Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Sorry google  
Авторalabala (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 16:53



От извесно време ми излиза следната страница



Kогато търся нещо в google.

PC-to няма вируси поне аз така мисля. Прясно инсталиран Windows XP SP3 с Avg free antivirus и с Lavasoft Ad-Aware

Някой ако има същите проблеми нека сподели.



Тема Re: Sorry googleнови [re: alabala]  
Автор Heykия (ентусиаст)
Публикувано22.10.08 21:25



Съветът ми е да опиташ да гуглираш на твоя комп. с няколко браузера.
Драсни кво е станало, че ми е интересно. На мен специално не ми се е случвало. И аз съм със същата антивирусна. и СП2



Тема Re: Sorry googleнови [re: alabala]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано22.10.08 23:34



И както там те съветват - изтрий cookies, и пак пробвай - може да е останал некоректен запис там.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Sorry googleнови [re: alabala]  
Автор teou (форумна калинка)
Публикувано23.10.08 00:06



Изтрии кеш и бисквити и изчакай известно време. На мен ми се е случвало и в интерес на истината сам си бях виновен. Един сайт беше офлайн и аз реших да го ползвам целия през кеша. След 10 мин ме баннаха за 24 часа.

Ако нямаш публичен ип адрес е възможно да сърбаш чужда попара.



Тема Re: Sorry googleнови [re: teou]  
Авторalabala (Нерегистриран)
Публикувано23.10.08 08:22



Изтриш куките и бисквитките, пробваш с различни броузери

Вярно че съм през маскирана мрежа. Но имам чуството че от google имат някакъв филтър който казва колко брой заявки за едно IP.

Май и на тях ми се претовариша машините





Тема Re: Sorry googleнови [re: alabala]  
Авторalabala (Нерегистриран)
Публикувано23.10.08 08:50



Ето и какво намериш в wiki


Error messages

Some searches will give a 403 Forbidden error with the text

"We're sorry... ... but your query looks similar to automated requests from a computer virus or spyware application. To protect our users, we can't process your request right now. We'll restore your access as quickly as possible, so try again soon. In the meantime, if you suspect that your computer or network has been infected, you might want to run a virus checker or spyware remover to make sure that your systems are free of viruses and other spurious software. We apologize for the inconvenience, and hope we'll see you again on Google."

followed by a CAPTCHA prompt.[13]

The screen was first reported in 2005, and was a response to the heavy use of Google by search engine optimization companies to check on ranks of sites they were optimizing. The message may also be triggered by high volumes of different searches from a single IP address. The block is removed after a day.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.