Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 20.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема БОЛ - hich, Орбител - zasega go ima :)нови [re: mbtutu]  
Автор Anonimen ()
Публикувано14.06.00 14:30



Bravo mbtutu:) Dobre kazano. V interes na istinata imam poznati deto sa prez vas i kazvat che se iadva :) Vizh za BOL ne sum chul takova neshto zashtoto ot dosta vreme ne sum sreshtnal tehen klient koito da e dovolen - osobenno onia s modema ) Shto se otnasia do ISOC ne polovinata ami smelo kazhi 2/3 ot userite ne go znaiat i ne shtat da go znaiat :)

Тема bravo, Veniнови [re: Тимур и неговата ком]  
Автор anonimen ()
Публикувано14.06.00 15:13



Predi se podpishvashe kato "KAPIA" dokato hvaleshe BOL, sega stana Timur. Che i komandata mu. Interesno koga shte se nauchish da si pishesh imeto?

Тема БОЛ - hich, Орбител - zasega go ima :)нови [re: Anonimen]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано14.06.00 15:54



Не ми звучите много убедително. Някакви аргументи да имате в подкрепа на твърденията си?

Тема Orbitel са най-добрите...нови [re: mbtutu]  
Автор Димитър Ганчев ()
Публикувано14.06.00 16:26



mbtutu написа: ------------------------------- Явно хората търсят качество за $20 а не "кво да е" за $17. Да търсиш е едно, а да намериш - съвсем друго. Аз също търся Мерцедес за $1000, но нещо не намирам ... Търсенето и предлагането - нали това бяха движещите сили на пазарната икономика. Или бъркам? Май според вас е само търсенето. Митко

Тема БОЛ > Орбителнови [re: mbtutu]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано14.06.00 16:34



Мбтуту (това от какво излиза - от Мегабайт ТУ-Тууу? ли), не си прав. сателитния достъп е доста евтин. Фактът, че няма по-ниска оферта от нашата на пазара е достатъчен. Питаш какво значи "без лимит" и "негарантирана скорост"? Много е лесно за обяснение, чак се чудя дали да го давам, защото ще обидя коефициента ти за интелигентност. Без лимит означава, че никой не ти слага лимит на ползването (както примерно слагат други доставчици - 30 часа / месец). Негарантирана скорост означава, че не по всяко време ще имаш международен канал от 3 К/сек. Или (за да го разбереш) - ще го имаш, но не по всяко време. Сетне питаш "Та така, ако имате да казвате нещо смислено - направете го. За това е този форум." И ние го правим - ако проследиш какво пишем аз и Митко Ганчев, ще видиш, че се стремим да отговаряме смислено дори и на понякога безмислените въпроси, които ни задават някои от хората тук. Това го правим по няколко причини, но ти вероятно няма да ги приемеш, затова няма и да ти ги пиша.

Тема БОЛ - hich, Орбител - zasega go ima :)нови [re: Вени Марковски]  
Автор Anonimen ()
Публикувано14.06.00 16:36



G-n Markovski nali veche raziskvahme tozi vupros. Nima da kazha imena poradi obiasnimi za vashite klienti prichini. Choveka s modema se otkaza ot vas i sega e pri inet.bg i mai e dovolen. A drug vash klient tazi sedmica ne mi e popadal :) Chuvam sluhove vtora ruka che pri molba na klienti da im se iztegli poshtata se prashtat v niakauv klub blizo da Slaveikov da si ia tegliat ottam? Imali li ste takiva sluchai ili tova sa grozni luzhi?:)

Тема БОЛ > Орбителнови [re: Вени Марковски]  
Автор mbtutu ()
Публикувано14.06.00 16:49



Браво. Това е първото ти отговаряне на конкретно зададен въпрос. Обаче въпроса ми беше за "без лимит по трафик" в съчетание с "негарантирана скорост". Понятията поотделно са ми ясни какво предтавляват както и ограничение по време. И един друг въпрос. Кое ми гарантира че "негарантираната скорост" не я клъцвате Вие (сигурен съм че знаете как се прави) и след това да ми обяснявате надълго и нашироко за "международния канал". P.S. mbtutu не означава нищо и не идва от никъде но поне на мен ми звучи достатъчно африканско. Причините да го ползвам са: 1. Подхожда ни на африканската държава. 2. Подготвам се за прехода по сценарий "На маймуни ни обърнахте" Сигурно има и други основателни причини.

Тема БОЛ > Орбителнови [re: mbtutu]  
Автор Anonimen ()
Публикувано14.06.00 16:53



A che znaiat kak se rezhe skorost znaiat :) Tova beshe opita oshte ot vreme ono ot KIT :) Znaesh li ima edin cheren pastor v ЮАР koito se kazva Dezmond Tutu - taka che inicialite mu sa ddtutu :) A za maimunite - kakvi maimuni priatel - te tuk shte puknat ot glad i stud. Po skoro ni praviat na pomiari ...

Тема Orbitel са най-добрите...нови [re: Димитър Ганчев]  
Автор mbtutu ()
Публикувано14.06.00 16:55



Уффф Не ми се спори с тебе бе човек. Все едно слушам Жарж Ганчев (да не сте роднини) 1. Един мерцедес струва много над $1000 2. Къф да е интернет струва доста под $17

Тема БОЛ > Орбителнови [re: mbtutu]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано14.06.00 17:36



без лимит + негарантирана скорост: няма лимит на потреблението (нито по време, нито по трафик), негарантираната скорост не ограничава трафика (сваляш колкото можеш, при всяко положение няма да можеш повече от това, което пише в ценовата листа и условията). Негарантираната скорост не я "клъцваме" ние, не само защото нямаме такава практика, а защото е безмислено. Това се вижда и от факта, че скоростта е "плаваща" - до 3.3 К/сек, а не 1 К/сек.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.