Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Доста време мина...нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано23.03.12 11:52



Но същността на темата се изчерпва с този ми отговор.

Аз пък се чудя как да сметна кой какво е издиктувал:

102000/98000=1,0408163265306122448979591836735

или

136000/98000=1,387755102040816326530612244898

Абе - важното е да стане сделката и всички да са щастливи...





Тема Re: Доста време мина...нови [re: dated]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано23.03.12 12:59



За разликата между 136 и 102 звънни на американските алчни банкери

Ако не бяха те - сега можеше и на 200 000 да го продам на нашенските купувачи, дето "диктуват" пазара......



Тема Re: Доста време мина...нови [re: dated]  
Автор Vincent FurnierМодератор (napalmoff )
Публикувано23.03.12 13:00



Виж сега, много сложно го обясняваш за брокерски мозък. Той е свикнал да смята само до 3% от цената на сделката. Обясни и че пазара, който се диктува от купувачите е свалил цената на жилището от 136 000 на 98 000, което е повече от 38%. Може и да те разбере, ако не се запеняваи и да започне да тропа с крак.





Тема Re: Доста време мина...нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Vincent FurnierМодератор (napalmoff )
Публикувано23.03.12 13:02



И един мармот завива шоколад

.
Алоу уни да си го продала, ако си могла. Тези приказки можеха да хванат декиш 2006 г. Сега първата приказка е "Цената коментира ли се"



Тема Re: Доста време мина...нови [re: Vincent Furnier]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано23.03.12 13:07



Сега първата приказка е "Цената коментира ли се"

Прав си. И както прочете от другата ми тема, отговорът е: "Да, коментира се НАГОРЕ"...


Което вече е факт. Вече го предлагаме на 45 000, и има кандидати да го купят и на толкова, от тези, които го искаха на 40 000

И няма мармоти.



Тема Re: Доста време мина...нови [re: Vincent Furnier]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано23.03.12 13:12



Счетоводителският мозък дали може да пресметне, ако преди 3 години дадено жилище е можело да бъде продадено на 136 000, АКО не беше се случила СВЕТОВНАТА (а не българска) криза - на колко щеше да се продава сега, след 3 години?

Аз мога да предложа пример на апатрамент, който 2004 се продаде на 137 000, на 3 етаж в една сграда, а 9 месеца след това, СЪЩИЯТ апартамент, но на последен етаж, под тераси, се продаде на 250 000..

Това е ЕЖК, но въпросната Ж съм аз лично. И двете минаха през ръцете ми.





Тема Re: Доста време мина...нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Vincent FurnierМодератор (napalmoff )
Публикувано23.03.12 15:05



В отговор на:

Прав си. И както прочете от другата ми тема, отговорът е: "Да, коментира се НАГОРЕ"...




Хахаха, ти ме уби. И къде е коментара от 102 000 на въпросното жилище. На 105 000 или на 98 000. Уни уби ме вервай ми. Има цяла седмица до 1 април.



Тема Re: Доста време мина...нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Vincent FurnierМодератор (napalmoff )
Публикувано23.03.12 15:14



В отговор на:

Счетоводителският мозък дали може да пресметне, ако преди 3 години дадено жилище е можело да бъде продадено на 136 000, АКО не беше се случила СВЕТОВНАТА (а не българска) криза - на колко щеше да се продава сега, след 3 години?




Толкова неадекватен пост не бях чел с години, че дори и излезнал изпод твоите пръсти. Всички в България и извън България са наясно, че това което се случи по българските земи се нарича балон, а не криза. България от 1989 не е излизала от въпросната криза. Бей сЪ скрий нЕкъде и прочети малко вестници от последните 4 години.

Ако не можеш да четеш фани един калем и смятай. Двучленно семейство с малко дете, кредит от 90 000 евро Доход от 2000лв(което е мечта за 90% от българите) вноски по кредита, издръжка на жилище, двама възрастни, консумативи и храна и после ми говори простотии.

Направи тази сметка и за 45 000. Огледай се около теб и виж колко хора под 30 г. остават в България. Уни кака и на теб няма ти дойде акъла.. Готиното, е че купувачите с малко акъл свършиха, а дори и на останалите банките трудно дават кредити, защото те поне тази сметка могат да направят.



Тема Re: Доста време мина...нови [re: Vincent Furnier]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано23.03.12 15:49



Същите сметки, които ми правиш тук, бяха валидни И ПРЕДИ 5 ГОДИНИ. А цените си растяяяяяяяяяха, растяяяяяха... и АКО не беше въпросната СВЕТОВНА криза, щяха да си растат още.

Нито имаш компетентността, нито доказателствата да ме убедиш в противното. Защото поне 2 години, преди цените да СПРАТ да растат, вие тук разтягахте същите локуми, а цените междувременно се качиха с 50 до 100%, и аз ти го доказах С ПРИМЕР. Добре, че гръмна кризата, та да ви даде някакви жокери.

Ама ти си пиши, не ми пречиш.

Ползвай и епитети, може и някоя псувня да пуснеш - отдавна не е било чистичко в клуба както е сега, в отсъствието на няколко души тук.

ЕЙ СЕГА отивам на друг оглед на същото жилище. Ако, докато онези се намъдруват, ДРУГ реши да даде за него офертната цена - ще видиш как на практика ще имаме "коментар нагоре" от една вече договорена цена...



Тема Re: Доста време мина...нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Vincent FurnierМодератор (napalmoff )
Публикувано23.03.12 16:10



В отговор на:

Нито имаш компетентността, нито доказателствата да ме убедиш в противното.




Не Уни, ти просто нямаш умствения капацитет да осмислиш нещата. До 2007 г. сметките се връзваха. 2008 вече нещата загрубяха, а 2009 се появиха цени от 1300 е кв/м на поляните. Верно манастирските де.

В отговор на:

Нито имаш компетентността, нито доказателствата да ме убедиш в противното. Защото поне 2 години, преди цените да СПРАТ да растат, вие тук разтягахте същите локуми, а цените междувременно се качиха с 50 до 100%, и аз ти го доказах С ПРИМЕР.




. Дали са били локуми времето показа

Я да видим твоя .

Само едно ще ти кажа. Дори тук цените са далече от безумието на онези години в България.


Всъщност 2 години по-късно ти продължаваш да си плещеш глупости. Продължавай, цялата ви гилдия се е впретнала в този филм, ама пусто цените падат ли падат.

Много си далече от истината кака. Поне още 2г. ми трябват за да ти обясня елементарни неща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.