Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 11.05.24 
Фен клубове
   >> Лека атлетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Може ли тази тема да има 350 мнения като се върна?нови [re: naja_haje]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано22.06.12 19:00



всичко ще е готово предсрочно, сър!



уф, тони, стегай се!


Тема Re: Може ли тази тема да има 350 мнения като се върна?нови [re: Tony Stewart]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.06.12 19:12



Надявам се, редник, надявам се... за твое добре се надявам!

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Може ли тази тема да има 350 мнения като се върна?нови [re: naja_haje]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано22.06.12 19:14



не се безпокойте, сър! премиерът вече сряза лентата, сър! а дори да паднете от някой недостроен мост, обеща че ще ви даде посмъртно всички най-високи отличия, към които се стреми един истински военен през цялата си кариера, сър! голяма чест за мен е, че ви познавах и служих при вас, сър!



уф, тони, стегай се!


Тема Re: Може ли тази тема да има 350 мнения като се върна?нови [re: Tony Stewart]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.06.12 19:17



Не само за теб, редник, не само за теб... И за мен е голяма чест, че се познавам с такъв гений като мен!

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Може ли тази тема да има 350 мнения като се върна?нови [re: naja_haje]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано22.06.12 19:21



разбира се, сър! единици са такива военни като вас, сър! дори общият им брой е точно около единица, сър!



уф, тони, стегай се!


Тема Re: Може ли тази тема да има 350 мнения като се върна?нови [re: Tony Stewart]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.06.12 19:24



Не знаете кога да замълчите, редник, не знаете... 'точно около', а? Правите се на ентелегентен, а? И последно 'точно' ли е, или 'около'? И много внимавайте, че от този отговор най-вероятно зависи нещо повече от съдби, редник... вашата съдба!

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Може ли тази тема да има 350 мнения като се върна?нови [re: naja_haje]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано22.06.12 19:24



да, сър!



уф, тони, стегай се!


Тема Re: Може ли тази тема да има 350 мнения като се върна?нови [re: Tony Stewart]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.06.12 19:26



Правилен отговор, редник! А литъл туу лейт обаче.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Може ли тази тема да има 350 мнения като се върна?нови [re: naja_haje]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано22.06.12 19:27



да сър! сър!



уф, тони, стегай се!


Тема Re: Може ли тази тема да има 350 мнения като се върна?нови [re: Tony Stewart]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.06.12 19:30



Сър-не сър, трудно ще изпълним норматива така. Имаче едни двечки, дето рИваха, рИваха, че ме няма и сега, като дойдох, изчезнаха. Обиден съм, редник, обиден съм. Докарайте ги бързо тук или ще си понесете последствията!

A man only sees what he wants to see...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.