Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 21.05.24 
Java Лафче
   >> Лаф да става :)
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Kazah ti da ne se zamislqsh!нови [re: Aledar]  
Автор Goran (непознат )
Публикувано16.04.01 13:50



Da! Ot4aiano sam wliuben, zatowa! Ubii me, zhestoka si.



Тема Re: Kazah ti da ne se zamislqsh!нови [re: Goran]  
Автор Aledar (ентусиаст)
Публикувано16.04.01 13:51



Hubava reklama mi pravish. Tova za vliubvaneto shte se napravq, 4e ne sym go 4ula.

Aledar~


Тема Re: Kazah ti da ne se zamislqsh!нови [re: Aledar]  
Автор Goran (непознат )
Публикувано16.04.01 13:52



O, da, zapu6i si u6ite, zatwori si o4ite, naprawi se, 4e ne si zhiwa.



Тема Re: Kazah ti da ne se zamislqsh!нови [re: Goran]  
Автор Aledar (ентусиаст)
Публикувано16.04.01 13:53



Az taka ili ina4e ne sym, kakvo tolkova.

Aledar~


Тема Re: Kazah ti da ne se zamislqsh!нови [re: Aledar]  
Автор Goran (непознат )
Публикувано16.04.01 13:57



No az sam. Taka 4e se saobraziawai s towa, ok? Ne moga da te gledam powe4e. Iasno mi e kakwo prawi6 sas sebe si. I iska6 da ostana nabliudatel? Ne razbira6 li, 4e i na men we4e ot ni6to ne mi puka! Kakwoto kazhe6, towa 6te e. Samo ne me karai da se prawia, 4e ni6to ne stawa.



Тема Zatvori o4i!нови [re: goran]  
Автор Aledar (ентусиаст)
Публикувано16.04.01 14:01



Zatvori o4i! Zashto se trevojish tolkova? Spoko, s men vsi4ko e nared. Neka ne zanimavane horata pove4e sys sebe si, stava li? Otpusni se, stiga nervi. Ogledai se - svetyt e krasiv, ti syshto. Izlez, potyrsi, i shte namerish tova, koeto tyrsish. Az si imam svoi pyt, ne se nujdaq ot pomoshtta ti. Nakydeto sym trygnala, tam shte stigna. Zashto te strasira tova? Uspokoi se, vsi4ko e nared. Eto, usmihvam se, ok? Spokoino. Ne se trevoji pove4e za neshta, koito ne zavisqt ot teb, Sasho.

Aledar~


Тема Re: Zatvori o4i!нови [re: Aledar]  
Автор Goran (непознат )
Публикувано16.04.01 14:02



Lazhe6 me ti ne6to mai...



Тема Re: Zatvori o4i!нови [re: Goran]  
Автор Aledar (ентусиаст)
Публикувано16.04.01 14:04



Shhhht! Nito duma pove4e! Pomisli samo i shte razberesh, 4e sym prava. Vsi4ko e nared, ne se bezpokoi. Haide stiga ve4e, stava li?

Aledar~


Тема Re: Zatvori o4i!нови [re: Aledar]  
Автор Goran (непознат )
Публикувано16.04.01 14:05



Ali, ne sam dete, ne mozhe6 da me balamuti6 taka!



Тема Re: Zatvori o4i!нови [re: Goran]  
Автор Aledar (ентусиаст)
Публикувано16.04.01 14:07



Vsi4ki myje ste si deca v nqkoi otnosheniq. No sega ne se opitvam da te "balamutq", kakvoto i da ozna4ava tova. Uspokoi li se ve4e?

Aledar~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.