Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 20.04.24 
Фен клубове
   >> Лека атлетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ивет вече бяга!  
Автор ab12345 (непознат )
Публикувано21.02.06 10:43



http://www.topsport.bg/article.php?cid=7&aid=37349

Топспорт.бг, 2006-02-18 17:26:49

Звездата на родната лека атлетика Ивет Лалова направи първия си официален старт девет месеца след тежката контузия на бедрото.

Лалова участва извън класирането в спринта на 60 метра по време на държавното първенство за юноши и девойки. Цялата зала стана на крака и аплодира най-бързата бяла женa в света.

Възпитаничката на Константин Миланов даде доста приличен резултат, като се има предвид, че само преди месец започна да натоварва максимално оперирания си крак. Лалова финишра за 7,86 секунди и остана след съотборничката си в Левски Моника Иванова, която също извън класирането даде 7,55 секунди.

"Изключително съм радостна и щастлива. Чувствам се много добре и съм доволна от първия си официален старт", заяви европейската шампионка на 200 метра в зала.



Тема Re: Ивет вече бяга!нови [re: ab12345]  
Автор 5L (!Champions!)
Публикувано03.03.06 22:13



бягай ивет, бягай!

...
Очи страстные и прекрасные,
Как люблю я вас, как боюсь я вас...


Тема Re: Ивет вече бяга!нови [re: 5L]  
Автор 1FreeЧлeнМодератор (Буга)
Публикувано06.03.06 09:48



флуди петльо , флуди !



Тема Re: Ивет вече бяга!нови [re: 1FreeЧлeн]  
Автор 5L (!Champions!)
Публикувано07.03.06 16:16



бях се баннал, бате и киро ме прати да проверя дали мога да пускам мнения, цъкнах на първия клуб дето видях просто:)

...
One look in my eyes and you'd realize:
You got my heart in your hands



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.