Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:10 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Същност на дейността на АНИ (мод)  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано16.10.11 01:04



Трудът на брокера е високо квалифициран, заслужава уважение и добро възнаграждение. Според водещи специалисти у нас и в чужбина, то е няколко пъти по-малко от реалната стойност на положения труд.

Брокерът трябва да притежава юридически и маркетингови познания, да е компетентен по строително-ремонтни работи, да е психолог, да бъде внимателен и тактичен съветник. Той следва да организира работите си в няколко направления: оглед на имота, реклама в подходящи медии, издирване на потенциалните клиенти, активни и непосредствени контакти с тях, специализирани услуги (изготвяне на скица, оценка на имота, на различни видове удостоверения, подготовка на нотариалния акт, и др.).

Брокерът създава икономически, организационно-технически, правни, психологически и други условия за сключване на сделката. За всеки конкретен случай се търси адвокатска консултация, за да се предприемат най-резултатните средства за обработка и подготовка на всички документи и осъществяване на организацията до изповядване на сделката пред Нотариуса. На клиента се предоставя пълна информация относно стойността на сделката - такси, данъци, хонорари. Брокерите могат да посочат начини за ефективност на сделката от финансова гледна точка за спестяване на част от разходите.

Работата на брокера има голямо социално значение. Той е бизнес-посредник на хора, за които жилището е единствената материална ценност. За това е необходимо правата на страните в сделката да се гарантират с висока професионална отговорност. Което означава брокерите да са в течение на всички промени в нормативната база. Защото те нямат право на грешка.


Взето от -



Редактирано от Tapaтaйka на 16.10.11 02:10.



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: Tapaтaйka]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано16.10.11 01:28



Ха ха ха.. Иванчо и Таратайка На живо...



Забравих да ти пожелая лека и спокойна нощ, на тримата в едно...

Редактирано от arrvv на 16.10.11 01:29.



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: arrvv]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано16.10.11 01:33



Хъм... интересна смешка!

То май само това ви остана - да се смеете, когато някой изтипоса задълженията и отговорностите на тъй наречената ви професия.

Редактирано от Tapaтaйka на 16.10.11 01:35.



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано16.10.11 01:42



Иванчо и Таратайка На живо...

В грешка си - нямам нищо общо с тия два ника.

Темата е просто в десетката! Браво на автора!



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано16.10.11 01:45



Нима? Интересно... опитах се да ти пусна бележка, когато Таратайка е писала темата и познай... не успях...





Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано16.10.11 01:48



Искрен съвет към таратайка:

Сложи думата "мод" в заглавието, защото иначе няколкото брокерки тук веднага ще освинят темата.



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: Tapaтaйka]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано16.10.11 01:49



Може ли малко по-кротко? Леко, че ще объркаш никнейма и ще вземеш да пишеш в м.р....


Уффф... ако знаете само колко сте прозрачни отстрани... особено на хората, които са от години тук...
Ок.. прочетох си задълженията и отговорностите.. и сега? Ще ми станеш ли клиент/ка/?



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано16.10.11 01:52



това го забрави нали... МОД контрол.. любимото ти е...


Ок, не се притеснявай... това е последният ред, който пиша в тази тема... позабавлявах се, "освинването" свърши... пожелавам ти приятно общуване със себе си....



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано16.10.11 01:56



Умна си досущ като себе си, ще ме извиняваш.
За миг не се ли замисли за чий ми е да пускам такава тема през друг ник?
Отново ти повтарям, че нямам нищо общо с таратайка и с никой друг ник в дира.

Замисли се дали си добре с главата, пак да ме прощаваш. То бива малоумщина, бива...

Лека нощ



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: arrvv]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано16.10.11 02:02



Ок.. прочетох си задълженията и отговорностите.. и сега? Ще ми станеш ли клиент/ка/?

Чест и почитания! Сега остава да ги спазвате.
Клиент на която и да е АНИ, не бих станала, но това е друг въпрос.



П.П. А относно кроткото и размислите ти за някакви никнеймове, са смешни.
За пореден път грешиш.



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: arrvv]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано16.10.11 02:19



Нима? Интересно... опитах се да ти пусна бележка, когато Таратайка е писала темата и познай... не успях..

