Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 27.06.24 
Градове
   >> Кърджали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Предложения...нови  
Автор master Joda™Модератор (jedi trainer)
Публикувано02.07.03 15:14



Хайде да ви е честит новия модератор на клуба
Отварям тази тема с молба всеки, който го вълнува бъдещето на този клуб, да каже какво да се промени в него и въобще нужни ли са промени.
Приемам с благодарност всякакви идеи, предложения и препоръки, които да направят това място в dir.bg приятно за посещение

May the force be with you. . . Always


Тема Re: Предложения...нови [re: master Joda™]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано02.07.03 16:52



Ха,честито и на теб!
Да си жив и здрав и да модераторстваш още дълго тук!
Нали ти казах,че ще наминавам от време на време да видя как сте...
Аз имам само едно предложение-да се укроти топката малко-имам предвид репликите,разменяни между различните етнически групи тук,иначе всичко е О.К. Е,не е много оживено,но май навсякъде е така-поне в градовете,които ме интересуват и посещавам тук,в дир-а...Ако не е нахално от моя страна бих помолила за адреса на сайт на Кърджали-с актуална информация и снимки от града...



Тема Re: Предложения...нови [re: master Joda™]  
Автор Bloody_M (вампирка)
Публикувано02.07.03 22:56



Честито и от мен:))
Модерирай наволя:)

Windows suX


Тема Благодаря...нови [re: dve_sledi]  
Автор master Joda™Модератор (jedi trainer)
Публикувано03.07.03 16:24



Благодаря за пожеланията и препоръките
Искрено се надявам да ми се налага по-малко да моерирам в този форум
По-долу ти давам няколко линка с инфо за града. Скоро ще пусна отделна тема със сайтове посветени на Кърджали.





May the force be with you. . . Always

Тема Re: Благодаря...нови [re: master Joda™]  
Автор dve_sledi (непозната)
Публикувано04.07.03 00:56



Ей,много,много,ама много ти благодаря!Наистина е приятно да види човек неща,които не е виждал отдавна ,но не е забравил,дори си спомня за тях с много мили чувства-дано не прозвучи някак си фалшиво,но е така,наистина-а ти ли казваше,че градът не се е променил много?Неее,не си прав-станал е по-красив...Ама ще взема да дойда някога до там...Хайде да не се каня много,че винаги като се каня ми минава котка път...Поздрави от мен!



Тема Re: Предложения...нови [re: Bloody_M]  
Авторmobiman (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 11:25



Браво най накрая да видя нещо хубаво в този форум. Беше ми писнало от простотиите на разни хорица. Искрено се радвам, че ще вършиш тази работа. На мен ми се иска винаги когато вляза в форума на града да научавам по нещо ново за него . Според мен Кърджали е много хубав град и всеки трябва да научи много повече за него.



Тема Re: Предложения...нови [re: master Joda™]  
Автор Bloody_M (вампирка)
Публикувано24.07.03 11:11



този клуб почва нещо да се самозатрива:(

Come out, come out, wherever you are!


Тема Без паника... [re: Bloody_M]  
Автор master JodaМодератор (jedi trainer)
Публикувано25.07.03 08:20



Спокойно, клуба не се самоизтрива.
Всяка тема, в която не е писано повече от 2 месеца се премества в архива (погледни горе в дясно ) и по нея вече не може да се пише.
Кофти работа, при положение че в клуба и без това няма много желаещи да пишат, но от друга страна пък има някои теми които нямам нищо против да се самопреместят в там

May the force be with you. . . Always


Тема Re: Без паника...нови [re: master Joda]  
Автор Bloody_M (вампирка)
Публикувано26.07.03 16:18



може би града ни е прекалено скучен и освен че не можем да измислим някоя интересна тема, не ни се пише и по по- безинтересните

Come out, come out, wherever you are!


Тема Re: Без паника...нови [re: Bloody_M]  
Автор master JodaМодератор (jedi trainer)
Публикувано26.07.03 23:12



Иска ми се да вярвам, че градът не е скучен
Според мен причината е лятото, жегите, отпуски...студена бира под шарена сянка... все такива неща дето забавят скороста на ежедневието ни

May the force be with you. . . Always



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.