Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 01.07.24 
Професионални
   >> Журналисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За човека, дето му взривиха асансьора и вратата  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано08.04.06 01:13



Братче много ми е гадно за тебе, представям си ако някой сложи бомба на мойта ансансьорна врата как ше реагирам. В днешно време като казваш истината трябва да се притесняваш да не посегнат, я на теб, я на голфа, я на родителите ти. Позор и срамота. Тоя човечец нищо не може да ти направи хилаф кинта и пеесе, ти толкова ли не можеш да го пребиеш, а трябва половин кило тротил да му сложат.
Еми добре бе, аз като се заям с някой в дискотеката в Надежда и излезем навънка, той да не ми вади РПГ, ако че е мутра. Тупаници срещу тупаници, и когато изпадна в състояние да не мога да стана от земята знам че ще отида при тоя човек и ше му кажа - "Абе ей пич кефиш ме бе бате, готин човек си."


Винаги верни

Тема Re: За човека, дето му взривиха асансьора и врататанови [re: Гeнaди]  
Автор ППP тaпa c peзбa 1/2 (Дивомер)
Публикувано15.05.06 11:29



Той е слаб за тупаници.
Ама е пич и е Левскар.



Тема Re: За човека, дето му взривиха асансьора и врататнови [re: ППP тaпa c peзбa 1/2]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано17.05.06 14:15



Значи съвсем правилно са го гърмяли да му еба майката левскарска.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.