Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ADSL-data, eDonkey, torrentiнови  
Автор питaщ (вечно неразбрал)
Публикувано04.07.06 02:34



Имам колебания дали да премина на ADSL. Нещата които ме интересуват се намират в data, eDonkey и в българските торент сайтове като любимият ми е torrents.bol.bg. Ще имам ли проблем с тези сайтове ?

Спрете Земята.Искам да сляза!

Тема Re: ADSL-data, eDonkey, torrentiнови [re: питaщ]  
Автор redo (rugged)
Публикувано04.07.06 12:03



В офиса съм с 2 мегабитовия адсл, скорост от датата 20к макс. Магарета, мулета и торенти не съм тествал.



Тема Re: ADSL-data, eDonkey, torrentiнови [re: питaщ]  
Автор питaщ (вечно неразбрал)
Публикувано04.07.06 17:35



А и ми се струва доста смвехотворно да ми обявяват скорост която евентуално, може би, при определени условия и т.н. може би ще достигна някога. Кабелджията си ми е гарантирал минимална скорост и тя не мърда нито кв/s надолу. При това полужение струва ли си да се обвързвам с договор и то с БТК ?

Спрете Земята.Искам да сляза!

Тема Re: ADSL-data, eDonkey, torrentiнови [re: питaщ]  
Автор bluesprite (непознат)
Публикувано05.07.06 19:52



Смехотворно е това дето си го написал.

Да не ми кажеш, че за eDonkey също ти е гарантирал скоростта? В интернет всичко е условно, твоя доставчик може да ти гарантира обещаната скорост, но ако от другата страна не пускат със същата скорост, няма доставчикът да е виновен. БТК винаги държи (грубо) между 95% и 105 % от обещаната скорост, освен ако сървърът, от който теглиш, е претоварен. Въпросът е, че Датата ограничава скоростта към потребители на БТК. Така че, от тази гледна точка, по-добре си намери друг доставчик, но недей да говориш глупости за гарантирани скорости и т.н.

С торент сайтовете проблемът е че е трудно да поддържаш коефициент, заради бавният ъплоуд на АДСЛ, 4 пъти по-бавен от даунлоуда. И изобщо, ако ползваш предимно българското пространство, и то предимно да теглиш филми и т.н., БТК не е за теб. Има много по-добри оферти на кабелни доставчици, особено пък в София.

Редактирано от bluesprite на 05.07.06 19:58.



Тема Re: ADSL-data, eDonkey, torrentiнови [re: bluesprite]  
Автор L.M. ()
Публикувано07.07.06 01:29



при 50 000 потребитела на дсл , колкото маи имаха бетака, средно по 1 мбит на 4овек и всеки средно да ползва по 2 h ...какъв ли е международния капацитет на бетака та да не пада скоростта

може би 4-5000 Мбит-а ?

www.lovechrockfest.com/



Тема Re: ADSL-data, eDonkey, torrentiнови [re: L.M.]  
Автор bluesprite (непознат)
Публикувано07.07.06 13:34



Не знам какъв им е капацитета, знам само какво ми показва трафик-метъра. Под 60К не пада (усреднена стойност). Едва ли всичките им потребители точат от международния канал едновременно, та да го претоварят. :)



Тема Re: ADSL-data, eDonkey, torrentiнови [re: питaщ]  
Автор Пeтъp_ (познат ;-))
Публикувано08.07.06 18:39



българските лан доставчици бойкотират бтк и са съвсем малко българските торент тракери от които се сваля с добра скорост, но за сметка на това имаш целия свят на разположение



Тема Re: ADSL-data, eDonkey, torrenti [re: L.M.]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано08.07.06 20:07



aehahahahahahahaha

TOP IDIOT


DrFrancky

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !


Тема Re: ADSL-data, eDonkey, torrentiнови [re: L.M.]  
Автор B====D (непознат )
Публикувано22.12.06 16:27



Скоростта на БТК към интернет е 5 Gbps . Правилно си го написал 5 000 Mbips.



Тема Re: ADSL-data, eDonkey, torrentiнови [re: B====D]  
Автор L.M. ()
Публикувано23.12.06 02:08



boli me fara kolkoo ste da im e , neka si imat halal da im e , dano wse powe4e da im stawa ....to ot tolkowa nepodpisani dogowori






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.