Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 20.06.24 
Градове
   >> Кърджали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: koyto ne znae turski da napusne kirdjali oficiнови [re: ***]  
Автор Bvlgari (bulgari.com)
Публикувано28.02.06 06:30



Здраво!

Esse quam videri


Тема Re: До кога ще ги търпинови [re: Пaтpиoт]  
АвторReNi (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 00:00



Здравейте Приятели,
незнам кой ви е втълпил,че трябва да знаете турски език,за да си намерите работа. Да ви дам един пример..търсех си работа миналото лято като сервитьорка. Владея перфектен турски език,както и български. Заведението, в което исках да бъда назначена, е собственост на българи, но на мое място беше назначено едно друго момиче - българка. Не защото беше по-добра от мен в работата, а защото е българка. Казаха ми го в очите и ме заболя. Но това не ми дава правото да се питам "До кога ще ги търпим?". Както и вие нямате това право. И не ми е ясно защо се разделяме. Когато ме попитат каква съм, аз отговарям: "Български гражданин от турски произход". Защо веднъж завинаги не разберете, че в България всички са българи!!!
А като става въпрос за работа шефовете са си шефове и си правят, каквото си искат!



Тема Re: koyto ne znae turski da napusne kirdjali oficiнови [re: Bvlgari]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 11:33



Аз съм от град в Северна България.През пролетта на 1961 г.като ученици бяхме на екскурзия във вашия град, за да разгледаме новооткритя оловно-цинков завод.От тези далечни времена съм запомнил 2 неща:Непосредствено зад завода започваше поле с някакви посеви.Там, в това пролетно поле, където беше сянката на дима на фабричния комин, не растеше абсолютно нищо.Но най-голямо впечатление ни направи, че някъде в центъра на града на табло беше окачен някакъв местен вестник.Особеното беше, че половината от него беше на български а другата половина на турски език!Всички невръстни екскурзианти се изредихме да гледаме това чудо,което ни направи много по-голямо впечатление от завода.
Съжалявам, уважаеми жители на гр.Кърджали, но духът от бутилката отдавна е изпуснат!Бог да ви е на помощ!



Тема Re: koyto ne znae turski da napusne kirdjali oficiнови [re: kиko]  
АвторConev (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 23:46



А аз съм от Кърджали и се чудя на некадърния модернатор как може да държи такава тема в безтуй замрелия форум! Темата съдържа призиви за етническа омраза! Всеки кадърен модернатор непременно би изтрил такава тема! Този форум няма ли правила?
Останах с впечатлението, че мнозинството пишещи в тази тема са комплексари, отхвърлени от обществото заради своята некомпетентност и сега другите им са виновни. Не искам да коментирам жалкия господин, който си е втълпил, че турския щял да бъде втори официален, разни територии и религиозни измислици ала бала. Честно не вярвах, че има такива инвалиди с промите мозаци.
Най-добрият ми приятел, който е БЪЛГАРИН от турски произход ми сподели една мисъл (не е негова): "Дарете си разбиране, подайте си ръка, светът е ваш! За кратко..." -Юнус Емре
Ако искате се избийте взаимно МРАЗЕЩИТЕ! та поне ние БЪЛГАРИТЕ да се отървем от истинската паплач на нашето общество!





Тема Re: koyto ne znae turski da napusne kirdjali oficiнови [re: Conev]  
Авторsa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 18:51



Bravo Conev,kefi6 me mnogo!!! Kolko hubavo bi bilo,ako vsi4ki misleha kato teb!!! A tozi Beisim e turskiya analog na vsi4ki balgarski kreteni,koito drankat bezmislici i sa s totalno uvredeni mozaci!!! Gospod da im e na pomo6t,6toto nai -lo6o e kogato glavata ne te slu6a!!!



Тема Re: koyto ne znae turski da napusne kirdjali oficiнови [re: kиko]  
АвторBAHAR (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 16:11



Кико,и аз съм от североизночна България!Само да не си казал ,че нямаме този проблем!Има го!Но трябва да си турчин за да го разбереш!
И аз съм си търсила работа и като погледнат няколкото ми документи за образование и квалификация се възхищават докато попадне погледа им на името ми което е турско,,,И ТОГАВА ПОЧВА ЕДНО МЪНКАНЕ ,,,,,,,,,,,
НА ТОВА КАКВО ЩЕ КАЖЕШ??????



Тема Re: koyto ne znae turski da napusne kirdjali oficiнови [re: kиko]  
АвторBAHAR (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 16:20



АПРОПО:НЕКА ДА СЕ РАЗБИРАМЕ И ДА НЕ СТИГАМЕ ДО КРАЙНОСТИ!



Тема BAHARнови [re: BAHAR]  
АвторПpяkop (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 23:01



Ако е проблем името ти, просто го смени бе човек!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.