Ей тъй, само за информация да вметна.
Бележки може да се пускат и когато човека не е "онлайн".

Редактирано от Tapaтaйka на 16.10.11 02:26.



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: Tapaтaйka]  
Автор жив (алтруист ;)
Публикувано16.10.11 02:30



Безсмислено е да се хабиш в случая.

И двете са тук за да си търсят клиенти. Точно заради това теми като тази ги ужасяват истински и веднага гледат да омажат всичко с глупостите си. Нищо лично нямат към теб, просто такава им е "политиката". И на огледи вероятно е същото - забият ги клиентите с някой въпрос, а брокерките като не са наясно какво им остава... ми, заливат с глупотевини човека, докато забрави или се откаже да пита пак.



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: жив]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.10.11 08:39



Хе-хе...

И двете са тук за да си търсят клиенти

Понеже втората от двете със сигурност съм аз, пък снощи си легнах и не можах да се отчета, за да потвърдя тезите ти - правя го сега. С един въпрос само - ДАЛИ ЛИТЕРАТУРНИТЕ НАПЪНИ НА ВСЯКА ПРОВИНЦИАЛНА ФИРМА МОГАТ ДА БЪДАТ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ЗА ОПРЕДЕЛЯНЕТО НА ДЕЙНОСТТА НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ФИРМИ В БРАНША?

Разгеле попита арви за какво ти е да пускаш теми с друг ник, и аз да те попитам - това мнение пък защо го написа със сменен ник, На живо? Ми това се проверява твърде лесно, пиленце, дори не чрез бележки... Ако искаш - на лични мога да ти обясня, да не се излагаш повече...

Много ти се събра тия дни, излагането. И искаш ли да ти кажа защо пусна тази тема? По причината, по която гръмнаха колата на Диков - за да се отвлече вниманието от важните теми.

Твоето излагане от снощи в другата тема НЕ Е ЧАК ТОЛКОВА ВАЖНО, не се трепи да отвличаш вниманието - я някой, освен "нас двете" го е забелязал, я не.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Същност на дейността на АНИ (мод)нови [re: Tapaтaйka]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано16.10.11 10:34



АГЕНЦИИТЕ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ГАРАНТ ЗА ЮРИДИЧЕСКАТА ЗАЩИТЕНОСТ НА КЛИЕНТА

УРА!
ДА ЖИВЕЙ!
НАЗДРАВЕ и ХАЯРЛИЯ ДА Е!!





Тема Re: Същност на дейността на АНИ (мод)нови [re: dated]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.10.11 10:37



А, и други бисери има вътре, не е само този!



Ама да знаеш, че "Темата е просто в десетката! Браво на автора!"
Познай кой е дал тази оценка? Негово Величество - идеалният, гениалният, компетентният и всичкознаещият...

Добре, че в клуба пишат и четат и здравомислещи хора, които не са заслепени от негативизъм към брокерите и СА В СЪСТОЯНИЕ ОБЕКТИВНО да отличат зърното от плявата.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 16.10.11 14:10.



Тема Re: Същност на дейността на АНИ (мод)нови [re: yниKaлнa]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано16.10.11 10:52



Ами писала го е ваша колежка, инж. и с опит и с АНИ...

Предполагам, че здраво е преписвала от "Учебник по вишо образувание с неколко магистратурки за недвижими имоти, общи части, адвокати, строители, психолози и брокери, шведски полукралски полуколеж - клон Трънско"...


Сещам се за колегата ви filp filipov, той разправяше подобни приказки от 1001 нощ...



П.С. Да очакваме ли вдигане на цените на брокеруващите? Щото труда им бил подценен...



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: yниKaлнa]  
Автор На живо (алтруист ;)
Публикувано16.10.11 10:58



Разгеле попита арви за какво ти е да пускаш теми с друг ник, и аз да те попитам - това мнение пък защо го написа със сменен ник, На живо? Ми това се проверява твърде лесно, пиленце, дори не чрез бележки... Ако искаш - на лични мога да ти обясня, да не се излагаш повече...

