Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 20.04.24 
Фен клубове
   >> Лека атлетика
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ивет Лалова чудото в световниа спринт/Форум/лафченови  
АвторThe Panter (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 12:23



Преди малко прочетох какви ли не неща и наистина ме трогнаха без ниакой като един мърлю който е збъркал клуба на коплесара с този на Ивет и искам да го предопредия 4е ако не се спре би могъл да разбере защо ми казват приятелите The Panter.Драги ми олигофрени искам само да ви напомня,че колкото и да пишете тъпотии за една толкова приказна жена като Ив,която си скъса гъза с извинения за да гради и без това рзклатения имдж на България от точно такива комплексарчета като вас,ниама да промените фактите а теса Ивет Лалова най-бързата бяла жена а вие кои сте? никои никога ниама и да се интересува от вас предлагам ви да отидете да си легнете в кофите.И да ни оставите ние тук хората които вярваме в това велико моми4е да продължаваме да си я подкрепяме. не забравяи те драги ми комплексари,че по-лошо нещо в интернета от IP adressa няма.И както ние явно тук не сме защитени от кретени да не стане да разберете колко вие всъшност несте защитени от нас.Благодаря предварително от името на всички фенове на Ивет за разбирането драги ми ламери дано никога да не ви срещаме пак.



Тема Re: naistina sum vliuben v neiaнови [re: The Panter]  
АвторThe Panter (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 13:10



И това ми запали 4авиите но сега съм по спокоен и то благодарение на Ивет,
която когато видях за последно ме накара да повярвам на тезата,че жените наистина издържат на много болка,защтото докато върху лицето и се исписваха ФИННИ гримаси благодарение на ужасната болка.Ивет се усмихва,дори се смее и говори за природа,музика,спорт и какви ли не още глупости които не биха ви интересували дори и само да ви заболи корема.
Ето това ме накара да седя като наакън и да испитвам 10 пъти по голям респект от това момиче и разбрах разковничето на силата и.И това е единственно зареди хора като вас които не спряха дори и за момент да я подкрепят и го правят и сега.Моля ви приатели неспираите да вярвате че наистина ТЯ ще се върне още преди да сме се усетили като същинската Богиня на Любовта-Афродита. а и ТЯ прилича доста мамкаму.Не спираи да правиш това което можеш най-добре Yvette и то е да обичаш да обичаш толкова силно СПРИНТА,че той да те обича толкова колкото обичаше и Флоранс Грифит та може и повече.I wish you good luck and all the best




Тема Re: Ивет Лалова чудото в световниа спринт/Форум/лафченови [re: The Panter]  
АвторlVETKlN (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 20:37



НАИСТИНА НЕДОУМЯХ КАК ИМА ТОЛКОВА СИЛА В ЕДНО ТОЛКОВА СЛАТКО СЪЗДАНИЕ ПРЕД ТИЯ ГАДНИ ЕНЕРГИИНИ ВАМПИРИ-ЖУРНАЛИСТИТЕ.НАИСТИНА НА ПЪРВАТА СИ ТРНИРОВКА ИВЕТ ПОКАЗА ИСТИНСКОТО СИ ЛИЦЕ.НЕПОКИЗЪМ КОЙТО ЕДИНСТВЕНО ПОМАГА НА ГОЛЕМИТЕ СПОРТИСТИ.И НИЩО ДРУГО ПОВЯРВАИТЕ,А ДА БОРБАТА ЗА НАДМОЩИЕ НО ТОЗИ ФАКТОР ВЛИЗА ПИРИ МАНИАКАЛНИЯ КОМПЛЕКС.УСПЕХ ИВЕТ ДАНО ДА СИ ШТАСЛИВА.



Тема Re: Ивет Лалова чудото в световниа спринт/Форум/ланови [re: The Panter]  
АвторПaнтa (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 16:47



Ти луда ли си ма, пантеро недоклецана...



Тема Re: Ивет Лалова чудото в световниа спринт/Форум/лафченови [re: The Panter]  
АвторThePanter (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 19:55



даАААААА миличък само дай да използваме друг фором за да си мерим ушите
и ще ти стане ясно колко наистина си комплексиран.Айде чаоо моито пате чао.



Тема Re: Ивет Лалова чудото в световниа спринт/Форум/ла [re: The Panter]  
Автормyyy (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 00:30



скам да го предопредия 4е ако не се спре би могъл да разбере защо ми казват приятелите The Panter... не забравяи те драги ми комплексари,че по-лошо нещо в интернета от IP adressa няма.И както ние явно тук не сме защитени от кретени да не стане да разберете колко вие всъшност несте защитени от нас... драги ми ламери дано никога да не ви срещаме пак

Хаха по-добре да започнат да ти викат приятелите 'чекиджия' или 'ламер' или нещо друго по твои избор... например 'недоклецаната пантера' или 'кастрирания пинко' или 'панти с разпрания гъз',



Тема Re: Ивет Лалова чудото в световниа спринт/Форум/ланови [re: мyyy]  
Автор Selin (Akasha)
Публикувано06.07.05 09:56



Я си виж ника бе?



Тема Re: Ивет Лалова чудото в световниа спринт/Форум/ланови [re: The Panter]  
Автор zaka4lifka (непознат )
Публикувано08.07.05 14:33



na 2-3.07.2005 imashe dyrjavno pyrvenstvo po leka atletika mladsha vyzrast v Plovdiv. vypreki prolivniq i nespirash s chasove dyjd, Ivel Lalova doide na stadiona i ni uvaji. Makar i s paretici tq nagradi medalistkite na 100m.Shtom pristigna celiq stadion se izpravi na kraka i i plqskahme 5minuti nai-malko.Tq s usmivka razdavashe avtografi i si praveshe snimki s fenovete. Vsichki q gledaha s takova strahopochitanie i vyzhishtenie, a tq charovno se usmihvashe i gledashe s blqsyk v ochite.Makar che dyjda prodylji i na drugiq den toi ne poprechi na Ivet da doide otnovo za da gleda systezanieto.



Тема Re: Ивет Лалова чудото в световниа спринт/Форум/лафченови [re: The Panter]  
Автор genefan (непознат )
Публикувано10.11.05 14:39



Знае ли се тук, че Ивет има посветена Yahoo група с почитетели от цял свят?



Не само това, но е на първо място сред лекоатлетическите по брой на фенове?




Тема Re: Ивет Лалова чудото в световниа спринт/Форум/лафченови [re: genefan]  
Автор jair1O1Модератор ($8.50 winner)
Публикувано11.11.05 11:11



вече се знае :)




*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.