Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 21.06.24 
Професионални
   >> Журналисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема знае ли изобщо някой от вас за какво става дума?нови  
Авторняkoй oт пpoфecиятa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.01 13:12



разгледах подробно писанията в този клуб и ми беше много интересно какво се върти в празните мозъци на мнозина. наистина интересно, жалко обаче че повечето от "писателите" въобще не знаят за какво става дума! След като всички сте толкова разочаровани от медиите в българия, защо не се опитате да промените нещата? на мен като журналист също не ми харесва да се съобразявам с това или онова, но нали знаете - който плаща, той поръчва музиката! така че, ако не ви харесват вестниците - просто не ги четете



Тема Re: знае ли изобщо някой от вас за какво става дума?нови [re: няkoй oт пpoфecиятa]  
АвторAлeko Koнcтaнтинoв (Нерегистриран)
Публикувано01.04.01 13:58



Кръстих се така,защото след като прачетах написаното от теб,Анонимний",разбрах че най-после се е намерил този някой,който да ми разясни за какво точно става дума.
Е,обясни!
Когато някой поръчва музиката,той си поръчва и други екстри.По "наведения" ти тон усетих,че мога да разпозная в теб човек който е "предлагал" такива екстри срещу заплащане!
Всъщност,доста си елементарен.За това,ако случайно пребиваваш във вестник-тръгни си овреме.Ако пък си в електронна медия,започни там работа като барман във ведомственото брче.
Ако си самозванец-изяш 1-2 хамбургера,наспи се,купи си 2-3 касети с чалга и отиди спокойно пиян в някое мазе,пълно с цигани,които си поръчват музика,пък ти ще им "свириш.
Лека нощ!



Тема Re: знае ли изобщо някой от вас за какво става дума?нови [re: Aлeko Koнcтaнтинoв]  
Автор Skeletor (AnalLizator)
Публикувано01.04.01 15:30



Zdr,ami az moje da se kaje 4e sum laik vuv tva koeto obsujdate,no vse si mislia ,4e niakoi ot bransha e prav/a 6tot az sum v druga oblast (svurzana sus mejdu4oveshkite otnoshenia ) i vse si mislia ,4e koito pla6ta naistina poru4va muzikata (bez zna4enie kakva e muzikata )........Taka 4e Dragi mi ,Aleko .....stoi gladen i sviri kakvoto si iskash ....!!!!!
I izpolzvam vuzmojnostta da blagodaria na Kaka Dayana ot Monitor za everythink about me:)))))))

...no s ovcete sum zaeeeeeeet

Тема Re: знае ли изобщо някой от вас за какво става дума?нови [re: Skeletor]  
АвторAлeko K. (Нерегистриран)
Публикувано01.04.01 17:55



Вярвам,че когато човек е сред хората,воден от разбирането че по някакъв начин работата му е свързана с тях,тогава сетивата му достатъчно ясно улавят това,което витае около тях.Виждат внимателно,чуват внимателно,изобщо:разговарят.
Е,Благодарящий...Ти остави у мен лепкавото усещане че си разсеян.И още:нямам спомен да съм те информирал относно пълнотата на запълване в моя стомах и относно това дали съм гладен.
Всъщност,улавяйки склонността ти към музициране по поръчка,стига да ми пратиш тарифата си,ще ти осигуря траен ангажимент...може и да не е в мазе пълно с цигани,може да е в тоалетната на Централна гара,а защо не и в някой фургон...
Просто,наведената поза е привилегия на низшите духом.
След като обаче тази поза се лансира като линия на поведениеБпоне в медийното пространствоБ,предлагам ти 20 часа поред да слушаш БНР-"Хоризонт".
Ако не схванеш нищо:питай по-горния как стоят нещата.
И да не пропуснеш да си купиш новата стихосбирка на И.Бориславов!



Тема Re: знае ли изобщо някой от вас за какво става дума?нови [re: няkoй oт пpoфecиятa]  
Автор lud manjak (непознат )
Публикувано12.04.01 00:15



evalata be pi4 ti naistina zaslugava6 edna gurnalisti4eska ( zaplat )
ta nali ako ne kopuvame vestnici 6te umrete ot glad za6toto taka ili ina4e vie ni6to nemogete da pravite drugo osven da izpisvate toaletna hartiq i da kazvate kolko mnogo tq e pomognala na demokraciqta v balgariq bez da se saobrazqvate s tova 4e normalnite hora otdavna izpolzvat drugi sredstva za zadnite si celi
badi gurnalist na svobodna praktika i se dokagi nedej se krij zad nqkoj parcal



Тема Re: знае ли изобщо някой от вас за какво става дума?нови [re: няkoй oт пpoфecиятa]  
Авторggghhhjjj (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 13:12



радвам се, че си журналист, а не сабственик на медия
Инттересно ми е как ще разсъждаваш, ако решиш да рискуваш и да опиташ да създадеш нещо макар и малко, но в областа на медиите.



Тема Re: знае ли изобщо някой от вас за какво става дума?нови [re: Aлeko K.]  
Авторggghhhjjj (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 13:19



бриттттттчет - идеален си за някои предавания - моиш да стониш звезда - само да попадниш на подходящ търговец



Тема Re: знае ли изобщо някой от вас за какво става дума?нови [re: няkoй oт пpoфecиятa]  
Автор mironi (непознат )
Публикувано01.06.01 00:58



I wse pak ako goworim za profeionalen ili pone za nezawisim jurnalizam w Bg
ste mi e trudno da go naprawja bez wsjkakwi rezerwi!!!



Тема докатонови [re: няkoй oт пpoфecиятa]  
Авторeдин дpyr oт пpoфecиятя (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 22:15



повечето журналисти разсъждават като теб, и въртят опашки на рекламодателите си, без и грам да им пука за мнението на читателите им, положението с медиите ще е плачевно - П. Блъсков, WAZ-овете и Краси Гергов ще са мерило за журналистика....
ако казваш на хората "не четете вестниците" - тогава защо въобще си губиш времето да пишеш? или ти така и така не пишеш? други го правят вместо теб...



Тема Re: знае ли изобщо някой от вас за какво става дума?нови [re: няkoй oт пpoфecиятa]  
АвторCaндpo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 02:03



Еййй, колега, адски много глупости са изписали по темата ти, за това ще се обърна към всички: "Уважаеми читатели, журналистиката не се състои само в подготвянето на поредният брой на "24 Часа" например, нито се изчерпва в списването на поръчани материали. Вестниците са най-популярни, но определено не и най-важната точка в журналистиката. Целта на журналиста е да информира, а ако материала му е предизвикал някаква реакция от страна на читателя - била тя положителна или отрицателна - това е символ за успех и добре свършена работа. А и още нещо - журналистите НЕ са виновни за положението в България, за процеса в Либия, за това че управляващите ни са задници и най-малко за това че мамутите са измрели и сега нямаме 30 килограмои пържоли. Право на всеки един гражданин е сам да избере какво ще чете и какво ще си купива, а ако спрат да излизат вестници ние няма да умрем от глад - ако наистина това стане или държават а ще е колапсирала, или няма да има новини, и в двата случая всички ще са достатъчно заети да си спасяват главите, за да мислят за такива профанни теми. А за да няма работа за нас трябва да няма медии, а това НЕ Е ВЪЗМОЖНО".
Това е, мисля че бях дори малко по-дълъг от колкото трябваше, но простете графоманството ми:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.