Да, искам един човек който не знае какво е браузър, да ми обясни на лични, за да не се излагам повече





Много ти се събра тия дни, излагането. И искаш ли да ти кажа защо пусна тази тема? По причината, по която гръмнаха колата на Диков - за да се отвлече вниманието от важните теми.

Важните теми??? Съвсем си се срастнала с виртуалното. Та тук само няколко брокерки гледат на темите като "важни", останалите правим и говорим важните неща в реалния свят.



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: На живо]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.10.11 14:30



"Да, искам един човек който не знае какво е браузър, да ми обясни на лични, за да не се излагам повече"


ПАК ли да те ограмотявам? Миии...щом толкова държиш - ще изпълня молбата ти. Ама в ефир ще го направя, за назидание.



Хайде стъпка по стъпка. Кликни първо върху никчето "жив". После, долу вдясно - върху "Покажи всички мнения на потребителя". После върху НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, където е видно в кои теми от този клуб е писал въпросният "жив". Такаааа... Оказва се, че е писал 6 поста в темата " Същност на дейността на АНИ " и 9 поста в темата " Брокерска комисиона и какво включва тя" - в отговори със заглавие "Отново да затворим кръга".

Де ги всички тези постове, а?
САМО ЕДИН е написан от лице с ник "жив", а другите ? Ми - простичко е - те са пък написани от лицето "На живо". Защото НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ, ВСЕЗНАЙКО, още като кликнеш на самия ник "жив" - горе се появява "Профил за На живо"...

Други обяснения да искаш от някой, който не знае какво е браузър?

Сто пъти съм ти писала. Може да си ЧЕЛ много неща и да знаеш десетки термини, ама практиката ти В МНОГО АСПЕКТИ липсва и това те съсипва...Не завиждам на клиентите ти.

Ае, върви да се срамуваш сега. И не от незнанието си, а от гьонсуратлъка си да отричаш неща, които се доказват от първолаци. В който гьонсуратлък толкова често обвиняваш околните...

А, и да си дойдем пак на въпроса - ЗАЩО писа ОНЗИ пост под чуждо име, м?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Офф Смешни сте!нови [re: yниKaлнa]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано16.10.11 14:43



Хайде стъпка по стъпка. Кликни първо върху никчето "жив". После, долу вдясно - върху "Покажи всички мнения на потребителя"...

...Де ги всички тези постове, а? САМО ЕДИН е написан от лице с ник "жив", а другите ? Ми - простичко е - те са пък написани от лицето "На живо". Защото НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ, ВСЕЗНАЙКО, още като кликнеш на самия ник "жив" - горе се появява "Профил за На живо"...



Ама вие наистина си вярвате!
Виж сега, ще ти дам прост пример - опитай се да си промениш профила, след това запази настройките.
Провери дали нещо не се е променило в ник-а ти.
Хъм... може и да е настъпила някаква промяна.


А може и умишлено да си решила да си смениш ник-а.
А сега моля, всякакви словоизлияния по повод, кой - кое е да се опитате, да запазите за себе си.

П.П. Няма нищо страшно, в това човек да не знае нещо. Просто трябва да попита, провери.



Тема Re: Офф Смешни сте!нови [re: Tapaтaйka]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.10.11 14:57



Хайде, стига глупости. Аз лично не твърдя, че ТИ си НА ЖИВО, освен в един друг контекст, който не е обект на този спор. Говоря за "жив".

Ако се поровя - може да докажа и връзка между теб и него, например - друга регистрация, която всеки може да си направи и да си пише със сто регистрации и сто ника...но сега не ми се занимава със скверните му дела.

Пък и - има лека разлика между твоя стил и неговия, та - засега не ми се мисли по този въпрос, имам си други занимания

Не му адвокатствай на пиленцето. И без това му е тежко.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 16.10.11 15:00.



Тема Re: Офф Смешни сте!нови [re: yниKaлнa]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано16.10.11 15:04



Хе-хе-хе.

Не адвокатствам никому, по-скоро се опитах да те "светна", как аджеба работи туй нещо - дир.бг

Пробвай това, което ти казвам за промяната на профила.
Предполагам, че няма да ни удостоиш с честта да разберем дали е настъпила промяна в ник-а, а също така и да признаеш, че великите мисли кой и как писал мнения, пък му се сменял ник-а, са напълно грешни.


