Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 30.04.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Da obi4a6 Aledarнови  
Авторgoran (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 17:09



Towa we4e me dowar6i.
Ot kolko wreme se poznawame? Edna godina? Ili dwe? Dwe mai.
Naprawo e uzhasno, 4e mi se nalaga da te tarsia po tozi na4in. Ina4e si neotkriwaema.
Izpadnah we4e do tam, 4e se swarzwam s teb taka. V internet. Znae6, 4e go mrazia. Ama sega mi se nalaga da go izpolzwam.
Znae6 li kakwo e da obi4a6 Aledar i da ia gleda6 kak zapada den sled den? I da ne moje6 da ia widi6 sas sedmici, a da zhiveete edin do drug, w edin i sa6ti blok? Tarpiah izwestno wreme, no tazi tema me dowar6i. Wsa6tnost tazi i temata v zhenskia klub. Samo tuk moga da te otkria i da te nakaram da ... se sabudi6? Ne sam si mislil, 4e 6te stigna do tuk - da ti se obiasniawam w klubowe. Kakwo da prawia, kato ne wdiga6 telefon, ne se pribira6 s dni? Znam, 4e sega 6te mi se iadosa6 - poznawam te dostata4no dobre. No sam prinuden.
Mai celi6 da me podludi6, momi4e. Ako towa celi6 - uspia.
Iska6 da sme samo priateli - towa kato go izrasiat zhenite, nai go mrazia. Kakwo si mislite momi4eta - 4e kato ni podhwarlite towa, ne6to 6te postignete? 4e mozhe li da se otglezhdat kitki varhu zharawa? Tapo srawnenie, no e taka. Towa e nai-gadnata replika, koiato mozhe6 da 4ue6 - neka badem samo priateli.
Ali, kakwo iska6 ot men - samo kazhi. No ne me karai da 4eta ne6ta kato tezi sa samoubiistwoto. Krasiwa si, inteligentna si, 4arowna si - kakwo drugo iska6? Zatworila si se tuk . Da, ama ni6to ne e realno. Moga da naprawia sweta ti realen - samo mi kazhi, zariazwam wsi4ko.
Wizh, neka se widim dnes, stawa li? W osem pred po6tata. Molia te.



Тема Re: Da obi4a6 Aledarнови [re: goran]  
Автор Aledar (член)
Публикувано13.04.01 20:40



Ostavi me. Nqma nujda da me zlepostavqsh. Ne znaesh kakvo govorish.

Aledar~


Тема Aledarнови [re: Aledar]  
Автор pri_est (invincible)
Публикувано13.04.01 20:53



с много извинения че се намесвам в живота ти....
не можеш така да отхвърляш някой...


мога само да те разбера ако не го харесваш на живо, но ако го пренебрегваш заради нета направо си плачеш за психиатрията...

никога няма да забравя какво ми каза майка:
интернета е мястото за да се откриете, всичко останало трябва да става реално

затова аз не се впрягам в нета(чак толкова)...тук се криеш зад безброй маски, които винаги можеш да смениш в зависимост от ситуацията, а в реалния живот е друго.......това му е лошото. тук има опастност. има реален риск, който трябва да си готова да поемеш. давай го по-смело и съм обеден че ще успееш.
много усмивки..........

Priest


Тема Re: Da obi4a6 Aledarнови [re: goran]  
Авторgoran (Нерегистриран)
Публикувано15.04.01 18:08



E i kwo sega? Nakade otiwa6? Abe ti luda li si bre!
Wisia tuk ot 4asowe, a pak sme se razminali.
Molia te, razmisli. Na wsi4ko sam gotow.



Тема uf ...нови [re: pri_est]  
Автор Bullet (ne e ot tuk i e)
Публикувано15.04.01 19:37



poveche ot ochevadno e che stava duma za na zhivo ...

osven tova, ako goran beshe tolkova netaktichen da izpolzva obshtestven forum namesto lichni belezhki, to ne mi e jasno de se nemsvash ti s infantilni objasnenia?

Всичко хубаво в живота е или незаконно,или неморално,или води до затлъстяване



Тема Re: uf ...нови [re: Bullet]  
Автор pri_est (invincible)
Публикувано15.04.01 21:03



инфантилни????
кво значи?
дай пак малко мъдрост

much is not enough


Тема bull ei:-)))))нови [re: Bullet]  
Автор Gama (минаващ)
Публикувано15.04.01 22:12



xex infantilni belejki.......
ama ti ne si li razbral che tva momche ne e oshte porasnalo(priest de)
shto iskash ot nego da ne e infantilno a?



Тема Re: Da obi4a6 Aledarнови [re: goran]  
Авторgoran (Нерегистриран)
Публикувано15.04.01 22:18



Znam, 4e si tuk. Obadi se.



Тема Stigaнови [re: goran]  
Автор Aledar (ентусиаст)
Публикувано15.04.01 22:41



Otvori mi profila, tova, koeto iskam da ti otgovorq, e v grafata " Biografiq", ako ne se lyja.

Aledar~


Тема be game ...нови [re: Gama]  
Автор Bullet (ne e ot tuk i e)
Публикувано15.04.01 22:44



pisna mi :-))
vsichki sa gotovi da davat akyl na drugite
a sami ne mogat da se opravat
da ne vlizam v dokazvane sa ... ma edna bila kurva ... shto e bila ... druga iskala da se samoubie ... shto taka .... nedej taka ... ae taka
nazhivo nea chujesh tri svestni dumi ot tjah ....

pfu

ae game gotvi pak neshto ubavo :-)))

Всичко хубаво в живота е или незаконно,или неморално,или води до затлъстяване




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.