Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 24.09.24 
Професионални
   >> Журналисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Хайде да гласуваме, 24 часа или Труд санови  
Авторизбиpaтeл (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 17:35



по- смръдлив парцал?



Тема Re: Хайде да гласуваме, 24 часа или Труд санови [re: избиpaтeл]  
Автор snobar (MAKAROV)
Публикувано01.02.02 17:55



i dvata sa ednakvo smradlivi



Тема Re: Хайде да гласуваме, 24 часа или Труд санови [re: snobar]  
Автор ClD (непознат)
Публикувано01.02.02 17:57



И двата са по-смърдящи... Конкуренцията е жестока!!!



Тема Re: Хайде да гласуваме, 24 часа или Труд санови [re: ClD]  
АвторB (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 21:38



определено и двата са тъпи ,но "Труд" направо са свръх некадърни и нямат
един свестен журналист.По - голям боклук от труд не съм виждал...



Тема Re: Хайде да гласуваме, 24 часа или Труд санови [re: B]  
Авторизбиpaтeл (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 15:04



Както се казва, на конкурс за кретени да отидат най-много до второ място да стигнат.



Тема все пак....нови [re: избиpaтeл]  
Автор JoRo_ (someone)
Публикувано13.02.02 18:02



около 800 000 души не мислят, че са тъпи вестници, защото тиражът общо им е горе-долу толкова.
Някакво предложение за по-добри вестници ........ без Чук-чук и книжки за оцветяване, защото май сте не това ниво



Тема Re: все пак....нови [re: JoRo_]  
Автор ClD (непознат)
Публикувано13.02.02 22:55



Предполагам, че знаеш, но да ти кажа и аз. Глупаците са мнозинство на този свят, уви... Както и да го погледнеш. Та като въведохме тази информация, можем да си обясним 800 хил. тираж...



Тема Re: все пак....нови [re: ClD]  
Автор JoRo_ (someone)
Публикувано14.02.02 00:06



Добре да приемем, че си прав , въпреки че според мен най-големите глупаците изобщо не четат вестници или каквото и да е. Типичната българска черта да се хули нещо, което не ти харесва би трябвало да се промени. Не казвам всички да мислим еднакво или да не изразяваме мнение, но това да се прави с аргументи. Тъй като на теб тези вестници не ти допадат, бих те попитал кой всекидневник за теб е добър в България ?



Тема Re: все пак....нови [re: JoRo_]  
Автор ClD (непознат)
Публикувано14.02.02 10:24



Всекидневник? Повечето са в стил "Жълта преса". Може би "Пари"... Другият сериозен вестник е "Капитал". Това са българските вестници, които понякога чета... Просто защото съм чел статии в областите, в които разбирам и съм бил потресен от неграмотността на журналистите (не езикова, а неграмотност по темата). И не искам да се осведомявам в други области от тези същите вестници, за които вече знам на какво ниво пишат.



Тема Re: Хайде да гласуваме, 24 часа или Труд санови [re: избиpaтeл]  
Авторизбиpaтeл (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 16:39



Жоро ти май си вестникарин, което обяснява всичко. Истина е, че глупаците се мнозинство, но не е истина, че тиражът е 800 000. Само 320 000, при това им се връщат 30% непродадени. Поне да ги отпечатваха на кенефна хартия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.