Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Пари от интернет  
АвторPetkov (Нерегистриран)
Публикувано18.03.04 15:54



Здравеите! От няколко месеца се занимавам с това и съм много доволен. Запознах се с много хора които се занимават с изкарване на пари от интернет /някои изкарват по над 1500$ месе4но/ Ако изкате и вие да изкарвате пари от интернет посетете :

http://work-for-money.hit.bg/

Спокойно, това не е някоя от програмите,която ви слага банер и ви закрива
половината екран, нито ви кара да се регистрирате на безброй места!
Нека взаимно си помагаме и ако вие имате някакви идеи ми пишете



Тема Re: Пари от интернетнови [re: Petkov]  
Авторfreak (Нерегистриран)
Публикувано18.03.04 17:23



I az poddu4uh za taq hava, ama sega sam se reshil da zapo4na i da probvam- po kasno ste ti napisha mail



Тема Re: Пари от интернетнови [re: freak]  
Автор Radis (умник)
Публикувано18.03.04 18:56



Хайде стига вече с тези глупости!
Или сте тъпи да си вярвате или си мислите, че ние сме тъпи да ви вярваме.
На бас, че не си изкарал и цент и половина от тези иначе толкова щедри и симпатични програми.



Тема Re: Пари от интернетнови [re: Radis]  
Авторpetkov (Нерегистриран)
Публикувано19.03.04 09:50



Aman ot umnici kato teb! Napravi si smetka V E-gold:

https://www.e-gold.com/newacct/newaccount.asp?cid=1190807

I dai da ti prehvarlq nqkolko centa. Ako iskash i dolar ste ti prehvarlq, samo 1 mesec ste obikalqsh vsi4ki forumi i ste obqsnqvash na drugite kato teb 4e naistina ve4e moje da se izkarvat pari ot i-net! Poznavam hora / i to balgari koito izkarvat po nad 1500$,mese4no ot taq rabotada/ , a da ne govorim za 4ujdencite s koito se zapoznah po forumite! . Dori sa si napravili balgarski saitove. Kak mislish stqha li da se zanimavat da pravqt saitove ako nqmashe pari????
Ne govorq 4e razdavat pari! Kato vsqka rabota i taq iziskva seriozna rabota
Predi nqkolko godini kato se 4u za izkarvane na pari ot inet, kuco kiorovo sakato reshi da izkarva ludi pari ot i-net i izgorq. Do predi 1godina 90% bqha izmamnici. Sega procentite zna4itelno namalqha, no 4estnite stradat ot malvata
Samo parviq sait raboti ot godina i polovina ima nad 30000 members i do sega sa platili nad 160 000$! Pak povtarqm napra vi si za 5min smetka v E-gold /nadqvam se si q 4uval- edna ot nai razprostanenite internet razplastatelni sitemi/ postni mi nomera i da ti pratq "cent i polovina"



Тема Re: Пари от интернетнови [re: petkov]  
Автор Radis (умник)
Публикувано19.03.04 21:28



aide ne mi gi obiasniavay tezi gluposti, hodi si vadi milionite. Niama da ti cklikam na gadnia link, na referala ti, tova 1190807 e tvoia nomer, ot tezi clickania na useri li pechelish tvoite hiliadarki??? Mnogo se samniavam, no OK, reshil si da pechelish ot internet, tvardish, che uspiavash, az prosto se opitah da obiasnia na horata, che bezplaten obiad niama!