Ако се поровя - може да докажа и връзка между теб и него


Уау! Браво! Давай! Може и IP справка да направиш.

Редактирано от Tapaтaйka на 16.10.11 15:07.



Тема Re: Офф Смешни сте!нови [re: Tapaтaйka]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.10.11 15:19



Блонди, би трябвало да знаеш (щото си многознайка точно колкото На живо, а може и да си му некръвна роднина

, няква дидактична например), че дори модераторите не виждат целите ай-пи адреси. Само началата им. Та - няма как това да се докаже.

И не ми играй тези номера с профила. На един и същи профил можеш да си сменяваш никовете колкото пъти си искаш, стига да не са заети от друг.

Пък и не виждам защо да разговарям с теб за игричките на На живо, щом това не те касае.

По-добре ми кажи - как така и ЗАЩО изневиделица изпълзя от нищото и ни замери с това пловдивско фантасмагорично свободно съчинение на тема АНИ. Тема "в десетката"...



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: жив]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано16.10.11 15:20



Безсмислено е да се хабиш в случая.

Не, не мисля, че е безсмислено.
Както се изразяват - "тук четат и пишат здравомислещи хора", нека и тяхното мнение е важно.





Тема Re: Офф Смешни сте!нови [re: yниKaлнa]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано16.10.11 15:29



Блонди, би трябвало да знаеш (щото си многознайка точно колкото На живо, а може и да си му некръвна роднина, няква дидактична например), че дори модераторите не виждат целите ай-пи адреси. Само началата им. Та - няма как това да се докаже.

Ок, отказвам се! Явно повече от гоогле, поща и тем подобни, не са ти познати.
А относно многознайката - виж, понякога хората помагат на незнаещите, но уви някои са твърдоглави и не зацепват.
Сори, че се опитах да внеса яснота.



По-добре ми кажи - как така и ЗАЩО изневиделица изпълзя от нищото и ни замери с това пловдивско фантасмагорично свободно съчинение на тема АНИ. Тема "в десетката"...


Извинете на отчет ли съм тук? Визов режим ли има, кой и кога да пише?
Хайде стига с глупостите!!!

Редактирано от Tapaтaйka на 16.10.11 16:51.



Тема Re: Офф Смешни сте!нови [re: Tapaтaйka]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.10.11 15:47



Не, няма визов режим. Просто логическо мислене. Пиши си колкото си искаш - не е лошо само да знаеш, че хората тук ЗАБЕЛЯЗВАТ това- онова.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Офф Смешни сте!нови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано16.10.11 17:36



Леле, колко си зле, ама наистина много зле.
За жалост администратора Киро изтри глупашките ти въпроси в клуб Въпроси и помощ, да се види, че си най-ниско ниво юзер.

Ето ти истинска информация:
От около 2 години дира предлага да се видят всички мнения на даден потребител. Преди това пак можеше, но не така нагледно, а се търсеше по клубове и когато си смениш ника не излизаха старите мнения на същата регистрация.
Та думата ми беше, че сега излизат и всичките предишни никове ползвани от регистрацията на човека. Но! Юзърнейма му си стои - сега той е определящ. Моят юзернейм е najivo, а ника ми е На живо. Тия две неща са различни. И в тая графа с всички мнения на потребителя ти всъщност виждаш всички мнения на потребителя с юзернейм najivo, независимо под какви никове е писал. Мода, например, от време на време си сменя ника, само че юзъра винаги си остава napalmoff.
Та, някой дори и да си смени ника, то мненията и старите му никове, под които ги е писал, си остават.
Ти си ми ясна - за себе си се чувстваш най-умна, а всички останали са прости. Само че пропускаш факта, че ти от няколко години ползваш интернет, а повечето сме тук от години и нещата които ти сега откриваш, останалите сме ги знаели от години.

