Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Интернет от bol.bgнови  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 01:11



От 1 месец съм клиент на bol.bg.Ползам услугата им "Какъв да е интернет".Искам да споделя нещо с бъдещите им клиенти.Ще бъда кратък,не им се връзвайте на тези измамници.Непрекъснато ми дава заето.Сигурно някой служител на bol.bg или самият г-н.Вени,веднага ще се оправдае,че това е нормално.Аз бих отговорил ,че наистина в "договора" (слагам договора в кавички защото това което се подписва не е никакъв договор)е написано ,че е възможно да дава заето.Да така е,но бихте ли ми казали г-н.Вени,къде е написано ,че винаги ще ми дава заето???През този месец успях само веднъж да се логна и връзката ми веднага се разпадна.Бих завършил това писмо с една благодарност.Благодаря Ви г-н.Вени за това,че ме излъгахте,благодаря Ви г-н Вени за това,че ми откраднахте парите,благодаря Ви г-н Вени за това,че ми предоставихте 100% НЕИЗПОЛЗВАЕМ интернет,благодаря ти bol.bg.





Тема не сте прави!нови [re: Ядocън]  
Автор вeни мapkoвckи (непознат )
Публикувано30.04.01 09:06



Ако желаете да получите точен отговор, пратете на адрес bol@bol.bg името, с което влизате, за да ви отговорим (ще го направим тук, за да елиминираме спекулациите).

Телефоните за достъп за посочената услуга не се натоварват на 100%, а и на главната ни страница

има указание какво да правите, ако случайно ви дава заето.



Тема Koi ne viarva da proveriнови [re: вeни мapkoвckи]  
Авторchicho picho (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 17:48



Koito ne s saglasen s Veni,
Molia neka proveri ...

Kak...

Ami kato se 'abonira' za edin mesec za bol.bg

taka nai sigurno shte razbere dali klienta e prav ili ne

Haide drugari neka ne ostaviame neshtata taka .. daite celokupno da si vzemem acaunti za nai superskia i-net - BOL.BG (sakrateno ot boli me k...)

Niakoi po-rano pisa za firmi koito si givurkat pokrai golemite darzavni porachki ...
a niakoi hora se tam se poiaviavat govoreiki ot imeto na vsichki ISP-ta ( i tn.)

No neka da badem chestni.
daite da se abonirame i posle da si govorim sveni ( aide che shte zatvoriat BOL-a)





Тема що не се стегнете, бе!?нови [re: chicho picho]  
Авторпиcнa ми! (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 19:42



Абе, писна ми да чета глупости в този форум.
Като видях бележката на клиента на БОЛ и отговора на Вени, си помислих, че вече навлизаме в нормите на обичайното общуване.

И какво да видя - веднага се намира някой, дето на всяка манджа мерудия!

СТИГА ТОЛКОВА, бе колеги!



Тема спокойнонови [re: пиcнa ми!]  
Автор вeни мapkoвckи (непознат )
Публикувано30.04.01 21:45



Колега, по-спокойно.
Човекът, който се е оплакал, все още не ни е писал. Като го направи - ще му отговорим. Всички други писания тук са безмислени.

По принцип всеки наш клиент получава подробно описана процедура какво и как да направи, ако има какъвто и да е проблем, свързан с Интернет достъпа.
Фактът, че човекът, който е започнал тази тема, не е следвал процедурата може да означава, че:
а) не я знае (не си е погледнал документите);
б) не иска да я следва (неизвестно защо - само тя би му донесла реално отговор; ако наистина ни е бил клиент защо ще чака цял месец, за да се оплаче - при това тук?!);
в) не ни е клиент.

За мен не е все едно кой от случаите е, затова му писах пак в този форум, като му посочих начин как да зададе въпроса си. Ако не го направи като наш потребител, нали разбираш че няма как да му се отговори тук?

Да не говорим, че има и чисти инсинуации и манипулации в неговото писмо - напр. че нямаме договор (което естествено не е така), че давало непрекъснато заето (което също не е вярно) и т.н.

Ако е действителен клиент само с едно логване, което веднага е прекъснало, очаквам писмо на адреса, който има в протокола си, за да може да му отговорим коректно и точно.

Така че, колега, не влагайте толкова много емоции в този форум - не действа добре.

Редактирано от вeни мapkoвckи на 30.04.01 21:59.



