Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 20.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ne reklama, a istinata !нови [re: !!!]  
Автор Starwalker ()
Публикувано22.11.99 23:35



Wizh sega - skorostta pri tegleneto e okolo 3 KB/s, koeto prawi 180 KB/min ~ 10 MB/chas. Znachi za da izteglq 1,2 GB mi trqbwat 120 chasa. Syglasen li si s towa ? A sega pogledni price list na M-Tel NET - Wizhdash li 130 chasa na mesec za 81 Lv. ? Tova prawi okolo $44. A, izvinqwaj - w minaloto si pismo zabrawih da wkliucha VAT (DDS) = 20%. Znachi obshto wzeto izliza $44+20%= $52.8 Malko dopylnenie - az ne syrfiram po stranicite, a samo swalqm fajlowe.

Тема Ne reklama, a istinata !нови [re: Starwalker]  
Автор !!! ()
Публикувано23.11.99 01:23



Добави и 40 долара за телефон и сметката ще бъде точна. Ако телефона ти е аналогов скоро ще плащаш като за цифров, а при този случай сметките не са ти верни ( скорост и време) По въпроса могат и други да дадат своето мнение.

Тема Modemiнови [re: Georgi]  
Автор Tyukc ()
Публикувано23.11.99 08:07



Ami az primerno si kupih predi 2 sedmici si kupih t.nar. Network Kit 5-port 10MBps Hub sus 2 10mbps PCI adapter Cards za $49.99 s namalenie ot $20. MediaOne Road Runner, edna ot nai golemite cabelni televizii v America, predlagat Internet prez Cabelna Televizia, te izpolzvat Net Telligent Ethernet carta koito ako ne se luja struvat $49.99. Az lichno sum na DSL linia, sus 3Com 10/100 mbps 1.5mb/sec downstream i 250kb/sec upstream. 3Com cartata mi beshe bez pari tui kato biah nov client, inache struva $99. Kato DSL-a mi na mesec struva $41.55, BEZ ogranichenia v transfera. Media One puk v zavisimost ot tva kakvi uslugi daden klient polzva, predlagat I-net prez Cable TV za $34.99/mesec ako ste s Total Basic Video service ili puk phone service. Ili $44.95 za hora koito ne sa klienti. Bez ogranichenie v trafika koito poluchavate ili izprashtate. Kato v tezi ceni vlizat t.nar. "custom websites" podredeni v niakolko kategorii + 10MB free za vasha lichna stranica, i 2 email accounta. Ne znam, dali zashtoto sum tuk v US, kadeto samo Web Hosting providerite vzimat pari za trafic-a, no mi se struva mnogo tupo CableBG da vzimat pari za trafic. Pregledah i cenite im i mi se struvat napravo banalni i naduti.

Тема A skorostta.......!нови [re: Georgi]  
Автор Tyukc ()
Публикувано23.11.99 08:09



A i neshto uj imat burzi vruzki, obache ot poveche ot 30 min. cablebg.net sa nedostupni. Siguren sum che ne e ot vruzkata mi sled kato dir.bg i oshte niakolko sites, se otvariat bez problem!!!!

Тема Ne reklama, a istinata !нови [re: !!!]  
Автор Starwalker ()
Публикувано23.11.99 23:50



Az nali pisah, che telefona mi e analogov. Razbira se sled 1 qnuari shte e sywsem drugo :) Prosto iskah da pokazha sys swoq primer, che za da swalqsh sredni kolichestwa danni tozi wariant e naj-evtiniqt. Ako skorostta e kritichna - razbira se tova weche ne wazhi.

Тема Интернет по CATVнови [re: Истина]  
Автор ADAM ()
Публикувано18.12.99 23:15



Браво мой човек :) Направо казващ истината Ама под буквите има едно голямо Х@@@@ Да им е честито

Тема Ne reklama, a istinata !нови [re: kg]  
Автор WoW ()
Публикувано20.01.00 08:53



dobre be az teglia okolo 1,8 - 2,2 Gb/s plashtah 20$ na mesec neogranichen dostup. Izkarvam sredno po 6-7 chasa bez da me dropi kato moje da se kaje che po cial den sam online. E tova beshe za milnalata godina tui kato sega sam malko zaet i niamam vuzmojnost da stoia dulgo vreme pred komputera.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.