За ника "жив". Снощи си промених описанието и новото стана (алтруист:). При една такава промяна дира, незнайно защо, променя и ника - съкращава го. Доста потребители са го изпитали на свой гръб, та знаят. Обикновено маха гласните, но в моя случай махна друга. Предния път, когато съм правил промяна в настройките си на профила, пак ме беше изкарало с ник "жив". Ако не вярваш, попитай и други, на прима виста се сещам за Фата Моргана и Фиш.

А с Таратайка и който и да било друг ник в дира нямам нищо общо. Ако искаш питай Киро. Ако пък не го питаш, не е зле да си затвориш огромната уста.


Абе... с една дума - кифла.





Тема Re: Офф Смешни сте!нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.10.11 20:45



Дрънкаш глупост след глупост...

За Таратайка не съм твърдяла, че сте един и същи човек. Имам нЕкои подозрения, но не ми се задълбава, не ме и интересува. Ама това вече го писах.

Относно жив - айде стига, моля те. Сменил-несменил... в един и същи ден веднъж пишеш като "жив", а след малко - като "на живо". Уж случайно, уж по някакви механизми на дира... виж ми окото.

Всъщност - пиши си с колкото си ника искаш, само недей да твърдиш, че не го правиш.

Пък относно това кой откога е в дира - айде да не си ги мерим, а? САМО униКална е тук от 2003 година. ПРЕДИ това съм имала и други регистрации с други никове, писала съм с тях в чата. "Няколко" години са, да.



Преди 9-10 години ти си бил юноша бЛеден и сигурно тепърва си прохождал в чатове и клубове.

ПП - Мнения на Дидактична за арви цитираш, а? Нали уж не я познаваше, нито имаше нещо общо с нея? Преди половин година тонове постове изписа да ми искаш доказателства, че имаш нещо общо с Диди...А дали тя не е няква си дидактична таратайка? Нещо подозрителна хармония между постовете и мненията ви надушвам...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 16.10.11 23:31.



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: Tapaтaйka]  
Автор imotko (непознат )
Публикувано17.10.11 12:33



Чудя се има ли още някой да не е разбрал разликата между посредник и представител, има ли още някой да си въобразява, че ще търси отговорност от брокер за изрядността на документацията по сделките с имоти, чудя се на автора на темата как не разбира елементарни за разбиране неща, чудя се на този "на живо" как не се уморява да си изсмуква от пръстите какво ли не, само и само да покаже колко са невежи брокерите и колко велик е той ?! За всеки под средно интелигентен човек е ясно, че брокерите не носят отговорности нито за неправилно издадени документи, нито за непълни такива, нито за фалшиви такива, по простата причина, че не те ги издават, за всеки под средно интелигентен човек е ясно, че всяка сделка минава през нотариус, след това през съдия по вписвания,не могат да носят отговорност за нечие чуждо решение, всичко друго е едно пъчене, което показва ясно , че тук е място за избиване на комплекси. Този "на живо" например изчака да баннат колегата и след това му отговори по изключително тъп и неграмотен начин, знаейки, че няма как да му се отговори, оказа се освен комплексар и страхливец.



Тема И от толкова много чудене...нови [re: imotko]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано17.10.11 18:53



За всеки под средно интелигентен човек е ясно, че брокерите не носят отговорности нито за неправилно издадени документи, нито за непълни такива, нито за фалшиви такива, по простата причина, че не те ги издават, за всеки под средно интелигентен човек е ясно, че всяка сделка минава през нотариус, след това през съдия по вписвания,не могат да носят отговорност за нечие чуждо решение

А за всеки над средното ниво е ясно, как се правят измами с имоти.
Как брокер, нотариус и адвокат могат да прецакат клиенти.
А продаването на един и същи имот на 2-3 човека едновременно?
А иначе брокерът - да, той не носи никаква отговорност! Той само е представителен посредник.



Редактирано от Tapaтaйka на 17.10.11 18:57.



Тема Здравей spgufi2нови [re: imotko]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано17.10.11 19:17



Поздравления за брокерът с най-много никове и доживотен бан.

spgufi2
Веско Василев
filp filipov
Малкият Иванчо
imotko

и други...

Здравей, глупи!





Тема Re: И от толкова много чудене...нови [re: Tapaтaйka]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.10.11 19:58



А за всеки над средното ниво е ясно, как се правят измами с имоти.
Как брокер, нотариус и адвокат могат да прецакат клиенти.
А продаването на един и същи имот на 2-3 човека едновременно?