Тема Re: Пари от интернетнови [re: Radis]  
Авторpetkov (Нерегистриран)
Публикувано19.03.04 21:55



Ako iskash ne se zapisvai prez linka mi!
No se regni v E-gold i postni nomera da ti pratiq nqkolko centa!
Edno e da obqsnqvash na horata 4e nqma bezplaten obqd drugo e da obijdash 4e sam tap ili 4e smqtam drugite za tapi:"Или сте тъпи да си вярвате или си мислите, че ние сме тъпи да ви вярваме.На бас, че не си изкарал и цент и половина от тези иначе толкова щедри и симпатични програми."
- Mi kato e na bas regni se v E-gold i prati link-a i vij dali ne sam izkaral i cent! Ama vse pove4e se ubejdavam 4e prikazkata za balgarite v kazana na dqvola e vqrna
"Ne e vajno az da sam dobre, vajno e saseda da e zle



Тема Re: Пари от интернетнови [re: petkov]  
Авторpetkov (Нерегистриран)
Публикувано19.03.04 22:15



Molq vi nedeite da pishete bez da ste proverili! Da, ima mnogo izmamnici i mnogo hora izgorqha. Znam dosta "problemni" slu4ai kato nocs i problemite sas polu4avaneto na 4ekovete ot Spedia /0t 5 idvat nai-mnogo 2/ Tuk go nqma tozi problem.
Reshih da postna tozi forum za da zapoznaq pove4e hora 4e i ot BG mogat da se izkarvat pari! Iska se malko pove4e optimizam i trudoliubie! Kakto kazva toq priqtel po-gore - " Nqma bezplaten obqd" Ta tova e.
Uspeh na vsi4ki i neka da se podkrepqme vzaimno. Ako imate nqkakvi idei ili predlojeniq - pishete mi ste se opitam da otgovoraq na vsi4ki



Тема Re: Пари от интернетнови [re: Petkov]  
Автор _FX_ ()
Публикувано20.03.04 10:25



Hi, napulno sum suglasen s g-n Petkov ot internet moje da se izkarvat dobri pari. Az se zanimavam s tova ot dve godini i sum izgorial s dosta kompanii, dokato ne namerih niakolko, koito pla6tat. Niamam za cel da vi obejdavam v tova zachtoto ne mi triabvat referali i pro4ie i ne sum zavisim ot tova kolko hora chte mi poviarvat. Ne se zanimavam s plateni pisma, i nemoga da kaja da li pla6tat, no ne e redno vseki da pi6e bez da e probval. V neta imam dosta kompanii izmamnici no ima i takiva, koito pla6tat, no vseki triabva da se potrydi i sam da gi nameri. Az dve godini probvam razli4ni kompanii i vuzmojnosto i sum zagybil dosta pari, za6toto sum na Dial-up dostup i smetkata mi e ybiistvena, no ne se otkazvam i ve4e sum otkrill programite s koito chte rabotia.

P.S g-n Petkov na va6ia sait ima samo edna neto4nost. Sled kato si prevede6 parite v E-gold triabva da tursi6 dryg na4in za iztegliane, za6toto prez Moneybookers ne e vuzmojno. Te ve4e ne poddurjat E-gold, kato sredstvo za zahranvane na smetkata ti pri tiah.



Тема Re: Пари от интернетнови [re: _FX_]  
АвторPetkov (Нерегистриран)
Публикувано20.03.04 12:15



Blagodarq za napisanoto po-gore. Ste se radvam ako spodelite vashiq na4in za izkarvane na pari ot internet. Trqbva da se obedinqvame i da si pomagame vzaimno. A za prehvarlqneto na E-gold v moneybookers se izplozvat posrednici. Edin ot tqh e RuPay. Za drebni sumi / do 20$/ moje i Gold4mail. Ako vi interesuva kajete da vi postna linkovete / da ne stanete ref na nqkoi 4ujdenec/ i ste vi obqsna podrobno kakvo da pravite. Dovolen sam 4e nai posle nqkoi zadade konstruktiven vapros



Тема Re: Пари от интернетнови [re: Petkov]  
Авторg-n XP (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 20:19



az se zanimavam ot edin mesec s edna takava firma,no ima proble. smetkata ne e nulirana i pari nqma.kazaha 4e parite idvat s 4ek. a pri vas kak stoqt ne6tata s parite.moje li da se teglat na 4asti i ot kade?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.