Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема БОЛ > Орбителнови [re: Вени Марковски]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано14.06.00 17:40



Of, pak satelitniya "dostyp"... Edno e Orbitel da preprodava Interneta na BTK (koyto e kachestven, nyama spor), drugo e da preprodavate "bezplatno" "Internetyt" na EuropeOnline. Podchertavam kavichkite.

Тема БОЛ > Орбителнови [re: Anonimen]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано14.06.00 17:41



Ami, tuk i maymunite shte puknat ot jega :-(

Тема БОЛ > Орбителнови [re: Вени Марковски]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано14.06.00 17:42



Veni, s/u edna priyatelska pocherpka moga da te naucha kak da napravish plavashto klycvane :-))))

Тема БОЛ - hich, Орбител - zasega go ima :)нови [re: Anonimen]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано14.06.00 18:27



Какво значи "молба на клиентите да им се изтегли пощата"? Дефинирайте по-добре въпроса си.

Тема БОЛ > Орбителнови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано14.06.00 18:29



опазил Господ от такава наука:-) За почерпката - винаги си добре дошъл на климатик и водка:-)

Тема Orbitel са най-добрите...нови [re: Dimitar Ganchev]  
Автор IнtepHet USER ()
Публикувано15.06.00 00:28



Ами не само цената определя качеството, просто им бях клиент и през това време се уверих в качеството им, не искам да звучи като реклама, но нито веднъж не ми прекъсна връзката а съм с аналогова линия, освен това при "теглене" успях да постигна скорост от около 4.0 - 4.5кб и въобще нямах никакви проблеми при тях. Иначе не знам защо си мислиш че не съм изчислил цените им, достъпа който си взех беше по време на изложенито "Интернет Експо" в музея "Земята и хората", тогава цените им бяха на половина от сегашните и това беше удобен за мен момент да ги изпробвам.

Тема Уточнение....нови [re: mbtutu]  
Автор IнtepHet USER ()
Публикувано15.06.00 00:35



Значи с това което бях писал по горе исках да кажа че като качество "Орбител" са №1, само цените им куцат и затова писах че ако и цената им беше примерно 20$ на месец тогава щяха да са в всички отношения №1, като четох другите мнения видях и някакви писания за БОЛ и за 17$ на месец, мисля да ги пробвам за един месец и да сравня качеството.

Тема Orbitel са най-добрите...нови [re: IнtepHet USER]  
Автор Димитър Ганчев ()
Публикувано15.06.00 09:38



IнtepHet USER написа: ------------------------------- Ами не само цената определя качеството, просто им бях клиент и през това време се уверих в качеството им, не искам да звучи като реклама, но нито веднъж не ми прекъсна връзката а съм с аналогова линия, освен това при "теглене" успях да постигна скорост от около 4.0 - 4.5кб и въобще нямах Ще го кажа още веднъж - Орбител не са dialup доставчик. Телефон 0134100 не е техен, а на БТК. Доставчикът е БТК, а Орбител само купуват часове на едро и ги препродават. Това обяснява защо не ти прекъсва връзката - телефонът си е на БТК и те си го подържат денонощно, а пък и рутерите за този телефон са в самата телефонна централа - няма кабели, които да се мокрят от дъжда и др. подобни "екстри". Ако влезнеш на 0134100 и стартираш от MS-DOS прозорец c:\> tracert www.yahoo.com ще видиш, че минаваш през infotel.bg, а не през orbitel.bg Същата услуга, през същия телефон предлага и БОЛ, както и още няколко фирми. Разлика в качеството в случая не може да има, защото това е една и съща услуга - тази на БТК (infotel.bg). Единственото, което Орбител правят е да формират цената като два компонента - месечен абонамент плюс цена на час. Ние тази услуга я продаваме без месечен абонамент. На пръв поглед изглежда, че при нас е по-скъпо (защото човек интуитивно сравнява само едната компонента - цена на час), но ако теглиш калема ще видиш, че не е. Защото само си купуваш часовете и си ги ползваш когато си искаш, без да си длъжен всеки месец да плащаш и абонамент. Виж услугата "Пълен достъп" на http://www.bol.bg/prices/dialup-bg.html Митко

Тема Уточнение....нови [re: IнtepHet USER]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано15.06.00 09:41



Чудесно! Имайте предвид че в близките дни ще пуснем още 30 входни точки за тази услуга, а сме подали молби за още. Ако имате коментари, обърнете внимание на електронния адрес на протокола, който ще Ви бъде издаден и пишете. Поздрави

Тема Orbitel sa nai-dobriteнови [re: Orbitel]  
Автор Правописен ()
Публикувано15.06.00 09:58



Да бяха си оправили поне правописната грешка. Но, от друга страна, може би за тях Интернет е с малка буква, защото с главна са само имената им?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.