Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 26.06.24 
Градове
   >> Кърджали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Туризъм...нови  
Автор master JodaМодератор (jedi trainer)
Публикувано15.08.04 19:43



Предлагам ви впечатленията на човек посетил съвсем наскоро



С благодарности на EДEЛBAЙC

May the force be with you. . . Always

Редактирано от master Joda на 15.08.04 20:06.



Тема Re: Туризъм...нови [re: master Joda]  
Авторdedomraz (Нерегистриран)
Публикувано17.08.04 11:35



Master, а мойте снимки ще ги качиш ли?



Тема Виноват... [re: dedomraz]  
Автор master JodaМодератор (jedi trainer)
Публикувано17.08.04 12:53



... не съм те забравил, но все си намирам някакво оправдание, а май причината единствено е мързел
Но съвсем скоро и това ще стане

May the force be with you. . . Always


Тема turizmнови [re: master Joda]  
АвторDr_Alpi (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 15:50



heh kato kazahte za turizm i kruvta mi kipna :) az sam manqk na tema turizm. koito jelae da se vklu4i ili da pomgne za realizaciqta na turisti4eski i biznes sait na grad kardjali neka mi prati mail na alper84@mail.ru ili mi pi6e na icq:346233863 ... a neka vi kaja malko za moqta idea :) az bih iskal da suzdadem suvmestno sus dobrovolci sait za oblast kardjali osnovno posveten na turizma v tozi krai :o) razbirse i malko extri no neka te ostanat v taina. vseki koito iska da se vklu4i v proekta gore poso4ih emaila i icq`to si :))



Тема Re: turizmнови [re: Dr_Alpi]  
Автор ghs (познат)
Публикувано17.03.06 16:27



аз мога да помогна с много неща, така че ме имай в предвид. познаваш меа и аз теб.
идеята за страницата я имам от доста време, но до сега никои не се престрашил да се включи, а които го направиха не се върнаха нито отговориха ( в това число и ти, но твоето беше по друга тема ) след като им обясних за какво става дума.



Тема Re: turizmнови [re: ghs]  
АвторDr_Alpi (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 12:24



mi aide :)) da po4vame :) to se e vidqlo 4e drugi jelae6ti nqma, pone nie napravim ne6to za kardjali :))



Тема Re: Туризъм...нови [re: master Joda]  
АвторDr_Alpi (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 17:27



be ne6to ot sorta na tova trea sa naprai :)) http://kardjali24.goldeye.info/



Тема Re: Туризъм...нови [re: Dr_Alpi]  
Автор ghs (познат)
Публикувано18.03.06 22:28



и ти това наричаш туристически и бизнес сайт?



събуди се!! годината е 2006-та

за страница от такъв тип ще трябва да плащаш ти на хората за да я посещават, а не други да ти плащат на теб за да им поставиш реклама или да добавиш информация за определено нещо.



Тема Re: Туризъм...нови [re: ghs]  
АвторDr_Alpi (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 17:39



ne be pi4 tva e samo kato logo a u. razbirase 4e nema da e tova saita i razbirase s pove4e pomo6ti i akali mnoo dobar sait 6te moje da se naprai :). smqtam da slojim v saita statistika na nai pose6tavanite hoteli,zavedeniq i diskoteki, da ima karta na grada, religiozni mesta, trudova borsa, novini ot mestniq pe4at, kliuki, istoriq, galeriq, ob6ta informaciq za oblasta i ob6tinite v neq, biznes katalog na firmite v oblasta a ne samo v grad kardjali :), u4ebni zavedeniq: kato u4ili6te decki gradini, universiteti, kursove... razbirase i shopping na primerno zlato , plodove i zelen4uci i t.n. .. vremeto v oblastniq grad i ob6tinite i kato minimum life camera na grad kardjali :)... Ako sam propusnal ne6to dobavi go ti :)) ili ako ima6 nekvi suveti ili poricaniq :)) zapovqdai pi6i tuk ili mi pi6i mail :))



Тема Re: Туризъм...нови [re: Dr_Alpi]  
Авторsineokia (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 12:13



Hubavi idei imate mom4eta radvam se 4e ima takiva hora a kardjali e edin prekrasen grad za sajalenie nikoi ne ni broi za ni6to tuk i pak si jiveem hubavo:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.