Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 28.06.24 
Професионални
   >> Журналисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Явор Дачков - Гласове по Инфо радионови  
Автор kenny mccormick (н'грамот'н)
Публикувано08.04.02 12:24



Продажното лайненце Явор Дачков си е намерил място в наскоро основаното Инфо радио. След като циганчето Костов си тръгна и дойде царчето свалиха Яворчо и неговото малоумно псевдо публицистично предаване, в което той превръщаше сините в светци и канеше какви ли не гости от управляващите, които заявяваха колко правилен е пъта на правителството. както и да е. Сега я.д. говори простотии в ефира на Инфо в неделя. беше поканил Елка анастасова, която се държеше толкова неадекватно колкото и бившия и лидер. Стана ясно от нея, че царя е само фигурка в ръцете на неговите съветниции че стоян ганев е нещо като исус, и се е саможертвал в името на свещенното движение за симеон втори. като опозиция на елка дачков бе поканил "независима опозиционна журналистка от вестник демокрация". та идеята ми е има ли все още някой, който да се интересува от синята марионетка дачков и може ли той да се нарече журналист.

OMG they killed Kenny.You bastards!

Тема Явор - дървото на простотията.нови [re: kenny mccormick]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано08.04.02 12:32



Малкият пикльо, започнал звездната си кариера от полите на баба Лили Попова - двойната ракия, не се слави с особен интеелкт, но за сметка на това компенсира с безграничната си сервилност и наглост.
От телевизията го изхвърлиха късно, а в това радио той продължава с простотиите си.
Идеята на синята подлога, беше, ако може с помощта на тия дето хвалебстваше, да се втъкне в парламента, но бедният Дачков остана далеч извън сините листи. Сега "обективния журналист" отново се старае да се хареса, но уви, сините, още доста време няма да видят власт.

Шампион съм на жмичка.


Тема Явор Дачковнови [re: kenny mccormick]  
Автор Гeвpek (д-р на вс.науки)
Публикувано08.04.02 15:18



Понеже познавам Дачков лично, та реших да кажа нещо. Моето впечатление е като цяло положително, ако изключа политическите страсти. Като човек е много интелигентен и приятен, а като журналист е абсолютен професионал. И като подбор на тема, и като поставяне на въпрос, и като водене на разговор, и като анимиране, и като манипулиране.

Но също като тебе съм на мнение, че повече би спечелил (като аудитория), ако си оставя политическите пристрастия на входа на студиото. (Особено, щото не съм от неговия отбор) Най-вече заради аудиторията на това радио, което сигурно се опитва да дръпне в ефира.

Gevrek



Тема Не си прав!!!нови [re: Гeвpek]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано08.04.02 17:14



Едва ли може да се нарече професионал журналист, който не "оставя политическите си пристрастия на входа". Та именно това е най-важната мярка за качеството на журналистиката - нейната обективност. Именно пру Явор тази обективност ТОТАЛНО отсъства. Нещо повече, той не отстоява дори и собствената си позиция и се обръща рязко срещу тези, които в миналото е хвалебствал. Справка - Бакърджиев, Софиански, Цонев.
Изобщо не бих могъл да изтъкна нито една стойност в неговите предавания. Мирогледът му се изчерпва изключително само в синята част на политическия спектър, всичко останало за него е негативно и неправилно. Много неща, включително и изборите показаха, че Дачков е много далече от голямата журналистика.

МИРНО! Мазньо приема строя.

Тема Re: Явор Дачков - Гласове по Инфо радионови [re: kenny mccormick]  
Авторxъpмaяни (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 21:24



a на мен ми е симпатичен.
превключете радиото, ако толкова ви бърка :)))



Тема Re: Не си прав!!!нови [re: MA3HbO]  
Автор Гeвpek (д-р на вс.науки)
Публикувано09.04.02 00:22



Тезата ми е, че той може с успех да прави и икономическо предаване, и външнополитическо, ако трябва - и спортно (по шах ), или дори някакво ток-шоу; ако трябва да изброиш 10 имена, просто трудно ще го пропуснеш. Опитвам се да се абстрахирам от политическия му (безславен ) имидж, да го видя "отстрани" - не че е лесно, признавам...

Gevrek



Тема Може...ама като журналист е НУЛАнови [re: xъpмaяни]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано09.04.02 15:05



Ако гледаш на него като жена на мъж, може и да ти е симпатичен. Но иначе глупостите му са умопомрачителни!!!!!!

МИРНО! Мазньо приема строя.

Тема Re: Може...ама като журналист е НУЛАнови [re: MA3HbO]  
Авторxъpмaяни (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 15:28



и като мъж...
и като журналист...



Тема Поясни се???нови [re: xъpмaяни]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано09.04.02 16:00



Един добър журналист трябва да притежава няколко основни качества - обективност (без политически пристрастия), изчерпателност (да се представят всички аспекти на разискваната тема или проблем), коректност (да се кани винаги засяганата страна).
За безумните месеци, в които Гласове буквално синееше грозно на иначе "надпартийната" телевзия, кажи ми в колко предавания той беше обективен, изчерпателен и коректен???
Хората слушашти Гласове оставаха с впечатление за едно чудесно управление - без грешки, без корупция и без простотии. Е изборите а и много други неща показаха че това не е така. Явно само Дачков не го разбра... и ти вероятно.

МИРНО! Мазньо приема строя.

Тема Явор Дачков енови [re: kenny mccormick]  
АвторMr. Catz (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 23:58



един от много малкото на брой журналисти в БГ, които са хем добри професионалисти, хем свестни като хора. Много рядко срещано явление. Това, да симпатизираш на дадена политическа сила, не значи че си "марионетка".
Аз го харесвам много като журналист и съжалявам, че такива като него са единици сред общата маса от тошотошевци, блъсковци, визи, лилимаринковци, валерии и т.н.т. идиоти, мултаци, мафиоти, ченгета от дс и т.н.т..
На когото не му харесва, да не слуша предаването. Има един куп радиа в ефира.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.