Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: arrvv]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано16.10.11 02:19



Нима? Интересно... опитах се да ти пусна бележка, когато Таратайка е писала темата и познай... не успях..

Ей тъй, само за информация да вметна.
Бележки може да се пускат и когато човека не е "онлайн".

Редактирано от Tapaтaйka на 16.10.11 02:26.



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: Tapaтaйka]  
Автор жив (алтруист ;)
Публикувано16.10.11 02:30



Безсмислено е да се хабиш в случая.

И двете са тук за да си търсят клиенти. Точно заради това теми като тази ги ужасяват истински и веднага гледат да омажат всичко с глупостите си. Нищо лично нямат към теб, просто такава им е "политиката". И на огледи вероятно е същото - забият ги клиентите с някой въпрос, а брокерките като не са наясно какво им остава... ми, заливат с глупотевини човека, докато забрави или се откаже да пита пак.



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: жив]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.10.11 08:39



Хе-хе...

И двете са тук за да си търсят клиенти

Понеже втората от двете със сигурност съм аз, пък снощи си легнах и не можах да се отчета, за да потвърдя тезите ти - правя го сега. С един въпрос само - ДАЛИ ЛИТЕРАТУРНИТЕ НАПЪНИ НА ВСЯКА ПРОВИНЦИАЛНА ФИРМА МОГАТ ДА БЪДАТ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ЗА ОПРЕДЕЛЯНЕТО НА ДЕЙНОСТТА НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ФИРМИ В БРАНША?

Разгеле попита арви за какво ти е да пускаш теми с друг ник, и аз да те попитам - това мнение пък защо го написа със сменен ник, На живо? Ми това се проверява твърде лесно, пиленце, дори не чрез бележки... Ако искаш - на лични мога да ти обясня, да не се излагаш повече...

Много ти се събра тия дни, излагането. И искаш ли да ти кажа защо пусна тази тема? По причината, по която гръмнаха колата на Диков - за да се отвлече вниманието от важните теми.

Твоето излагане от снощи в другата тема НЕ Е ЧАК ТОЛКОВА ВАЖНО, не се трепи да отвличаш вниманието - я някой, освен "нас двете" го е забелязал, я не.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Същност на дейността на АНИ (мод)нови [re: Tapaтaйka]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано16.10.11 10:34



АГЕНЦИИТЕ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ГАРАНТ ЗА ЮРИДИЧЕСКАТА ЗАЩИТЕНОСТ НА КЛИЕНТА

УРА!
ДА ЖИВЕЙ!
НАЗДРАВЕ и ХАЯРЛИЯ ДА Е!!





Тема Re: Същност на дейността на АНИ (мод)нови [re: dated]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.10.11 10:37



А, и други бисери има вътре, не е само този!



Ама да знаеш, че "Темата е просто в десетката! Браво на автора!"
Познай кой е дал тази оценка? Негово Величество - идеалният, гениалният, компетентният и всичкознаещият...

Добре, че в клуба пишат и четат и здравомислещи хора, които не са заслепени от негативизъм към брокерите и СА В СЪСТОЯНИЕ ОБЕКТИВНО да отличат зърното от плявата.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 16.10.11 14:10.



Тема Re: Същност на дейността на АНИ (мод)нови [re: yниKaлнa]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано16.10.11 10:52



Ами писала го е ваша колежка, инж. и с опит и с АНИ...

Предполагам, че здраво е преписвала от "Учебник по вишо образувание с неколко магистратурки за недвижими имоти, общи части, адвокати, строители, психолози и брокери, шведски полукралски полуколеж - клон Трънско"...


Сещам се за колегата ви filp filipov, той разправяше подобни приказки от 1001 нощ...



П.С. Да очакваме ли вдигане на цените на брокеруващите? Щото труда им бил подценен...



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: yниKaлнa]  
Автор На живо (алтруист ;)
Публикувано16.10.11 10:58



Разгеле попита арви за какво ти е да пускаш теми с друг ник, и аз да те попитам - това мнение пък защо го написа със сменен ник, На живо? Ми това се проверява твърде лесно, пиленце, дори не чрез бележки... Ако искаш - на лични мога да ти обясня, да не се излагаш повече...

