Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 16.06.24 
Градове
   >> Кърджали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re:  
АвторЛюбящ (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 17:14





Не знаех, че безграничната любов към народ и родина, намерила своя апотеоз в саможертвената готовност да положиш пред олтара на поробеното си отечество своя дребен човешки живот, за да бъде извоювана неговата свобода се наричало ПАТРИОТИЧНА АГРЕСИЯ!!! Тц, тц, тц, колко съм бил "прост"?

Ей, Залимчо, добре, че беше ти, "умнико", та да ме светнеш, иначе щях "прост" да си умра! Браво Залимчо! "Голям" творец си на гениална ... ГЛУПОСТ!!!

Обръщам се и към вас, скъпи сънародници, и ви моля, и ви съветвам:
НИКАКВА ЛЮБОВ КЪМ НАРОД И РОДИНА!!! МОМЕНТАЛНО СЕ ПРЕВРЪЩАТЕ В ПАТРИОТИЧНИ АГРЕСОРИ!!! И ЩЕ ВИ НАМРАЗЯТ... ДУШМАНИТЕ.

Модераторе, усетиш ли такова нещо, знаеш как да постъпиш, анадънму? от простотия!

Тъп, по-тъп, най-тъп, залимизъм. Значи, да обясня: залимизмът е най-високата степен на думата тъп. Пък цял народ си мислеше и се заблуждаваше, че върхът бил оня Гошо, дето бил обратното на острото. Спокойно Гошо, не си последен в редичката. Има кой да те подпре ...отзад!!!.



Тема Re:нови [re: Любящ]  
АвторЛюбящ (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 17:31



За да не се чудите, това "Ре" беше постинг по повод и в отговор на отворена от Залим тема и свалена по необясними причини, чийто смисъл в общи линии бе: Не на поезията наситена с ПАТРИОТИЧНА АГРЕСИЯ!!!???, т. е. той определя като такава поезията на гения на българската литература Христо Ботев, да на някаква си друга, неразбираема за мен поезия. Значи Ре-то е за Залим, но не се изписа името му, поради необяснимото сваляне на написаното от него чуждоземноезично стихотворение.



Тема Re:нови [re: Любящ]  
Автор master JodaМодератор (jedi trainer)
Публикувано11.12.03 08:23



Темата на Zalim е свалих аз. За да разбереш защо прочети заглавната тема "Относно новите теми..."
Айде със здраве

May the force be with you. . . Always


Тема Re:нови [re: master Joda]  
Автор Z A L l M (veteran)
Публикувано11.12.03 09:02



блг.
на идиота /хамалеон/
вчера "Христо Ботев"
днес "sghfdh" или "dfgf"
утре "Любящ".
сигурно вдругиден ще си с ник "идиот"

П.П.
"залимизъм" - звучи хубаво ще взема да се възгордея...



Тема Към идиота "хамелеон" или "dfgf"нови [re: Любящ]  
Автор Z A L l M (veteran)
Публикувано11.12.03 09:27



Към идиота "хамелеон"
От това, което съм чел от чичко Фройд (а съм го попрелиствал) ненужна и безпричинна обида към събеседник означава най-вече сексуално малтретиране като дете и поддържащо психо-физическо доминиране на майка/съпруга ...



Тема Re:нови [re: Z A L l M]  
АвторЛюбящ (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 09:38



Този ник, дето си го цитирал на последно място, го оставям за тебе - повече ще ти прилича. И не ме бъркай с никого другиго. Аз съм си аз, така както Христо Ботев си е Христо Ботев, така както sghfdh си е sghfdh и така нататък. Това, че, за разлика от тебе, ние

всичко българско и родно
любим, тачим и милеем

не ти дава право да ни смяташ за един човек. Такива като нас са много и по-много ще стават! Защо се дразниш. Спокойно, бе човеко!



Тема Re:нови [re: Любящ]  
Автор Z A L l M (veteran)
Публикувано11.12.03 13:43



Ти си бил голяма работа.
Човек замалко да се зарази от оптимизма ти.



Тема Re:нови [re: Z A L l M]  
Автор dve_sledi (шемет)
Публикувано11.12.03 16:48



Их бе,значиии!!!!Човек и един грип като хората не може да изкара на спокойствие!Нямаше ме няколко дни-и ей го на-пак сте се заджафкали тук.....А-а-а-а не така!!!
По-кротко го давайте.де...

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re:нови [re: dve_sledi]  
АвторЛюбящ (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 18:25



Дано поне леко да си го изкарала, да няма последствия и да няма "repete".

Залим с удоволствие би ти теглил един масаж - може и да умее човекът.
На мен са ми слаби както ръцете, така и кръста. И затова не се наемам. Пък и не го умея.

Мен могат и да ме газят, все ми е тая, но не обичам когато чистата и свята любов към родината и народа някой си позволява обидно да квалифицира като "патриотична агресия". Това направи Залим, поради публикуването на прекрасното вълнуващо стихотворение "На прощаване" - изразяващо любовта на един от най-достойните български синове - Христо Ботев, към свидното поробено Отечество и готовността му за саможертва за народната свобода. Явно на Залим тази българска поезия не му е по вкуса и отвори нова тема, в която предложи да се сложи край на поезията "С ПАТРИОТИЧНА АГРЕСИЯ" и публикува стихотворение на турски език, с което наруши изискванията за участие във форума и Мастера го изтри съвсем правилно. Ако се възхваляваше съседна нам държава, сигурно Залим не би реагирал така, щеше да му бъде приятно и да си замълчи. Както аз бих си замълчал, ако живея в чужда държава. Това, което той направи, ми говори за нетолерантност, за недолюбване , за недобронамереност, за неискреност, дори за неприкрита враждебност към българските идеали и към нашата любов към Родината ни, към народа ни. В такива случаи ми иде да и наточвам...перото.

ДА СЕ УВАЖАВАМЕ ВЗАИМНО, ДА СМЕ ТОЛЕРАНТНИ ЕДНИ КЪМ ДРУГИ, ДА СМЕ ИСКРЕНИ И ОТКРИТИ В ОТНОШЕНИЯТА ПОМЕЖДУ СИ, ДА НЕ ПРАВИМ НА ДРУГИЯ ТОВА, КОЕТО НЕ ЖЕЛАЕМ НА НАС ДА НИ ПРАВЯТ, ДА НЕ ХИТРУВАМЕ НА ДРЕБНО, ПО АНДРЕШКОВСКИ, ДА НЕ СИ ХВЪРЛЯМЕ ПРАХ В ОЧИТЕ, ДА НЕ СМЕ НЕЧЕСТНИ И НЕПОЧТЕНИ ЕДНИ КЪМ ДРУГИ - ТОВА Е КЪМ КОЕТО ПРИЗОВАВАМ, ТОВА Е, КОЕТО ИСКАМ. МНОГО ЛИ Е?





Тема Re"Не си изпускай нервите- оставаш без масканови [re: Z A L l M]  
АвторЛюбящ (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 18:36



Залиме, употребяването на такива епитети говори преди всичко лошо за тебе, момко. Защо така??? Малко транквиланти да вземеш, за да се успокоиш. А имаме и добри невролози, и добри психиатри. За твое добро го казвам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.