Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема ip адресинови [re: curly]  
Автор вeни мapkoвckи (д-р)
Публикувано30.07.01 15:07



IP адресите нищо не доказват.

Нееднократно съм се усмихвал над писания по мой адрес в смисъл "Аха, този "xxxxx" е всъщност Марковски", и изводите са основани на IP адрес от адресното пространство на БОЛ.

При положение, че услугите на БОЛ се ползват едновременно от няколкостотин човека, да се мисли, че там не може да има случайни хора, които пишат в клубовете.

Вени Марковски



Тема не сте правинови [re: Ceлckия Идиoт]  
Автор вeни мapkoвckи (д-р)
Публикувано30.07.01 15:09



Теодор Милев е човек, който е направил немалко добро за България.

Като човек, който нееднократно е бил набедяван за какво ли не и за какъв ли не, мога да кажа публично, че не е добра идея да пускате такива съобщения, при това анонимни.

С тях не помагате нито на себе си, нито на околните.

Вени Марковски



Тема Re: ЗОП и софтуер; срещата с Д.Абаджиев, Linux...нови [re: вeни мapkoвckи]  
Авторддфд (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 15:20



За това съм съгласен, просто не ми е ясно на кой се пада задължението да осигури инструкцията в този случай.



Тема Re: не сте правинови [re: вeни мapkoвckи]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 16:25



Не съм споменавал имена. Не знам, кой колко е направил за България но НИКЪДЕ освен у нас не съм видял такова безочие и наглост на представителите на Microsoft. Няма да седнат да си нагласят бъгавата ОС на български (не изисква някакво особенно време или пари), или да се запитат каква е покупателната способност на българина за да се съобразят с нея. В много други цивилизовани страни - Франция, Германия, Канада - Microsoft бяха силно ударени през ръцете и заставени да направят това, което е удобно на хората а не това, което е изгодно за тях. А у нас пълна скръб. Държавата седи и мига и налива маса пари за глупости. Ама комисионни... А обикновенните хора и те седят и мигат. И си траят.

Инак - голямата тояга. Заплахи, полиция, публично оплюване. Къде е държавата и презумпцията за невинност? И след това ми се кипрят по коктейли и приеми и си пишат едва ли не спасителите на имиджа на България. Мен лично би ми било срам. Но това съм аз - някакъв кирлив юзър дето все нещо не му отърва. Я марш да си наляга парцалите и да не знае много...



Тема Re: не сте правинови [re: няkoй]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 22:36



ERROR opening file
да си виждал браво! отворихте файла правилно!
ако windows е на български ще е още по-кофти от сега - сега като се скапе и викаш шит а иначе ще ревеш майната му!!!



Тема Re: не сте правинови [re: вeни мapkoвckи]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 22:37



и какво толкова е направил теодор мили майкрософт за българяи?



Тема кръгла масанови [re: няkoй]  
Автор вeни мapkoвckи (д-р)
Публикувано01.08.01 10:14



Вчера Максим Бехар (това е PR компанията на Майкрософт у нас) поиска да направим среща с Тео Милев; което ще стане като му дойде времето.

Междувременно от Правния алианс ми се обадиха, за да питат дали 7-ми или 8-ми август са добри дати за кръглата маса. Аз казах ОК и чакам днес да потвърдят точната дата и място (вероятно Народното събрание).

Вече ми се обадиха доста запалени Линуксаджии, които искат да участват; на тях ще им пратя e-mail; ако има още желаещи - нека ми пишат.

Вени Марковски



Тема Re: кръгла масанови [re: вeни мapkoвckи]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 10:34



Вени а ще поканиш ли инж. Стилиян Станков? Човекът е написал много хубава статия в Computerworld бр. 29 от 28 юли - Отворено писмо и затворения код. Ясна и аргументирана. Прочети я за да видиш, че хората имат основания да недоволстват.



Тема Re: кръгла масанови [re: няkoй]  
Автор вeни мapkoвckи (д-р)
Публикувано01.08.01 10:36



стига да имаш негов e-mail адрес или поне да ми посочиш url на статията.
Или направо да му кажеш, ако го познаваш, да прати поща до мене.

Вени Марковски



Тема Re: кръгла масанови [re: вeни мapkoвckи]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 11:44



За съжаление не го познавам а от самия вестник не можах да намеря адрес. На страницата на IDG този брой го няма. Нямам адрес на редакцията им или телефони. Като по-запознат от мен може би те имаш връзка с тях? Убеден съм, че човекът си заслужава труда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.