Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 01.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Бравонови [re: Kapдaм]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано05.07.07 20:33



Тъпия си ти има монети и от 1лв. за твое сведение. А пък и монетен апарат на морето не бих сложил.





Тема Още инфонови [re: luboznatelniq]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.07.07 21:51



Турая са пуснали нови SIM карти - ECO.
Та техните тарифи са доста интересни.
Турая - Турая - 0.20$, Турая всяка друга дестинация без другите сателитни - 0.39$
Тоест за Европа мобилни или наземни - 0.39$.
Лошото е че таксуването е 60/60

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бравонови [re: luboznatelniq]  
АвторKardam (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 03:38



..........уфффффффф определено ,не съм тъп защото съм се доказал за разлика от теб шиле глупаво........но явно си далече от материята на продаване на услуга на крайни клиенти ,но за фирми като Орбител,Некском и Кейбъл ставаш





Тема Re: Бравонови [re: Kardam]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано06.07.07 18:45



Никога не съм ползвал услугите на тези оператори и нямам намерение да го правя при техните цени. А и ти не ме познаваш да знеш на какво ниво съм.Колкото до езика който ползваш си личи на какво интелектуално ниво си.Под достойнството ми е да ти отговарям на обидите защото съм над това .





Тема Re: Бравонови [re: luboznatelniq]  
АвторKapдaм (Нерегистриран)
Публикувано07.07.07 03:52



................шиле глупаво,съгасен съм ,че няма кво да спорим,факт е.........просто ти казвам ,че 2007 ма да ползваш монетни телефони камо ли с ваучер е като да продаваш мулета на Мерцедес-Бенц и да им обясниш ,че разходите са по-малки и това ше им дигне оборота.
Не те познавам но явно виждам ,че силата ти е във форума





Тема Re: За елексимнови [re: CARUSO]  
Автор Cyber_SAS (no.One.kNows)
Публикувано18.08.08 16:17



И аз не ги харесвам, но е факт, че поне постигнаха нещо.

- За теб ли е?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.