Тема Oпровержение!нови [re: вeни мapkoвckи]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 00:16



Г-н.Вени,не знам от къде да започна!Мисля,че първо трябва да ви кажа защо не съм ви писал на указания адрес,а в този клуб.Защо ли?Защото тук имампо-многобройна публика.До сега,само тази тема е видяна от 120 човека.Говорите за някакви указания какво да правим ако дава заето.Признавам си ,че след кратка разходка из вашия сайт,не можах да ги открия.И така не можах да разбера какво точно имате предвид.Единствените указания които получих в случай,че имам какъвто и да е проблем е да пиша на адреса за който вече споменах (bol@bol.bg).
Относно това дали съм ваш клиент,да ваш клиент съм.Можете да ми повярвате,ако ли не,то това си е ваш проблем.
Бих искал да се поправя.Успях да се логна още няколко пъти ,но след 02.30часа.Супер нали.Наложи ми се да не спя цяла нощ за да се порадвам на неограничения си нет.
Г-н Вени ,наричате ме манипулатор заради мнението ми относно "договора".Предполагам,че във вашата фирма имате юристи.Попитайте ги дали къс хартия отрязан с ножичка,без моят подпис,без подпис на служителката с която сключвам договора и без печат,има юридическа сила на договор.



Тема без коментарнови [re: Ядocън]  
Автор вeни мapkoвckи (непознат )
Публикувано01.05.01 07:23



Г-н "Ядосан",
на Вашите оплаквания ще бъде отговорено след като получим електронна поща на познатия ви адрес или след като спазите процедурата, описана в договора, с който Вие сте се съгласил, когато сте станали наш клиент.

Ако разрешите, отговорът до Вас ще бъде публикуван, само след като първо Ви изпратим личен e-mail или говорим по телефона.

Що се отнася до указанията - прочетете по-внимателно какво съм написал във форума; всеки може да види за какво говоря на главната ни страница

. За всеки случай го публикувам и тук:

Поради извънредно големия интерес към услугите на БОЛ, молим потребителите на телефон (02) 9177000 да използват и резервния телефон (02) 9876543, ако основният дава "заето". За достъп до българското Интернет пространство може да се използва и телефон (02) 9818131. Новите модеми са вече закупени и ще бъдат инсталирани до края на другата седмица.

Съжалявам, ако си мислите, че сте манипулатор, защото не съм казал, че Вие сте такъв човек. Очаквам да пишете до bol@bol.bg или да се обадите през работно време в офиса на тел. 9809666, за да може да проверим и останалите твърдения в писмото Ви. Ако Ви разпада веднага след логване, това може да се дължи на много различни проблеми по настройката на Вашия модем или софтуер, а ние имаме хора, които ще могат да Ви помогнат.


Поздрави.

п.п. Именно поради фактът, че тук четат още няколко колеги, си позволявам да кажа, че твърденията Ви не са коректни:
напр. пишете

Относно това дали съм ваш клиент,да ваш клиент съм.Можете да ми повярвате,ако ли не,то това си е ваш проблем.

Вярата в случая няма значение, защото ако сте наш клиент, ще знаете телефона на офиса ни и електронната поща, на които можете да пишете, за да получите отговор.
Проблемът не е наш, защото не можем да установим дали има проблем и на какво се дължи.

Пишете:
Единствените указания които получих в случай,че имам какъвто и да е проблем е да пиша на адреса за който вече споменах (bol@bol.bg).

Но Вие никъде не сте споменали този адрес, а и никога не сте следвали указанията, които сте получили.

Надявам се, че ще подходите сериозно и ще се обадите в офиса ни или поне ще изпратите едно електронно съобщение, за да може да препратя оплакването Ви до съответните хора, които да решат проблема Ви.

Поздрави!



Тема Re: Интернет от bol.bgнови [re: Ядocън]  
Автордecняk (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 09:51



и проксито им е от втората световна война при връзка от38000 -43000 връзката е със същата бързина каквато е на вг нет при скорост от 28000-33000





Тема Re: Oпровержение!нови [re: Ядocън]  
Авторmarto-bg (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 11:27



G-n Jadosyn, g-n Veni Markovski E jurist ako ne znaete....



Тема Re: Oпровержение! [re: marto-bg]  
Авторchicho picho (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 13:17



Ясно стана, че БОЛ са супер.
Колега 'Ядосън' интересно мие дадоха ли ви касова бележка и(или) фактура за закупента от вас услуга.

А това дали дава заето на БОЛ, просто няма смисъл да го коментираме. Вижте само обясненията им за ефтиния интернет и възможността да дава заето. Само като ги прочетох ми стана ясно за какво става дума.
Все едно някои продавач в автокаща да ми каже "Абе вземи го това BMW 316 супер ефтино е и реже много яко (понякога) ама иначе може и седмица да не запали" или нещо подобно.

Айде със здраве и само този които не е ползвал услугите на БОЛ тои може да е доволен от тях ( или пък лапа от тях)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.