Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Ето кой "диктува" ценитенови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано05.03.12 14:41



Пак не си разбрала...НИЕ ГИ ПРИНУЖДАВАМЕ! Моля те, прави разлика...





Тема Re: Ето кой "диктува" ценитенови [re: Слънчо]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано05.03.12 14:45



Напротив, за принудата съм разбрала отлично, толкова повече, че и аз я практикувам. Ползвам дълги нокти, ако не потръгне - прибягвам към заплахи за разговор с На живо.



Говоря за "принуждавали собственика да продаде жилището си на по-ниската цена и така изкуствено занижавали цените в сектора. " - та така и не разбрах в какво точно ни обвиняват... в изкуствено занижаване, или до оня ден - в изкуствено повишаване.



Тема Re: Ето кой "диктува" ценитенови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано05.03.12 15:19



Ми, как.. ние сме двигателите /това образно казано/ в сделките с имоти...всичко от нас зависи.. ти не знаеше ли?



Тема Re: Ето кой "диктува" ценитенови [re: Ha живo]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано05.03.12 21:30



Честа практика било да се обяви в реклама цена на имота, по-ниска от определената от притежателя, с цел по-бързо да се привлекат купувачи..

Ха-ха! Сега пак персонално ще подходят към "заплахата".



Тема Re: Как купувачите "диктуват" пазара...нови [re: benimaks]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано05.03.12 21:40



Бени, абсолютно си права



Тема Доста време мина...нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано22.03.12 09:19



Доста време мина и ми е интересно какво се случи.
Продавачът още ли диктува пазара или вече е узрял за продажба?


Ами купувачът какво рече?



Тема Re: Доста време мина...нови [re: dated]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано22.03.12 12:22



Пред сделка сме, ама има проблеми с документите и затова още си трая... обаче категорично НЕ купувачът продиктува цената.





Тема Re: Доста време мина...нови [re: dated]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано22.03.12 16:27



Доста време мина и ми е интересно какво се случи.

Ами виж съседната тема на уникалната - добутала е да удостоверение за тежести. В момента бере ядове със службата по вписванията. Със сигурност и нотариусът ще я върне няколко пъти.
Тежка е брокерската професия.



Все пак - има напредък. Ура! Първата сделка за сезона е на път да стане, ама явно всички са се наговорили да пречат на уникалната. Вероятно "тяхни величества" съдиите по вписвания го правят от завист.



Тема Re: Доста време мина...нови [re: Ha живo]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано22.03.12 17:17



Мнооого си нещастен, само ако знаеш колко си жалък - няма да повториш нито да пишеш, нито да мислиш.

Аз съм ПРОДАВАЧ, съкровище. Тежестите ги вади КУПУВАЧА. Никакви ядове не бера - нито с тежестите, нито с нещо друго.



Тема Re: Доста време мина...нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано22.03.12 18:11



Мнооого си нещастен, само ако знаеш колко си жалък

А "жалкото съществувание" защо го забрави?



Не си "продавач" ти, не си и "купувач", а уникална тъпота, която си мисли, че е брокер. Една сделка да ти се появи от месеци и ти веднага я омаза от алчност и некомпетентност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.