Да, искам един човек който не знае какво е браузър, да ми обясни на лични, за да не се излагам повече





Много ти се събра тия дни, излагането. И искаш ли да ти кажа защо пусна тази тема? По причината, по която гръмнаха колата на Диков - за да се отвлече вниманието от важните теми.

Важните теми??? Съвсем си се срастнала с виртуалното. Та тук само няколко брокерки гледат на темите като "важни", останалите правим и говорим важните неща в реалния свят.



Тема Re: Същност на дейността на АНИнови [re: На живо]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.10.11 14:30



"Да, искам един човек който не знае какво е браузър, да ми обясни на лични, за да не се излагам повече"


ПАК ли да те ограмотявам? Миии...щом толкова държиш - ще изпълня молбата ти. Ама в ефир ще го направя, за назидание.



Хайде стъпка по стъпка. Кликни първо върху никчето "жив". После, долу вдясно - върху "Покажи всички мнения на потребителя". После върху НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, където е видно в кои теми от този клуб е писал въпросният "жив". Такаааа... Оказва се, че е писал 6 поста в темата " Същност на дейността на АНИ " и 9 поста в темата " Брокерска комисиона и какво включва тя" - в отговори със заглавие "Отново да затворим кръга".

Де ги всички тези постове, а?
САМО ЕДИН е написан от лице с ник "жив", а другите ? Ми - простичко е - те са пък написани от лицето "На живо". Защото НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ, ВСЕЗНАЙКО, още като кликнеш на самия ник "жив" - горе се появява "Профил за На живо"...

Други обяснения да искаш от някой, който не знае какво е браузър?

Сто пъти съм ти писала. Може да си ЧЕЛ много неща и да знаеш десетки термини, ама практиката ти В МНОГО АСПЕКТИ липсва и това те съсипва...Не завиждам на клиентите ти.

Ае, върви да се срамуваш сега. И не от незнанието си, а от гьонсуратлъка си да отричаш неща, които се доказват от първолаци. В който гьонсуратлък толкова често обвиняваш околните...

А, и да си дойдем пак на въпроса - ЗАЩО писа ОНЗИ пост под чуждо име, м?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Офф Смешни сте!нови [re: yниKaлнa]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано16.10.11 14:43



Хайде стъпка по стъпка. Кликни първо върху никчето "жив". После, долу вдясно - върху "Покажи всички мнения на потребителя"...

...Де ги всички тези постове, а? САМО ЕДИН е написан от лице с ник "жив", а другите ? Ми - простичко е - те са пък написани от лицето "На живо". Защото НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ, ВСЕЗНАЙКО, още като кликнеш на самия ник "жив" - горе се появява "Профил за На живо"...



Ама вие наистина си вярвате!
Виж сега, ще ти дам прост пример - опитай се да си промениш профила, след това запази настройките.
Провери дали нещо не се е променило в ник-а ти.
Хъм... може и да е настъпила някаква промяна.


А може и умишлено да си решила да си смениш ник-а.
А сега моля, всякакви словоизлияния по повод, кой - кое е да се опитате, да запазите за себе си.

П.П. Няма нищо страшно, в това човек да не знае нещо. Просто трябва да попита, провери.



Тема Re: Офф Смешни сте!нови [re: Tapaтaйka]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.10.11 14:57



Хайде, стига глупости. Аз лично не твърдя, че ТИ си НА ЖИВО, освен в един друг контекст, който не е обект на този спор. Говоря за "жив".

Ако се поровя - може да докажа и връзка между теб и него, например - друга регистрация, която всеки може да си направи и да си пише със сто регистрации и сто ника...но сега не ми се занимава със скверните му дела.

Пък и - има лека разлика между твоя стил и неговия, та - засега не ми се мисли по този въпрос, имам си други занимания

Не му адвокатствай на пиленцето. И без това му е тежко.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 16.10.11 15:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.