - Coдoмитчo]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано29.09.05 16:58



Абе, извратеняците нямате край значи! Как не ви писна, бе! Тия глупости! Само пълните сайта с щуротии! Ма като са ви взели играчките, моля, намерете си други! Не ни губете времето! Мастер Йода, много те моля! Намеси се! Тези два "бисера" са се пръкнали точно под твоето предупреждение какво точно да се пише във форума!
Ебаси простотиите!



Тема Re: Козата Адлен ще ражда!!!!!нови [re: Илxaнчo - Coдoмитчo]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано29.09.05 17:05



Мастер Йода, моля ти се, не го трий това, за да го видя тоя/тая ненормалник/ненормалница как ще ми отговори:
Алоооооооооооооо, като си толкова отворен/а и запознат/а с личния живот на Андай, що не вземеш да отговориш на постинга на Женствена? А, бе?! Момичето откога пита нещо за Андай да й кажете (виж по-надолу постингите, май мернах от 8-ми този месец ли), ти се туткаш тука и пишеш щуротии?
Мастер Йода, моля ти се, изчакай да го видя тоя човек ще ли пусне нещо или не?



Тема Re: Козата Адлен ще ражда!!!!!нови [re: Илxaнчo - Coдoмитчo]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 10:58



Аре бе, отворко! Напиши нещо! И пичът Мастър Йода ми изпълни молбата - чакам!

Мастър Йода - хиляди благодарности!



Тема Re: Козата Адлен ще ражда!!!!!нови [re: ***]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 13:26



Остави го човечеца!Гледай как се мъчи да стане интересен, но нещо не му се отдава



Тема Re: Козата Адлен ще ражда!!!!!нови [re: X]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 13:55



Ок! Обаче ми е интересно! Предизвиках го и, като е такъв/ва отворко, нека ми отговори на мен!
Това, че е комплексиран полу- да не кажа пълен идиот си е личен и на семейството му/й проблем! Що, аджеба, ние трябва да четем глупости за някой си Андай, за няква си коза Адлен и т.н.! Егати, писна ми!
Чакай да го видим този човечец ще ли ми отговори нещо или не.. пък, ако е такова шубе, здрав да е!



Тема Re: Козата Адлен ще ражда!!!!!нови [re: X]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 14:06



а ти кажа, сетих се - този Илхан какъв е? Толкова ли е важен? Щото е много плют тука - то не бяха кози, не бяха агенти, не бяха приказки? А и толкова ли е слаб, че трябва крехка женска като мен, тук да насвива сърмите на някви извратеняци? ама наистина - ебаси глупостите!



Тема Re: Козата Адлен ще ражда!!!!!нови [re: ***]  
АвторXX (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 16:05



Човека май са го забъркали в някакви скандали между вестници, че и по съдилища ще ходи. Пък дано излезе прав. А сега хич не му е до глупостите дето ги пишат тука



Тема Re: Козата Адлен ще ражда!!!!!нови [re: XX]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 17:17



Кво имаш предвид?



Тема Re: Козата Адлен ще ражда!!!!!нови [re: XX]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано01.10.05 16:34



Скандал между в-к "Нов живот" и "Отзвук". Това го има, откакто съществува "Отзвук" По-скоро разправията е между отделни хора от двете редакции.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.