Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:59 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Реален казус - моля за коментар!нови [re: dated]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано09.03.12 21:03



Благодаря за участието!


Тъкмо се чудех защо не се обаждаш, и се замислих дали не съм те обидила и теб с нещо... ама разбирам, че си имал вип-проблеми и си отдъхнах!

3. От мен - опитай да убедиш, купувачите, че си на тяхна страна, работиш за тях, обгрижваш ги един вид... Дано да успееш, трудна работа - ама виж 2.


Най-лошото е, че при подобни ситуации купувачът ВИНАГИ мисли, че това са някви ходове и магарии от страна на брокера...



Тема Re: Реален казус - моля за коментар!нови [re: dated]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано09.03.12 22:01



По арви - говори и обяснявай на купувачите какво става, ама "меко", не "твърдо". Дано остане някой да поддаде за "търг
--------------------------
Това пък къде го прочете....
А честит ти ВИП... със здраве да си го ползваш...





Тема Re: Реален казус - моля за коментар!нови [re: Слънчо]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано10.03.12 10:15



Нещо съм се объркал, а?

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=imoti&Number=1952143123&page=0&view=collapsed&sb=5

Уни, какво се чудиш? Казваш на клиентите истината в очите и те решават дали искат да участват в такова наддаване.

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=imoti&Number=1952143147&page=0&view=collapsed&sb=5

А колкото до съвет, аз ти го дадох... право къме в очи. Няма смисъл нито да овърташ, нито да се чудиш как да направиш "по-мека" ситуацията.



Тема Re: Реален казус - моля за коментар!нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано10.03.12 10:19



Най-лошото е, че при подобни ситуации купувачът ВИНАГИ мисли, че това са някви ходове и магарии от страна на брокера...

Това учудва ли те? Нещата от живия живот...



Почти сигурен съм, че купувачи и продавач контактуват чрез теб. До ПД не е добре даже да се познават, нали така?
Ако е така не знам как ще ги убеждаваш, че работиш съвестно. Ама нека точка 2. ти дава сили!

Вече 3-4 дни минаха. Ти с някой от купувачите поговори ли, пообясни ли му за какво става въпрос, или чакаш конкуренцията да измъкне сделката под носа ти?

П.С. Не виждам как ще се получи "търг", ако продавач и купувачи не се познават и не си говорят директно. Само с "честна брокерска дума" няма да стане.

Редактирано от dated на 10.03.12 10:28.



Тема Re: Реален казус - моля за коментар!нови [re: dated]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано10.03.12 10:42



Засега следвам точните инструкции на продавача. В края на краищата - той ми е първи клиент, макар и само по хронология. Всичките ми действия са диктувани от него.

До ПД не е добре даже да се познават, нали така?
- в обичайните ми сделки не е така. Напротив, още когато купувачът прояви интерес за коментар - веднага им правя среща - да си преговарят двамата, за да няма и сянка от съмнения, че играя някаква решаваща роля или игрички. Пък и - в 85% от случаите собственикът си присъства на огледа, така че - дори и да не ми се иска...





Тема Re: Реален казус - моля за коментар!нови [re: dated]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано10.03.12 12:34



Уфффф.. помислих, че казваш, че съм и казала да действа меко... моя е грешката ИЗВИНЯВАЙ, не съм видяла кавичките...


Да, точно това я посъветвах, с криене и мекота няма как да стане.. все пак ние сме посредници и предаваме волята на двете страни. Поне при мен е така.. никога не увъртам, а си казвам всичко в очите...



Тема Re: Реален казус - моля за коментар!нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано10.03.12 12:39



Засега следвам точните инструкции на продавача.
А той знае ли какво прави, или се "заиграва" с клиентите?





Тема Re: Реален казус - моля за коментар!нови [re: Слънчо]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано10.03.12 13:47



Той е сигурен, че знае какво прави. Дали е прав - ще разберем от развитието на нещата.



Тема Re: Реален казус - моля за коментар!нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано10.03.12 15:24



Той е сигурен, че знае какво прави
....................................
Дано!





Тема Re: Реален казус - моля за коментар!нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор benimaks (минаваща)
Публикувано11.03.12 12:01



При такава ситуация събирам ги заедно и .... в спора се ражда истината.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.