Освен да те помоля, като човек, който сигурно се мисли над средното ниво - би ли ми разказала как става това всичкото, описано от теб? Ако го подкрепиш с примери (брокер, забъркан в продажба на имот на 2-3 човека едновременно) - ще ти бъда много благодарна.

Може ли да ти викам Диди?



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 17.10.11 19:59.



Тема Re: Здравей spgufi2нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.10.11 20:00



Поздравления за брокерът с най-много никове и доживотен бан.


Брокерът с най-много никове със сигурност няма доживотен бан, щом пише всеки ден...



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 17.10.11 20:02.



Тема Re: И от толкова много чудене...нови [re: Tapaтaйka]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано17.10.11 20:08



Нова си тук, та да те посъветвам нещо.
Не се хващай на уникалната на глупостите. Тя е самотна точно защото се заяжда с всички и без това не може да живее.
Не я храни.





Тема Re: И от толкова много чудене...нови [re: yниKaлнa]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано17.10.11 20:12





Гледай ся - не е нужно да ти описвам случаи.
Четейки те, все едно съм пред гадната учителка по български, изпитваме ли се тук?

А относно Диди-то, тук съм един прякор, ако много държиш, може да се запознаем извън кибер пространството.



Тема Re: И от толкова много чудене...нови [re: Tapaтaйka]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано17.10.11 20:23



Недей с лошо де, сега ще ти каже, че тоя бил "мним" а не като нея и затова така било станало.



Все едно всички брокери в България не са мними.





Тема Re: И от толкова много чудене...нови [re: Ha живo]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано17.10.11 20:24



Ама моля ти се, опиши го... :)



Тема Re: И от толкова много чудене...нови [re: Tapaтaйka]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано17.10.11 20:33



Брокер недвижими имоти в България е нещо като Отговорник по земното притегляне. Нещата се случват покрай тях, ама те държат да убедят всички, че са им повлияли.


Редактирано от Ha живo на 17.10.11 20:34.



Тема Дидактична таратайканови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано17.10.11 20:45



.А дали тя не е няква си дидактична таратайка? Нещо подозрителна хармония между постовете и мненията ви надушвам...


Не само ти, ами дори и един друг велик титан на мисълта, също брокерка, го "надуши".





Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: imotko]  
Автор KoндЮ oт CлиeнМодератор (napalmoff )
Публикувано17.10.11 21:19







Тема Re: И от толкова много чудене...нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.10.11 23:09



Ама ти вече сам със ебе си ли почна да си говориш??
(щото, нали, като говориш с Диди - все едно че говориш със себе си...)



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: И от толкова много чудене...нови [re: yниKaлнa]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано18.10.11 07:42



Съжалявам, в последния си снощен пост по темата, неволно и от бързане, в една дума съм пропуснала първата буква, за което се извинявам.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: И от толкова много чудене...нови [re: Ha живo]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано18.10.11 10:14



Нека си вършат работа, нямам нищо против тях, стига да не издигат в култ непременността и необходимостта от тяхната професия.



Тема Re: И от толкова много чудене...нови [re: Tapaтaйka]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано18.10.11 12:51



стига да не издигат в култ непременността и необходимостта от тяхната професия.


Точно това никога не се е случвало в този клуб.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Дреме ти - една буква,нови [re: yниKaлнa]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано18.10.11 12:54



ти хора и държави бъркаш, голям праз за една буква





Тема Re: Дреме ти - една буква,нови [re: Kirosviniata]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано18.10.11 13:02



Липсата на въпросната буква превърна думата в нещо СВИНСКО, което не ми е в стила, затова, според моите представи, заслужаваше извинение.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Мда,нови [re: yниKaлнa]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано18.10.11 20:08



твоят стил е ОВЧИ





Тема Re: Офф Смешни сте!нови [re: yниKaлнa]  
Автор Zirzi ()
Публикувано30.07.20 11:28



Мдаа, ЗАБЕЛЯЗВАТ, така е, аватари на очи както в скайп, аватари на котки, кой квото има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.