Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 20.09.24 
Градове
   >> Кърджали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема obicham si Kurdjali!!!  
АвторKurdjallisko_momiche (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 06:33



Cithkite tuka samo gluposti rusite za Kurdjali.a suchnost si e gotin grad!moje da ima turtzi ama nie kvo' da napraim?-te povechteto sa rodeni tuk.
no kakto i da e az si obicham rodnia grad,kuvto shte da e!!!



Тема Re: obicham si Kurdjali!!!нови [re: Kurdjallisko_momiche]  
Авторvesela (Нерегистриран)
Публикувано27.01.02 07:10



I az si go obicham suchto no ne obicham tupite turcki mytri!!!!



Тема Re: obicham si Kurdjali!!!нови [re: vesela]  
АвторDino (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 16:43



We kelesh . koy te pita dali obichash turcite ili ne. Vij temata i taka pishi. mejdo drugoto i ti may si yql Turski *****



Тема Re: obicham si Kurdjali!!!нови [re: Dino]  
АвторBey (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 21:54



Sus be kyopolar.



Тема Re: obicham si Kurdjali!!!нови [re: vesela]  
Авторbarry (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 21:00



s kakvo pravo slaga6 vsi4ki pod edin snamenatel!
ili izob6to kolko poznava6! 4ao i se pazi!



Тема Re: obicham si Kurdjali!!!нови [re: barry]  
Авторcъceд (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 08:00



орисия, кво да се прави, такъв ни е късмета! А пък и не са толкова лоши брадчедите, има и много свестни от тях!Познавам доста турци, които ако се наложи ще ми свършат работа за разлика от нашите!



Тема Re: obicham si Kurdjali!!!нови [re: Kurdjallisko_momiche]  
АвторJeasling (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 16:31



Zdrasti Tova za turcite ne mi haresa malko ....
Vseki chovek e ednakiv za men za vas neznam i nezabravyay 4e turcite ako gi nqma nqma da ima Balgariq shtot pove4eto naselenie tam sa tur4eta makar 4e az sam v 4ujbina i ot 4ujbina ot taz gledna to4ka govorq 4e pri vsqko unijenie na tur4etata ot stranata BG Turciya vinagi shte e zad tqh i az sam za tqh makar 4e sam Pomak za men v BG 4isti Balgari se sreshtat rqdko i tova za horata koeto se govori za men e greshno vseki si ima pravoto da vqrva v kogoto si iska i v tova na horata ne moje da im se barka ne e li e taka samo zaradi vqrata gi mrazite spored men e greshno



Тема Re: obicham si Kurdjali!!!нови [re: Jeasling]  
Автор Bvlgari (bvlgari)
Публикувано11.08.05 05:50



"...в БГ чисти Българи се срещат рядко..." Хм-м, на каква по-точно научна база се обосновава изказването ти...?

Esse quam videri


Тема Re: obicham si Kurdjali!!!нови [re: Jeasling]  
Автор Battlefield (SS)
Публикувано23.08.05 16:26



Do Jeasling:

http://dnes.dir.bg/LISTS/BASICPLACE-DNES/news_746161.php

maj tam wazroditelniq proces si e bil po podrazbirane. Ne se hwalete tolkowa s taq Turciq, 6toto moje i da ne wi ogree za EU!

P.S. Pi6a na latinica, za6toto kaza 4e ne si w BG i moje da ne mi pro4ete6 postinga.

П.П. Аз също си обичам града и нямам нищо против турците, обаче преди малко прочетох темата за оня дето щял да се "освобождава". Така че почвам да се замислям кой е по-толерантен!



Тема Re: obicham si Kurdjali!!!нови [re: Jeasling]  
АвторKiller (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 17:06



Nikoi niama pravo da mrazi natzia - otdelen 4ovek mojesh da mrazish ,no tziala natzia po edin znamenatel - zaebi ! Imam dosta priateli i ne praviaa niakakva razlika koi kakva razlika mejdu tiah. No za pumatzite - te sa prosto edni izmennitzi - kato po -malak v u4iliste gi nakazvah jestoko !
-Sto se otnasia do grada - ne go obicham - smahnat,obezludial,siv i t.n - ni6to hubavo !!! /osven stari spomeni !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.