Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема spiderchoнови [re: Aнтицeнзop]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано11.01.04 13:10



Ееее, кво сте се разпищели от този дир. То верно, че не е цвете за мирисане, ама като малки госпожички се оплакват някои. Много несправедливости има...даже ако забравим за "хакерите". Ето на мен например админа Spidercho ми изтри регистратурата, само защото имаме сходни никове. Кофти, а? Ама кво от тва, да взема сега да рева. Пък и ти много правилно каза, че чата на дир.бг е свърталище на деграданти, профани и инфантили. Ако ги няма админите и модераторите и тука има опасност да стане така. Поправи ме, ако греша.




Тема Re: spiderchoнови [re: spider4o™]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано26.01.04 15:42



Ей, мадеж! Не така
Още преди година, когато ти видях ника ти казах, че не съм супер щастлив от твоя ник и те питах дали държиш на него. Ти каза, че да и всичко си остана както си е.
Преди месец сега ме попита защо ти го няма ника. Аз ти казах, че незнам и да питаш съпорта на Дир-а. Ако си се усъмнил в мен, то защо не ме попита дали не те връткам?! Да пишеш по форумите глупости не е гот, млади момко!
Ако желаех да нямаш ник като моя щях да забеаня всичко що е спидер4о, спидерЧо и т.н. още преди години и нямаше изобщо да ти се обяснявам.

Накратко: НЕ съм ти пипал юзъра!
Опичай си акъла, мади момко.



Тема нека се разберемнови [re: Spidercho]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано26.01.04 19:21



Нямам нищо против теб и много добре знам, че не ти си ми сменил паролата преди месец. Ако ме обвиняваш в подмолни интриги или заговор във форумите от моя страна - грешиш. Както ти сам казваш, ако имах някакво съмнение, щях направо да те питам. По-горе просто споменах за случая миналата година. Всичко, което казваш е вярно, освен, че мненията ми отново станаха 0 и един вид регистрацията ми се рестартна. Едва след това ти ме пита относно ника и се разбрахме и всичко ОК. Ама няма значение, аз не съм "мнениепреследвач" и от съпорта на дир.бг нямам никакви оплаквания.
Айде. Дано не си ме разбрал погрешно.




Тема Re: нека се разберемнови [re: spider4o™]  
Автор Aнтицeнзop ()
Публикувано26.01.04 22:51



...и от съпорта на дир.бг нямам никакви оплаквания

що не вземеш тогава да си пишеш питанията до съпорта от мое име? Или пък аз да си пиша моите от твое име? Ще се получи интересен експеримент с неочаквани за теб резултати. Ако мислиш да ми отговаряш нещо, направи го във

, тъй като тук имам прекалено много банове и участието ми е затруднено. Ето един подходящ повод да си тестваш "работещия" съпорт на дир.бг относно моите банове.



Тема Re: нека се разберемнови [re: Aнтицeнзop]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано26.01.04 23:20



Ами сети се що все те банват. Иначе не изгарям от желание още веднъж да съм потърпевщ на ламерските ти желания за изява.




Тема Re: Извинявай,нови [re: Aнтицeнзop]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано27.01.04 00:07



Но тъй както ти чета писменото творчество напоследък все ми се ще да ти задам един въпрос, и той е - Да не би да имаш някакви роднински връзки с доктор Чоли?

Надеждата умира последна...
Но все пак умира


Тема Re: нека се разберемнови [re: spider4o™]  
Автор Aнтицeнзop ()
Публикувано27.01.04 03:25



А ти защо мислиш, че аз не знам предварително кога ще ме баннат? Значи не е до сещане. Просто аз така искам да си пиша. Нямам ламерски желания за изява. Когато има нещо интересно да се каже, аз го казвам. Така че спокойно можеш да ме питаш, каквото те интересува, в другия форум. Или може би те притеснява, че там няма цензура и има опасност да лъсне цялата истина?



Тема Re: Извинявай,нови [re: 4l]  
Автор Aнтицeнзop ()
Публикувано27.01.04 03:35



Хаха. А ти с оня някога да си успял да проведеш и нормален диалог?
И точно този ли въпрос намери за най-смислен да ми зададеш относно моето "писмено творчество" (никакъв ли друг смисъл не намери)? Ама никой не е съвършен, аз сега да взема ли да те питам дали си кръстен на принтер?
Приемам отговори и нови въпроси във форума си понеже тук явно няма кой да махне бановете.



Тема Re: нека се разберемнови [re: spider4o™]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано27.01.04 10:25



Не се прави на луд! Написал си "Ето на мен например админа Spidercho ми изтри регистратурата, само защото имаме сходни никове."
Обясних вече темата. Престани да пишеш глупости.
Случват се загуби на регистрации по технически проблеми и затова ти казах да питаш съпорта на дир-а.



Редактирано от Spidercho на 27.01.04 10:41.



Тема Re: нека се разберемнови [re: Spidercho]  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано27.01.04 13:49



Изобщо нямам отношение към сладката ви дискусия!:))
Искам само да знам ти ли си админ/модератор тук?

По-добре безделник от колкото без празник!:))



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.