Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Права и отговорности...и още нещонови [re: Ядocън]  
АвторHa Ядocъния cъвecттa (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 06:35



Или с други думи моя човек Ядосън не се мисли нито за бял човек, нито държавата за бяла и затова не се оплаква където трябва.

А за хилядите хора.... много си наивен, мой човек, ако си мислиш, че тук има хиляди читатели...



Тема Re: Ти вижнови [re: Ядocън]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано03.05.01 09:38



Не са хиляди, а са 20-30 души, в редки случаи стават 50. Заедно със случайните минаващи съм ги засичал максимум 70. Не гледай какво показват броячите.

Митко



Тема Sled kato prochetoh tuka... ne iskam BOLнови [re: Ядocън]  
Авторsluchaino prochel (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 09:46



Sluchaino minah da vidia za kakvo si prikazvate v tozi forum i mi stana iasno edno..

Da ne se zanimavam s firmi opluti tuka. Daze i da e preuvelicheno siguren sam che ima pone kapka istina...

Aide chao shte hodia v (Sp.. ili Pro.. )



Тема Re: Sled kato prochetoh tuka... ne iskam BOLнови [re: sluchaino prochel]  
Авторsp ili pro (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 12:17



hahahaha



Тема Re: няма и касови бележкинови [re: Ядocън]  
АвторTTL128 (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 21:53



Ядосън,

И аз не съм фен на Бол.БГ ама ти маи наистна пишеш наизуст, без изобщо да си пробвал услугата им. Цитирам те:

"Не повдигнах и този въпрос (б.а. за касовата бележка) защото основната ми мисъл беше за некачествените услуги които предлагат от bol.bg."

Тука вече се издъни. Ако ти е трябвала бележка по един или друг повод щеше да си я искаш. Ако пък мислиш че услугите на бол наистина са некачествени, за какъв дявол ще ходиш да се абонираш ?????


Т.е. ти си даваш парите за нещо което предварително знаеш че е некачествено. Това ми се струва ненормално, но хора всякакви...



Тема Re: Sled kato prochetoh tuka... ne iskam BOLнови [re: sluchaino prochel]  
Авторveni m (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 08:11







Тема Re: няма и касови бележкинови [re: TTL128]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 12:52



1.Наистина не ми трябват касови бележки,но това не е причина да не ми се издава такава.В интерес на истината с такава касова бележка аз мога да докажа че съм си платил нета за определена дата.Изводът е ,че все пак такава бележка е необходима.
2.Преди да се вържа към тяхния нет не знаех ,че са толкова скапан доставчик.
Мислиш ли,че ако го знаех щях да отида при тях?!?Привлякоха ме с ниските цени!



Тема Re: Права и отговорности...и още нещонови [re: Ha Ядocъния cъвecттa]  
АвторЯдocин (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 13:03



Прав си приятелче мое само за едно.Наистина не мисля,че БГ е "бяла" държава.
Да вземем за пример интернета.Наивно вярвам,че имаш наблюдения върху цените и качеството на интернета по другите наистина "бели"държави.Струва ми се,че има голяма разлика,която ни праща при "черните".

PS:Да ме прощават хората от африкански произход.Нямам нищо против тях!!!



Тема Bitex = Bol (za men i moite poznati )нови [re: Ядocън]  
Авторpich (Нерегистриран)
Публикувано05.05.01 13:58



Samo deto Bitex imat poveche pari i tehnika .
Ako Bol gi imaha tolkova - togava le-le male(strah me e da si pomislia kvo shteshe da stava kato tragnat da stavat N:1 v bg)

Inache za Veni Markovski.. ,ami otdavna go gledam i slushav kvo govori i pravi i za men toi si e tipichen primer za vizantiec (vapreki che e bulgarin) i tova me drazni osobeno mnogo.Mazen, lubezen, pazitel na i-neta v bg, no ot vreme na vreme 'hop' i glei kvo stava.Sigurno ne ste zabravili che predi vreme dosta narod pishtia tuka che Bol gi spamvat i tn...
-------------------------------------------------------
Eh veni,veni...
Da beshe Mourotis po shtqh da te razbera.
-------------------------------------------------------

Pozdravi



Тема Re: Ти вижнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторMitko 2 (Нерегистриран)
Публикувано05.05.01 14:40



Abe MIte ti da ne si bratovched na Mouroutis ???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.